jak zacząć znajomość?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

helixus
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 08 paź 2006, 11:26
Skąd: polska
Płeć:

jak zacząć znajomość?

Postautor: helixus » 10 sty 2007, 16:17

Udało mi się zdobyć numer telefonu do dziewczyny, która od jakiegoś czasu mnie fascynuje, ale z którą nie miałem okazji nawiązać bliższego kontakt. Myślę właśnie żeby do niej napisać smsa... tylko jakiego? pomóżcie wymyślić mi cos kreatywnego, tak żeby nie pomyślała że jestem nienormalnym nieznajomym napaleńcem ;)
formatt
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 05 sty 2007, 23:01
Skąd: /bin/
Płeć:

Re: jak zacząć znajomość?

Postautor: formatt » 10 sty 2007, 16:46

helixus pisze:Udało mi się zdobyć numer telefonu do dziewczyny, która od jakiegoś czasu mnie fascynuje, ale z którą nie miałem okazji nawiązać bliższego kontakt. Myślę właśnie żeby do niej napisać smsa... tylko jakiego? pomóżcie wymyślić mi cos kreatywnego, tak żeby nie pomyślała że jestem nienormalnym nieznajomym napaleńcem ;)


wg. mnie to dziewczyna raczej doceni to ze sie z nia spotkasz osobiscie np. zaprosisz ja na normalny spacerek :] (moge sie mylic, jesli tak to niech ktos mnie poprawi :])

ps. Czekaj na opinie Kobiet na tym forum bo one wiedzą co moglbys napisac w smsie :]
Release yourself.
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 10 sty 2007, 17:04

Napisz co myślisz, co Ci przychodzi do głowy, co chcesz wyrazić. Bedzie najlepiej.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 10 sty 2007, 17:05

no ja na pewno nie chciałabym na pierwszego smsa dostać jakiegoś wiersza, wyznania czy też czegoś typu:"jestem wysokim blondynem, srutututu, chcialabys sie ze mną spotkać?"
a jaki? hmm.. no nie wiem czy w ogóle chcialabym tak zacząc znajomość.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 10 sty 2007, 17:12

helixus pisze:Myślę właśnie żeby do niej napisać smsa...

radziła bym zadzwonic. Jako pierwszy telefoniczny kontakt z nowo poznanym facetem wolała bym rozmowe niz jakies kilka literek
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 10 sty 2007, 17:16

Dzindzer pisze:radziła bym zadzwonic

ale jeśli zadzwoni "w złym momencie" (bo np. przeszkodzi jej to w czymś co robiła) to może potem mieć niemiłe skojarzenia z tym. Jeśli zadzwoni w dobrym (np. bedzie miała doła lub ochotę pogadać z kimś) to wtedy fajnie będzie pasować. Hmm.. A może po prostu poszedłby gdzieś gdzie będzie ona i dał jej dyskretne znaki a potem zwyczajnie zaczepił z uprzejmością w "innej" sprawie? :>
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 10 sty 2007, 17:17

Badz delikatny, ale nie nachalny. Bardzo kulturalnie sie przedstaw i powiedz (szczerze!) skad masz Jej numer. Powiedz jak bardzo dlugo starales sie dotrzec do niego, jak wiele wysilku Cie to kosztowalo, ale nawet gdybys mial swiat przewrocic do gory nogami to zrobilbys wszystko, zeby go zdobyc. Zabajeruj, stary :) Jak chcesz sobie radzic z dziewczyna skoro nie potrafisz od czegos zaczac? :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 10 sty 2007, 17:22

helixus pisze:Udało mi się zdobyć numer telefonu do dziewczyny, która od jakiegoś czasu mnie fascynuje

przepraszam, ale jak zdobyłes ??
Haro pisze:Bardzo kulturalnie sie przedstaw i powiedz (szczerze!) skad masz Jej numer

zdecydowanie, przynajmniej ja bym tego oczekiwała.
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 10 sty 2007, 17:22

Haro pisze:Powiedz jak bardzo dlugo starales sie dotrzec do niego, jak wiele wysilku Cie to kosztowalo, ale nawet gdybys mial swiat przewrocic do gory nogami to zrobilbys wszystko, zeby go zdobyc.

jakby mi z takim tekstem pojechał, to bym sobie pomyślała:"debil.. żali się."
Awatar użytkownika
nesti
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 25 lut 2006, 16:34
Skąd: z herbaty
Płeć:

Postautor: nesti » 10 sty 2007, 17:29

Najlepiej napisz coś w stylu: "Hej, mam na imię ..... i znam Cię z widzenia (?). Zaciekawiłaś mnie i chciałbym Cię poznać :) Może się gdzieś spotkamy? :) Co Ty na to? :) Czekam na odp." Na początku zaproponuj jakiś grunt neutralny, byle nie od razu randka, żeby jej nie spłoszyć - wszak nie wie, z kim ma do czynienia. Ale np na terenie pracy, szkoły, uczelni, etc.
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 10 sty 2007, 17:37

nesti pisze:"Hej, mam na imię ..... i znam Cię z widzenia (?). Zaciekawiłaś mnie i chciałbym Cię poznać Może się gdzieś spotkamy? Co Ty na to? Czekam na odp."

poszłabyś na coś takiego? :| ja bym zrobiła obrót o 120stopni w tył. A te 60 stopni dałabym mu na to że:"no.. dziecinny pewnie jest że tak się umawia, może po zastanowieniu dam szansę"
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 10 sty 2007, 17:39

Sms jest bez sensu. Ja bym pomyślał, że ktoś ze mnie kpi. Radzę zadzwonić :)
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 10 sty 2007, 17:43

Kemot pisze:Sms jest bez sensu. Ja bym pomyślał, że ktoś ze mnie kpi. Radzę zadzwonić

dokładnie.. ostatnio nie wiem czemu zdarza mi się dostawać takie smsy właśnie. A jeszcze lepiej jak ktoś wybierze sobie losowo nr i chce Cię poznać, no to ja już leje z tego. Dzwonienie wydaje mi sie troche nachalne ale.. Hmm.. może sms typu: "Cześć, jestem X mieszkam w X, Znam Cię z X chciałbym zamienić z Tobą parę słow żeby móc Cię poznać.. czy mogłbym do Ciebie zadzwonić? Zgodziłabyś sie na krótką rozmowę przez tel? Mam nadzieje ze odpowiesz."itd
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 10 sty 2007, 18:58

Hmmmm Ciekawe pytanie...
"jestem wysokim blondynem, srutututu, chcialabys sie ze mną spotkać?" -> jakby to ladnie zartobliwie ubrac w slowa ? na przyklad
"POSZUKUJE SIE: mlodej inteligentnej pieknej kobiety w celach umilenia czas wysokieemu blondynowi o nienagannych manierach (MNIE!). To jak ? spotkamy sie?'
Albo wyslij:
"No to kiedy to spotkanie ? nie moge sie doczekac jak mi MIREK powiedzial ze chcesz sie ze mna spotkac to oslupialem, ale nic, sprobojemy" (sprobojemy - moze troche za ostro ? moze...)
....
"Halllooo ? Marta ? z tej strony mietek... co robisz wieczorem ? moge cie gdzies porwac?"
....
"Cierpie <STOP> bardzo <STOP> mam glod <STOP> rozmowy z Toba <STOP> spotkajmy sie... "
...
"Ehhh ten twoj wzrok... nigdy wczesniej nie przypuszczalem ze bedziesz chciala sie ze mna umowic na spacer"
...
"Na gorze roze, na gorze fiolki, umowisz sie ze mna ? :> /Marek z czwartej C"
...
hmmm ciekawe czyu to komus sie tutaj spodoba, mysle ze wiekszosc by sie kobietom spodobala ;)
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 10 sty 2007, 19:02

Dvorak pisze:hmmm ciekawe czyu to komus sie tutaj spodoba, mysle ze wiekszosc by sie kobietom spodobala

Ty chyba jesteś z innej planety albo ja.. :|
Jakbym dostała takie chamskie teksty to bym gościa zablokowała najchętniej. Pomyślałabym że jest zbyt pewny siebie i że ma spadać.

[ Dodano: 2007-01-10, 19:03 ]
Dvorak pisze:"Cierpie <STOP> bardzo <STOP> mam glod <STOP> rozmowy z Toba <STOP> spotkajmy sie... "
...
"Ehhh ten twoj wzrok... nigdy wczesniej nie przypuszczalem ze bedziesz chciala sie ze mna umowic na spacer"
...
"Na gorze roze, na gorze fiolki, umowisz sie ze mna ? /Marek z czwartej C"

pierdzielenie 3 po 3..
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 10 sty 2007, 19:34

paddy pisze:Ty chyba jesteś z innej planety albo ja.


strasznie infantylne,jeszcze bardziej tandentne. Która kobieta by na to poleciała? :)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 10 sty 2007, 20:01

Dvorak pisze:"POSZUKUJE SIE: mlodej inteligentnej pieknej kobiety w celach umilenia czas wysokieemu blondynowi o nienagannych manierach (MNIE!). To jak ? spotkamy sie?'

dla mnie oblesne, z desperatem zaslinionym mi sie kojarzy
Dvorak pisze:"No to kiedy to spotkanie ? nie moge sie doczekac jak mi MIREK powiedzial ze chcesz sie ze mna spotkac to oslupialem, ale nic, sprobojemy"

Mirek o ile by istniał, mial by u mnie przerabana, a adresta smsa zostal by zignorowany
Dvorak pisze:"Cierpie <STOP> bardzo <STOP> mam glod <STOP> rozmowy z Toba <STOP> spotkajmy sie... "

i wielkie stop dal dalszych poczynan adresata :]
Dvorak pisze:"Ehhh ten twoj wzrok... nigdy wczesniej nie przypuszczalem ze bedziesz chciala sie ze mna umowic na spacer"

a gdzie napisane, ze ona chce iśc na spacer
jak by mi ktos pisał, że ja chce isc na spacer to bym nie odpisała
Dvorak pisze:mysle ze wiekszosc by sie kobietom spodobala

chyba jakims małolatkom bez gustu
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 10 sty 2007, 20:05

Dvorak pisze:hmmm ciekawe czyu to komus sie tutaj spodoba, mysle ze wiekszosc by sie kobietom spodobala

chyba zartujesz, bo żartujesz prawda ?
tej wiek pod Avatarem chyba jest nie prawdziwy. w gimnazjum sie takie rzeczy pisze

najlepiej zadzwonic, tylko wczesniej smsem sie upewnic czy ma czas rozmawiac.
zadnych wierszykow, tandety itp. po prostu przedstawiac sie, powiedziec skad ma sie numer tej dziewczyny i spytac sie czy nie wybralaby sie kiedys na spacer.
A zreszta troszke wyobrazni ;)
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 10 sty 2007, 21:40

larena pisze:chyba zartujesz, bo żartujesz prawda ?

on na pewno to ironicznie napisał..

no chyba że nie :| i wtedy współczuję serdecznie jego wybrance.. <przytul> naiwna musiałaby być <pijak>
Awatar użytkownika
OneLove
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 17 gru 2006, 23:32
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: OneLove » 10 sty 2007, 21:50

Dvorak pisze:"jestem wysokim blondynem, srutututu, chcialabys sie ze mną spotkać?" -> jakby to ladnie zartobliwie ubrac w slowa ? na przyklad
"POSZUKUJE SIE: mlodej inteligentnej pieknej kobiety w celach umilenia czas wysokieemu blondynowi o nienagannych manierach (MNIE!). To jak ? spotkamy sie?'
Albo wyslij:
"No to kiedy to spotkanie ? nie moge sie doczekac jak mi MIREK powiedzial ze chcesz sie ze mna spotkac to oslupialem, ale nic, sprobojemy" (sprobojemy - moze troche za ostro ? moze...)
....
"Halllooo ? Marta ? z tej strony mietek... co robisz wieczorem ? moge cie gdzies porwac?"
....
"Cierpie <STOP> bardzo <STOP> mam glod <STOP> rozmowy z Toba <STOP> spotkajmy sie... "
...
"Ehhh ten twoj wzrok... nigdy wczesniej nie przypuszczalem ze bedziesz chciala sie ze mna umowic na spacer"
...
"Na gorze roze, na gorze fiolki, umowisz sie ze mna ? /Marek z czwartej C"


<hahaha> <hahaha> <hahaha>

Dvorak pisze:hmmm ciekawe czyu to komus sie tutaj spodoba,


Żartujesz?

Dvorak pisze:mysle ze wiekszosc by sie kobietom spodobala


No chyba nawet 14 latki w obecnych czasach na to nie polecą.
Gdybym dostała jednego z wymienionych wyżej smsów to bym nawet do końca nie doczytała tylko kosz odrazu.

paddy pisze:"Cześć, jestem X mieszkam w X, Znam Cię z X chciałbym zamienić z Tobą parę słow żeby móc Cię poznać.. czy mogłbym do Ciebie zadzwonić? Zgodziłabyś sie na krótką rozmowę przez tel? Mam nadzieje ze odpowiesz."itd


To już duuuużo lepsze,proste i szczere,bez pierdzielenia... Poza tym dobrze będzie o Tobie świadczyć fakt,że wcześniej zapytasz czy w ogóle możesz zadzwonić.

helixus jesteś pewny,że laska nie ma nikogo? Może dobrze by było wcześniej sprawdzić żeby nie zrobić z siebie głupola :P
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 10 sty 2007, 21:56

OneLove pisze:Poza tym dobrze będzie o Tobie świadczyć fakt,że wcześniej zapytasz czy w ogóle możesz zadzwonić.

możesz dodać: "przepraszam że narażam Cię na koszty, jednak byłbym wdzieczny gdybyś odpisała" :]
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 10 sty 2007, 22:18

hmm no coz :) jednak kobiety sa glupie wedlug was... moze mieszkam w dziurze, moze cos... ale rzadko sie zdarza aby nie odpisala :) coz.. moze chamskie... moze wybieram zle kobiety... ale nie sadze :) prawda jest taka ze inaczej sie czyta a inaczej sie dostaje ... kiedys sprobojcie...

a moj wiek prawdziwy, chociaz najczesciej zadaje sie ze starszymi od siebie kobietami (24-25 lat)
cajmer

Postautor: cajmer » 10 sty 2007, 22:22

MYsle ze nie ma co wysylać smsa czy dzwonic.

Kiedys byla taka reklama. Wlasciwie akcja zwiazana z bezpieczeństwem dzieci korzystających z internetu. głowne hasło brzmialo: NIGDY NIE WIEDOMO KTO JEST PO DRUGIEJ STRONIE albo jakos tak.

Wiec ma marne szanse zeby spotkac sie po rozmowie a jeszcze mniejsze po smsie.
Najlepiej zebys ją dorwal gdzies na miescie. Wystarczy podejsc i zagadac. Oczwywiscie nie od razu prosic o numer, bo jesli dziewczyna zainteresowana nie jest to moze nie dac. Jednak gdy kilka razy ja "zaczepisz" i chwilke pogadasz za trzecim czy czwartym razem mozesz smialo prosic o numer:)
Awatar użytkownika
OneLove
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 17 gru 2006, 23:32
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: OneLove » 10 sty 2007, 22:25

paddy pisze:możesz dodać: "przepraszam że narażam Cię na koszty, jednak byłbym wdzieczny gdybyś odpisała"


Hehe. A jak nie odpisze to możesz sobie wytłumaczyć,że ma telefon na karte i akurat nie ma nic na koncie :P

Dvorak pisze:hmm no coz jednak kobiety sa glupie wedlug was... moze mieszkam w dziurze, moze cos... coz.. moze chamskie... moze wybieram zle kobiety... ale nie sadze prawda jest taka ze inaczej sie czyta a inaczej sie dostaje ... kiedys sprobojcie...


Czyli,że Ty te teksty testowałeś na żywych przedstawicielkach naszego gatunku? Kiedy? Ostatnio czy jeszcze w podstawówce? Kilka kobiet się tu wypowiedziało i żadnej te "smsy" jakoś nie powaliły na kolana <hahaha>


Dvorak pisze:ale rzadko sie zdarza aby nie odpisala


Chyba tylko po to żeby się przekonać kto ma tak kiepską wyobraźnie. Sorry,ale te teksty są tragiczne po prostu.
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 10 sty 2007, 22:43

Dvorak pisze:hmm no coz jednak kobiety sa glupie wedlug was... moze mieszkam w dziurze, moze cos... ale rzadko sie zdarza aby nie odpisala coz.. moze chamskie... moze wybieram zle kobiety... ale nie sadze prawda jest taka ze inaczej sie czyta a inaczej sie dostaje ... kiedys sprobojcie...

a moj wiek prawdziwy, chociaz najczesciej zadaje sie ze starszymi od siebie kobietami (24-25 lat)

no to ide się pociąć <pijak> szkoda gadać.. można się tylko domyślać jak "puszczalskie" pewnie są na prawo i lewo skoro lecą nawet na takie teksty :? :| <belt>
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 10 sty 2007, 22:52

Dvorak pisze:"Halllooo ? Marta ? z tej strony mietek... co robisz wieczorem ? moge cie gdzies porwac?"
Dvorak pisze:"Na gorze roze, na gorze fiolki, umowisz sie ze mna ? /Marek z czwartej C"
A te dwa mi się podobają. Pewnie bym odpisała. Są sympatyczne, na luzie, normalne i nie widzę w nich nic beznadziejnego. Reszta faktycznie nie najszczęśliwsza.

Odpisałabym naturalnie wtedy, kiedy chłopaka bym kojarzyła i nie miałabym nic przeciwko.
Ostatnio zmieniony 10 sty 2007, 22:53 przez mrt, łącznie zmieniany 1 raz.
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 10 sty 2007, 22:52

cajmer pisze:NIGDY NIE WIEDOMO KTO JEST PO DRUGIEJ STRONIE

otórz to !! swoją drogą, odważne muszą być jeśli np. lubią gwałcicieli :]

[ Dodano: 2007-01-10, 22:54 ]
mrt pisze:Odpisałabym naturalnie wtedy, kiedy chłopaka bym kojarzyła

albo znała :] to zupełnie zmienia postać rzeczy, ale nawet na te dwa bym nie odpisała obcemu gościowi.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 10 sty 2007, 22:55

Umawia to się w miejscu publicznym.

Ta. Najlepiej to z domu nie wychodzić.

[ Dodano: 2007-01-10, 22:56 ]
paddy pisze:albo znała to zupełnie zmienia postać rzeczy,
A mi by wystarczyło, gdybym kojarzyła.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 11 sty 2007, 00:38

Możesz napisać smsa z zapytaniem, czy nie ma nic przeciwko, gdybyś do Niej teraz zadzwonił. :]

[ Dodano: 2007-01-11, 00:40 ]
A czy Ona Cię w ogóle kojarzy?
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
:Jakimowicz
Bywalec
Bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 25 cze 2005, 00:05
Skąd: wwa/mannheim
Płeć:

Postautor: :Jakimowicz » 11 sty 2007, 09:54

A ja może porusze inny aspekt dotyczący właśnie problemu który poruszył autor tematu...

Czytam wypowiedzi damskiej strony i wręcz od niektórych peka mi brzuch ze śmiechu.a wiecie dlaczego? już Wam drodzy Państwo wyjaśniam.

Jak sam autor napisał zdobył numer do osoby która mu się PODOBA (KOBIETA)

I jak mówi chce jej napisać jakiegoś smsa i prosi o rade. A Wy wypisujecie rzeczy typu że to będzie złe, albo infantywne albo jeszcze inne.

A może zwróccie uwage ze przez "księżniczkowe" zachowanie sie niektórych kobiet, dziewczyn cały sens czyli np zaurczenie traci sens?

Może porpostu ktoś nie umie dokładnie dobrać słów a w jego sercu jest miłość??

Warto to przemyśleć ponieważ niewłaściwie ale kulturalnie napisany smsa niczego nie powinien przekreślać, ale jest niestety inaczej.

Przemyślcie to i zwróccie uwage że to że ktoś sie komuś podoba jest już coraz mniej ważne. żenada.

Pozdrawiam wszystkich którzy są normalni.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 578 gości