Fajna = zajęta - dlaczego??

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 25 lut 2007, 19:58

PFC pisze:Zdaje się, iż przeceniasz dzisiajszych młodych ludzi. W 80% myślą tylko o jednym, chociaż mało który się przyzna; dopiero później plują sobie w twarz...

No tak - może przeceniam rozumując, że przeciętny młody człowiek pomyśli zanim coś zrobi, chociażby dlatego, żeby właśnie sobie potem w twarz nie pluć :D
PFC pisze:Zresztą badania naukowe dowiodły, iż nawet kobiety - dla których rzekomo najważniejsze jest wnętrze - dużo bardziej interesują się przystojnymi osobnikami (Aronson).

Myślę, że takie rzeczy trzeba dzielić przez pół, bo Ameryka to jest mimo wszystko zupełnie inna mentalność...
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 25 lut 2007, 20:01

Myślę, że takie rzeczy trzeba dzielić przez pół, bo Ameryka to jest mimo wszystko zupełnie inna mentalność...
ale gatunek ten sam, kobiety aż tak się nieróżnią <mlotek> za dużo się "piękna i geniusz" oglądało ?? <evilbat> <hahaha>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 25 lut 2007, 20:14

PFC pisze:Tak, jeśli kobieta nie ofereuje mężczyźnie przynajmniej tego samego.
Tylko, że związek to nie zawsze jest transakcją wymienną o ustalonych sztywnych zasadach... Ba! Powiedziałabym, że rzadkością są takie przypadki....
PFC pisze:Zresztą badania naukowe dowiodły, iż nawet kobiety - dla których rzekomo najważniejsze jest wnętrze - dużo bardziej interesują się przystojnymi osobnikami
Bo każdy chciałaby być mądry, piękny i zdrowy, a nie chory, brzydki i głupi. Partnerów też chcielibyśmy mieć takich- nie ma przecież w tym nic zdrożnego.
Blazej30 pisze:tedziu
Ale co, Tedziu jest brzydki, głupi i biedny czy jego wymarzona partnerka taka jest? <hahaha>
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 25 lut 2007, 20:21

Jawka pisze:Blazej30 napisał/a:
tedziu
Ale co, Tedziu jest brzydki, głupi i biedny czy jego wymarzona partnerka taka jest?
nie no <cisza> tedziu głosi niższośc tych cech <wazne> pierzesz ręcznie ??
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 25 lut 2007, 20:26

Blazej30 pisze:tedziu głosi niższośc tych cech
Ale jakich cech? Jestem w stanie zrozumieć, że Ted nie ceni bogactwa i urody, ale jestem ciekawa jak on tę głupotę znosił będzie...
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 25 lut 2007, 21:02

Black007_pl pisze:Niech mi ktoś do ciężkiej cholery powie, czemu wszystkie fajne dziewczyny są zajęte?

Ostatnio to usłyszałem w odniesieniu do facetów.
Odpowiedź prosta - bo są fajne ;P
Odpowiedź "złożona" ( :D ) bo są o wiele MĄDRZEJSZE życiem :)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 25 lut 2007, 21:02

Sir Charles pisze:Myślę, że takie rzeczy trzeba dzielić przez pół, bo Ameryka to jest mimo wszystko zupełnie inna mentalność...


Jeśli chodzi o ludzi z przedziału wiekowego 0-25 (mniej więcej), to jednak jak najbardziej ta sama mentalność (może z wyjątkiem tzw. "ściany wschodniej"). Przecież ci ludzie wychowują się na takich samych durnych programach telewizyjnych, jak ich amerykańscy rówieśnicy, więc raczej trudno oczekiwać od nich czegoś innego/lepszego.

Jawka pisze:PFC napisał/a:
Tak, jeśli kobieta nie ofereuje mężczyźnie przynajmniej tego samego.
Tylko, że związek to nie zawsze jest transakcją wymienną o ustalonych sztywnych zasadach... Ba! Powiedziałabym, że rzadkością są takie przypadki....


Czyli dopuszczasz odchylenia w obie strony? Mam nadzieję, że nie chodzi Ci wyłącznie o to, że kobieta może być "biedna, głupia, brzydka", a mężczyzna już nie.

Jawka pisze:Bo każdy chciałaby być mądry, piękny i zdrowy, a nie chory, brzydki i głupi. Partnerów też chcielibyśmy mieć takich- nie ma przecież w tym nic zdrożnego.


Owszem, nic złego... chociaż życie lubi płatać figle <diabel> .

Mysiorek pisze:Odpowiedź "złożona" ( :D ) bo są o wiele MĄDRZEJSZE życiem :)


Wybacz, proszę, moją ignorancję, lecz czy mógłbyś to sformułowanie nieco rozwinąć?
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 25 lut 2007, 21:10

PFC pisze:czy mógłbyś

Musisz sobie wyobrażać lub uwierzyć - dziecko zmienia układ odniesienia, zakrzywia czas :)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 25 lut 2007, 21:20

Mysiorek pisze:Musisz sobie wyobrażać lub uwierzyć - dziecko zmienia układ odniesienia, zakrzywia czas :)


Z pewnością.

Myślę, wszakże, że wciąż nie odpowiedzieliśmy w zadowalającym stopniu na jedno z głównych pytań Autora - dlaczego "fajne kobiety" zajęte są przez mężczyzn, którzy według naszej subiektywnej opinii są znacznie gorsi od nas? <diabel>
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 25 lut 2007, 21:22

Blazej30 pisze:bo nie grają księcia


co robią? <hahaha> Wbij sobie raz na zawsze do głowy, że udawanie, granie kogoś kim nie jesteś, kim się nie czujesz to gwóźdź do trumny jeżeli chodzi o rozwijanie damsko-męskiej relacji <zalamka> Nie myśl logiką szmiry, bądź ponad to <evilbat>

Miltonia pisze:A kto ocenia, ze oni tacy fajni? Ty jak sadze


sporo osób. Różnej płci. Ale dalej blokuje ich nieśmiałość (dużo mniejsza co prawda,ale jednak). I wcześniejsze rozczarowania. Kwadratura koła,ciężka do przezwyciężenia.

PFC pisze:To, że Twoi koledzy próbują i są odrzucani przez kobiety, które sami sobie upatrzyli (w domyśle również "fajne" <diabel> ) świadczy wybitnie na ich niekorzyść.


świadczy na niekorzyść,fakt. Ale wyłącznie tych kobiet. Po prostu NIE UMIEJĄ docenić, co mogłyby zyskać. One mają problem, nie oni. Ewidentny problem,wynikający z popieprzenia hierarchii priorytetów. Do czasu...

.
A czy to takie wygórowane wymagania??


chore, nie wygórowane. Bardzo zabawne,swoją drogą. Wymagania,kierunkujące szukanie sponsora zaspokajającego materialistyczne zachcianki, a nie kogoś wartego miłości. Ot,szmirstwo, niestety. Przykro to mówić,ale takie są fakty.

Blazej30 pisze:tedziu głosi niższośc tych cech


bo po prostu zrozumiał, o co w tym naprawdę chodzi. Po wielku odbiciach od ściany do ściany.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 25 lut 2007, 21:29

TedBundy pisze:PFC napisał/a:
To, że Twoi koledzy próbują i są odrzucani przez kobiety, które sami sobie upatrzyli (w domyśle również "fajne" <diabel> ) świadczy wybitnie na ich niekorzyść.


świadczy na niekorzyść,fakt. Ale wyłącznie tych kobiet. Po prostu NIE UMIEJĄ docenić, co mogłyby zyskać. One mają problem, nie oni. Ewidentny problem,wynikający z popieprzenia hierarchii priorytetów. Do czasu...


Cóż, skoro Twoi koledzy sami do nich startowali i wyszło, jak wyszło (po raz któryś z rzędu, jak mniemam?), to mnie osobiście fakty owe skłoniłyby do pewnej refleksji nad sobą... Widzę, że jesteś bardzo lojalny wobec kupli, co Ci się chwali, ale bez przesady. Skoro oni NIE UMIEJĄ znaleźć kobiet, które mogłyby ich docenić (a zajmują się "szmirami: <diabel>) , to jest to niestety jakiś defekt w ich funkcjonowaniu społecznym, który należałoby skorygować.

TedBundy pisze:Nie myśl logiką szmiry, bądź ponad to <evilbat>


Świetne hasło! Ted czy ty aby nie pracujesz w reklamie? <hahaha>
Ostatnio zmieniony 25 lut 2007, 21:31 przez PFC, łącznie zmieniany 1 raz.
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 25 lut 2007, 21:31

subiektywność opinii ma to do siebie, iż nie zawsze (mało co) pokrywa się z rzeczywistością ...
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 25 lut 2007, 21:33

subiektywność opinii ma to do siebie, iż nie zawsze (mało co) pokrywa się z rzeczywistością ...


To jedna z wersji... Czasami trafna; niestety.
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Black007_pl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 27 lut 2006, 09:27
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: Black007_pl » 25 lut 2007, 21:36

Mysiorek pisze:Ostatnio to usłyszałem w odniesieniu do facetów.
Odpowiedź prosta - bo są fajne ;P
Odpowiedź "złożona" ( :D ) bo są o wiele MĄDRZEJSZE życiem :)


Mądzrzejsze życiem - Coś w tym jest chyba.

Strasznie długa dyskusja z tego wyszła.

Ech...

To może inaczej...

Jeśli jesteś inteligentna, ładna, zabawna, odpowiedzialna i stąpasz twardo po ziemi, a i masz 25 lat - daj znać.

A jeśli masz 18 lat i robisz fochy o byle gów.no, to "get the fuck out!!"

Pozdro.
"I save all the bullets from ignorant minds
Your insults get stuck in my teeth as they grind
Way past good taste, on our way to bad omens
I decrease, while my symptoms increase "
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 25 lut 2007, 21:38

TedBundy pisze:chore, nie wygórowane. Bardzo zabawne,swoją drogą. Wymagania,kierunkujące szukanie sponsora zaspokajającego materialistyczne zachcianki, a nie kogoś wartego miłości. Ot,szmirstwo, niestety. Przykro to mówić,ale takie są fakty.
Czyli co, gdy kobieta trafia na bogatego faceta do tego przystojenego i opiekuńczego to ma brać nogi za pas i uciekać jak najdalej się da? Bo jak zdecyduje się być z kimś takim jest szmirą?? Kochać można tylko biednych i brzydkich??
TedBundy pisze:bo po prostu zrozumiał, o co w tym naprawdę chodzi. Po wielku odbiciach od ściany do ściany.
Lubisz głupie dziewczyny i brzydkie dziewczyny? :>

[ Dodano: 2007-02-25, 21:39 ]
Black007_pl pisze:Jeśli jesteś inteligentna, ładna, zabawna, odpowiedzialna i stąpasz twardo po ziemi, a i masz 25 lat - daj znać.
Dopisz jeszcze: umiesz gotować :)
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 25 lut 2007, 21:45

Black007_pl pisze:Jeśli jesteś inteligentna, ładna, zabawna, odpowiedzialna i stąpasz twardo po ziemi, a i masz 25 lat - daj znać.

A jeśli masz 18 lat i robisz fochy o byle gów.no, to "get the fuck out!!"


Nie spodziwałbym się po takim tekście wielu odpowiedzi. <diabel> Trochę rozmumiem Twoje emocje, ale stawianie sprawy w taki sposób do niczego konstruktywnego nie prowadzi.

black007 ... jeżeli jesteś zamożny, piękny i mądry...to ja się zgłaszam.


O... jednak się pomyliłem. Zawsze tylko pozostaje to spartańskie "jeżeli".
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 25 lut 2007, 21:57

Jawka pisze:Czyli co, gdy kobieta trafia na bogatego faceta do tego przystojenego i opiekuńczego to ma brać nogi za pas i uciekać jak najdalej się da?


stereotypy i odbijanie się od ściany do ściany :) Tak to widzę. Ma rentgen w oczach i od razu prześwietla jego portfel i możliwości finansowe? Jako warunek sine qua non być czy nie być? :)

Lubisz głupie dziewczyny i brzydkie dziewczyny?


znasz odpowiedź przecież :) Poza tym co ta wypowiedź ma wspólnego z cytowanym przez Ciebie moim:

Ted pisze:bo po prostu zrozumiał, o co w tym naprawdę chodzi. Po wielku odbiciach od ściany do ściany.


:|
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 25 lut 2007, 21:58

PFC pisze:dlaczego "fajne kobiety" zajęte są przez mężczyzn, którzy według naszej subiektywnej opinii są znacznie gorsi od nas?

Bo to tylko nasza subiektywna opinia <diabel>
Podejdź do tej kobiety i zapytaj: dlaczego jest z gnomem. Jeśli Ci wydrapie oczy, tzn. ze go kocha i Twoje muły czy bardzo długie tatuaże na penisie NIC nie znaczą wobec! ;P
Black007_pl pisze:Mądzrzejsze życiem - Coś w tym jest chyba.

Może nie "coś", a wszystko?

Nie kłapię tu o laskach na 1 noc, tylko o laskach na 1 życie :D

A anonse wypadają stąd w tempie expresowym - takie gówno NA PRIV <cisza>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 25 lut 2007, 22:01

Mysiorek pisze:Bo to tylko nasza subiektywna opinia <diabel>
Podejdź do tej kobiety i zapytaj: dlaczego jest z gnomem. Jeśli Ci wydrapie oczy, tzn. ze go kocha i Twoje muły czy bardzo długie tatuaże na penisie NIC nie znaczą wobec! ;P


No. To chyba właśnie rozwiązaliśmy ostatnią z kluczowych kwestii <brawo>
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 25 lut 2007, 22:06

TedBundy pisze:Cytat:
Lubisz głupie dziewczyny i brzydkie dziewczyny?


znasz odpowiedź przecież Poza tym co ta wypowiedź ma wspólnego z cytowanym przez Ciebie moim:

Ted napisał/a:
bo po prostu zrozumiał, o co w tym naprawdę chodzi. Po wielku odbiciach od ściany do ściany.


Bo dużo wspólnego z pytaniem jakie zadałam wcześniej Błażejowi.... który to wskazał Ciebie jako wielbiciela takich kobiet :]
TedBundy pisze:Jako warunek sine qua non być czy nie być?
Nie chodzi o niezbędność, tylko o istnienie....
Oczekiwać od mężczyzny jedynie trzech cech to według mnie bardzo mało, szczególnie jesli mówimy o urodzie, pieniądzach i opiekuńczości. To na prawdę wcale nie jest tak dużo....
a jesli jest to moich oczekiwań nie spełniłby chyba nikt <boje_sie>
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 25 lut 2007, 22:11

to co z tym pieniędzmi? :D Zawsze mnie to fascynowało, na ile są czynnikiem decydującym. Jeśli możesz,rozwiń proszę,ten wątek <aniolek>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 25 lut 2007, 22:15

TedBundy pisze:Zawsze mnie to fascynowało, na ile są czynnikiem decydującym.
A jaką wyznaczymy granicę zamożności? Kto jest biedny? Bezdomny? Czy pracownik Biedronki? A kto bogaty? Jeden z listy 100 najbogatszych Polaków, czy ten który sprowadził sobie okularnika po taksówce zza zachodniej granicy??
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 25 lut 2007, 22:19

nie wiem, od Ciebie zależy jaką :D Bo ja dalej nie widzę tego pieniężnego związku w fazie "preludium" :) Dlatego napisałem,co napisałem
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Black007_pl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 27 lut 2006, 09:27
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: Black007_pl » 25 lut 2007, 22:20

chwastek pisze:black007 ... jeżeli jesteś zamożny, piękny i mądry...to ja się zgłaszam.

ups..ale o tym chyba juz było...


Hmm...

Uwaga teraz szpanuję :D

piękny nie, ale przystojny podobno tak :D
mądry - chyba tak, skoro jestem studentem informatyki i pracuję jako programista....

zamozny - nie... dopiero się dorabiam :P :D

Nadal chętna ? :D



Jawka pisze: Dopisz jeszcze: umiesz gotować :)


Nie musi umiec gotowac...

Generalnie censored mnie teksty tupy - "facet powinien byc zdecydowany" - a co z Kobietami?

Czemu tez zajete kolo 25lat potrafia powiedziec tak, albo nie, jesli nawet sa zajete, to jesli chca sie ze mna kochac, to to robia, albo o tym mowia. Serio, dla nich tak to tak a nie to nie.
A te 19tki wolne, niby fajne, sympatyczne, zanim sie zdecyduja, czy chca mnie za reke wziasc, a moze nie, amoze tak, a co powie kolezanka, co powie mama, a ty mieszkasz daleko, a moze zablisko, a ja nie chce, a moze chce, a ty sluchasz innej muzyki, a ja sie rozstalam z pierwszym facetem, a ty jestes starszy, mlodszy, wyzszy nizszy... - KOBIETO!!! to może ja pojade do domu a za miesiac, jak sie zdecydujesz, to daj mi znac, bo trace tutaj czas do censored...

A jak nawet juz jestes z kims takim, to potem censored fochami o byle co, ze poszedles pic z kumplami, ze nie poszedles pic z kumplami, co z ciebie za facet, kupujesz kwiaty zle, nie kupujesz tez zle...

Normlanie censored.. censored blancuś... szlag by to trafił...
A ponieważ faceci są tylko jacyś logiczni i poukładani, to chyba zostanę gejem :D
"I save all the bullets from ignorant minds

Your insults get stuck in my teeth as they grind

Way past good taste, on our way to bad omens

I decrease, while my symptoms increase "
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 25 lut 2007, 22:25

TedBundy pisze:Bo ja dalej nie widzę tego pieniężnego związku w fazie "preludium"
A widzisz różnicę między umówiniem się na randkę z bezdomnym w poczelani na dworcu kolejowym, a spotkaniem w miłej kawiarence z miłym pracownikiem banku?
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 25 lut 2007, 22:28

skrajności,skrajności,skrajności :) dalej na me pytanie nie odpowiedziałaś :)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 25 lut 2007, 22:37

Black007_pl pisze:A ponieważ faceci są tylko jacyś logiczni i poukładani, to chyba zostanę gejem

To zostań gejem, dla samego siebie <sex> tylko jogę trza cwiczyć! :|
No, chyba, że masz tatuaż na napletku: " my, marjaki cziornowo morja, pazdrawljiajem marjakow kaspijskowo morja" <chory>
Black007_pl pisze:"facet powinien byc zdecydowany" - a co z Kobietami?

Hmm... dotąd (do rewolucji jajnicków) było tak, ze facet był zdecydowany. I w zyciu i w encyklopedii.
Teraz sie nowa pisze, gdzie kobiety tez są zdecydowane, ale... ale... ale to te starsze, te, które dźwignęły stery w donie.
Ale największy krzyk jest z tymi, którym sie WYDAJE, ze cokolwiek trzymają w swych wypielęgnowanych dłoniach, z tipsami, to to jest życiem, to to jest wartościowe, bo choć na 3 dni będzie.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 26 lut 2007, 06:35

TedBundy pisze:dalej na me pytanie nie odpowiedziałaś
Dla mnie to, że facet ma pieniądze świadczy tylko na jego korzyść- bo zazwyczaj idzie za tym zaradność, dobre wykształcenie i umiejętność poradzenia sobie w życiu... A czy to złe cechy?
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 26 lut 2007, 06:37

Jawka pisze:Dla mnie to, że facet ma pieniądze świadczy tylko na jego korzyść- bo zazwyczaj idzie za tym zaradność, dobre wykształcenie i umiejętność poradzenia sobie w życiu... A czy to złe cechy?

No tak ale czasami te pieniądze dostał od tatusia, mamusi, babci i jeszcze jakiegoś wujka. I co, wybrałabyś "gotowego" niż takiego, który pieniedzy ma mniej ale widac, że gość ma łeb i w życiu se poradzi i dorobi się małej fortuny?
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 26 lut 2007, 06:44

Jawka pisze:Dla mnie to, że facet ma pieniądze świadczy tylko na jego korzyść-


znam realia. I znam wielu z wyższym,albo i jeszcze wyżej, co groszem nie śmierdzą i kokosów nie zarabiają. Czasem lepiej,czasem gorzej. Nikt im nigdy tego nie wypominał, bo i partnerki mają normalne, nie marzące o pławieniu się w luksusach i nie uznające poziomu zarobków za czynnik decydujący.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 273 gości