co zrobić, żeby facet.....

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

mmarzycielkaa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 17 sty 2007, 21:09
Skąd: Siem-ce Śl.
Płeć:

co zrobić, żeby facet.....

Postautor: mmarzycielkaa » 21 sty 2007, 22:46

Mam kolegę, któremu się podobam ale on nie chce zrobić nic więcej, czy mogę to jakoś zmienić?/
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 21 sty 2007, 22:55

A Ty czego chcesz od porządnego faceta? :|
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Atanazy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 157
Rejestracja: 13 sty 2007, 12:19
Skąd: z szafy
Płeć:

Postautor: Atanazy » 21 sty 2007, 22:58

Jeśli podobasz mu się, ale on nie chce niczego więcej zrobić, to chyba z tym podobaniem się coś nie ten tego :?. Zresztą trochę nie rozumiem - skąd wiesz, że mu się podobasz, skoro on nic nie robi?? <hmm> Eh, enigmatyczne to życie <zgaszony> ;d.
Jesteśmy przecież nowi, lepsi. Lajfstajlowi, trendy, cool, k*rwa, sprawdzeni, jak najbardziej sprawdzeni na Zachodzie.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 sty 2007, 22:59

mmarzycielkaa pisze:Mam kolegę, któremu się podobam ale on nie chce zrobić nic więcej, czy mogę to jakoś zmienić?/
Dziwne pytanie. Jak dziewczyna moz enie umiec wplynac na faceta w takim sensie? :| Jestes gejem? :|
I ponawiam pytanie Mysiorka bo facetowi moze sie az tak wcale nie podobas zi np nie chce kolezenstwa marnowac. Moze po prostu Cie nie chce? :?
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 21 sty 2007, 23:00

mmarzycielkaa pisze:Mam kolegę, któremu się podobam ale on nie chce zrobić nic więcej, czy mogę to jakoś zmienić?/

Nic więcej...
Może podejdz do niego, zagadaj... Niebardzo rozumiem pytania.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 21 sty 2007, 23:01

Atanazy pisze:skąd wiesz, że mu się podobasz, skoro on nic nie robi??
Pewnie od koleżanek lub kolegów w szkole...

mmarzycielkaa pisze:Mam kolegę, któremu się podobam ale on nie chce zrobić nic więcej, czy mogę to jakoś zmienić?/
Hmm... poczekać? :)
Awatar użytkownika
Yenna
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 133
Rejestracja: 14 lis 2006, 18:53
Skąd: Żary
Płeć:

Postautor: Yenna » 21 sty 2007, 23:17

Jeśli jesteś pewna, że mu się podobasz to postaraj się bywać z nim sam na sam, częsciej się do niego uśmiechaj i delikatnie, niby przypadkiem dotykaj go -> muśnij jego dłoń swoją itp. Jeżeli jesteś odważną osobą to mu powiedz wprost, że się Tobie podoba.
Nie lubię jak spływa w dół spod mokrych rzęs, Dotykając prawą kroplą ust - Zielony deszcz. Jak zalewa policzki i parzy jak lawa, Co z wulkanu gorącym wodospadem spada.
almodovar

Postautor: almodovar » 21 sty 2007, 23:46

moon pisze: Jestes gejem?

:) :)
mmarzycielkaa, tak jest, bo nie dajesz żadnych znaków, że on Też Ci sie podoba - w przypadkach nieśmiałych facetów. Jeśli jest śmiały i nic nie robi w kierunku lepszego poznania Ciebie tzn, że Twoj wywiad nie działa tak jak powinien :)
mmarzycielkaa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 17 sty 2007, 21:09
Skąd: Siem-ce Śl.
Płeć:

Postautor: mmarzycielkaa » 22 sty 2007, 08:53

Właśnie daje mu znaki i on poza tym o tym wie, tylko ja byłam z jego kumplem i chyba się boi. Można go jakoś "złamać"??
Awatar użytkownika
Soul
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 253
Rejestracja: 08 maja 2005, 18:00
Skąd: że
Płeć:

Postautor: Soul » 22 sty 2007, 18:15

mmarzycielkaa pisze:tylko ja byłam z jego kumplem i chyba się boi

Moze to wlasnie o to chodzi. Z drugiej strony jesli wlasnie dlatego on nic nie robi to sobie go daruj.

Jestes pewna ze mu sie podobasz czy tylko tak Ci sie wydaje? Wiesz ze na tym swiecie istnieja rowniez niesmiali faceci? ;]
Sztuką jest nie szukając nigdy siebie,
wciąż na nowo się odnajdywać.
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 22 sty 2007, 22:55

- Popraw co sie da w swoim wygladzie
- Nie daj mu odczuc ze bardzo Ci na nim zależy
- Wyciagnij go na spotkanie (jak naprawde Ci sie spodoba) to pokokietuj go troche zrob na nim dobre wrazenie i olej, czekaj na sms albo telefon...

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 564 gości