Przyjemność

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Piotr_Sz
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 05 cze 2006, 18:14
Skąd: Warszawa
Płeć:

Przyjemność

Postautor: Piotr_Sz » 26 lis 2006, 14:50

Jak sprawić przyjemność swojemu partnerce/partnerowi nie chodzi mi tu o sex.
Awatar użytkownika
katerina
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 182
Rejestracja: 10 kwie 2005, 17:35
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: katerina » 26 lis 2006, 14:51

Ja mojemu to obiad gotuje :)
"Mój panie, na cóż tłumaczyć durniowi, że jest durniem. Przecież jego dureństwo na tym właśnie polega, że nie ma o nim pojęcia."
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 26 lis 2006, 14:57

najlepiej znasz swoja partnerke to powinienes wiedziec
najmilsze rzeczy sa te dane od siebie, z pomysłem, często jakieś drobnostki.
mozna zabrac w jakies mile miejsce, gdzies gdzie lubi chodzic, jakas kolacyjka, ciacho upiec... ojej strasznie duzo mozna tu wypisywac.
moze bardziej sprecyzuj pytanie bo jak pisze posta to dochodze do wnieosku ze mozna tu wpisac po prostu wszystko poczawszy od wyslania ladnego smsa a konczac na wycieczce na Jamajke
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Piotr_Sz
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 05 cze 2006, 18:14
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Piotr_Sz » 26 lis 2006, 15:19

Powiem tak nie mam dziewczyny. po prostu pytam co inni na ten team sądzą.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 lis 2006, 17:17

Piotr_Sz pisze:Jak sprawić przyjemność swojemu partnerce/partnerowi
Być. Po prostu :)
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 26 lis 2006, 18:30

Piotr_Sz pisze:Jak sprawić przyjemność swojemu partnerce/partnerowi nie chodzi mi tu o sex


w zalezności od tego co , kto lubi <banan> dobre jedzenie, masażyk, przytulanki . . .
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 26 lis 2006, 20:41

Większość kobiet lubi romantyczne gesty- nie musi być to coś wielkiego.. wystraczy aby było miłe i orginalne.
Zadzowń do niej w środku nocy- powiedz Kocham Cię i rozłącz się, albo wyrecytuj wiersz (nie musi być Twój, możesz skorzystać już z tego co zostało stworzone), kup bez okazji coś drobnego- jakąś czekoladę, jabłko, czy lakier do paznokci...
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 26 lis 2006, 20:48

Mojej znajomej narzeczony przywoził codziennie na kolację longera z KFC bo wiedział, że lubi :P
Piotr_Sz
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 05 cze 2006, 18:14
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Piotr_Sz » 26 lis 2006, 21:59

Jawka pisze:Większość kobiet lubi romantyczne gesty- nie musi być to coś wielkiego.. wystraczy aby było miłe i orginalne.
Zadzowń do niej w środku nocy- powiedz Kocham Cię i rozłącz się, albo wyrecytuj wiersz (nie musi być Twój, możesz skorzystać już z tego co zostało stworzone), kup bez okazji coś drobnego- jakąś czekoladę, jabłko, czy lakier do paznokci...

Z tym dzwonieniem to chyba kiepski pomysł może się zdenerwować że ją budze w nocy.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 lis 2006, 22:09

Piotr_Sz pisze:Z tym dzwonieniem to chyba kiepski pomysł może się zdenerwować że ją budze w nocy.
Zalezy. Jakby moj mi po krotkim czasie tak robil - bolalo by ;) Ale teraz?Phi. Bywa ze jest juz 23 ja przysne juz a on dzwoni powiedziec dobranoc. I sie nei wkurzam. To chyba zalezy od tego ze nie tak na swiezo raczej tylko kiedy wszystko jest takie stabilne a ludzie przywiazani.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 26 lis 2006, 23:18

Piotr_Sz pisze:może się zdenerwować że ją budze w nocy.
Piotr_Sz pisze:nie mam dziewczyny

:| :| :|
Piotr_Sz pisze:Jak sprawić przyjemność swojemu partnerce/partnerowi

Odwzajemniać uczucie + ...
Reszta to miłe dodatki.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 26 lis 2006, 23:49

a to nie jest przypadkiem nie ta kategoria ? :?
Luminary - Amsterdam \o/

-----> Nakarm glodne dzieci <-----

==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 27 lis 2006, 06:37

Piotr_Sz pisze:Z tym dzwonieniem to chyba kiepski pomysł może się zdenerwować że ją budze w nocy.
Zaręczam, że nie byłaby zdenerwowana- chyba, że robiłbyś tak codziennie, co godzinę każdej nocy.... a takie wyznanie od czasu do czasu, sprawi tylko, że będzie zaspypiała z myślą o Tobie. Zresztą tu nie chodzi o ten konkretny przykład: wazna abyś od czasu do czasu zrobił coś innego, orginalnego, szalonego.... zaskoczył ją czymś.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 27 lis 2006, 20:02

najfajniejsze co mozna zrobic to pokazac ze sie slucha druga osobe :) najwieksza frajde zrobil mi facet kupujac album o irlandi ;) wspomnialam mu kilka razy tylko jak bardzo kocham ten kraj a on zauwazyl i wykorzystal ta wiedze w odpowiednich okolicznosciach :D
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 27 lis 2006, 20:07

Jawka pisze:Zadzowń do niej w środku nocy- powiedz Kocham Cię i rozłącz się

jak bym akurat spała i by mnie obudzil to bym nastepnym razem zrypała za taka durnote
creativ
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 30 paź 2006, 16:16
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: creativ » 27 lis 2006, 20:21

hehe dość dziwne pytanie ponieważ my raczej nie wiem co sprawia radość Twojej partnerce, ja np sprawiam radość mej dziewczynie mówiąc do niej czułe słówka, pisząc jej piękne słowa od serca przez gg, często (ale nie za) powtarzam jej ze jest dla mnie wszytskim ze ją kocham, zabieram ją na spacery które lubi i sprawiam inne niespodzianki.Ale wiesz upodobania zależą naprawdę od charakteru danej osoby.Pozdrowił
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 27 lis 2006, 20:22

Dopóki on nie zadzwoni to ja jakoś nie mogę zwykle zasnąć ;), ale to już nie niespodziankam wiem że będzie się odzywał.
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 27 lis 2006, 23:04

Dzindzer pisze:jak bym akurat spała i by mnie obudzil to bym nastepnym razem zrypała za taka durnote
Dokładnie przed samym spaniem to jeszcze ok. Ale w środku nocy?! <cisza>
Może jestem mało romantyczna ale bardzo wysoko cenię sobie sen.

A przyjemność można sprawić jakimiś drobiazgami - np. podrzucaniem słodyczy do kieszeni :]
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 28 lis 2006, 08:09

Joasia pisze:Dokładnie przed samym spaniem to jeszcze ok

no o bezpiecznej porze( takie o której wiadomo, że nie spi sie zazwyczaj jeszcze) mozna zadzwonic, powiedziec dobranoc i cos miłego.
Joasia pisze:Może jestem mało romantyczna ale bardzo wysoko cenię sobie sen.

Ja na pewno nie jestem romantyczna. Tez cenie swój sen, zwlaszcza, że u mnie dobry sen to rzadkośc.

Dobra to ja wymienie rózne miłe rzeczy, żeby nie było, ze ja taka nie pomocna a tylko krytykujaca

- masaż ( tu albo taki jak lubi, albo taki jaki potrzeba np. masaz zbolałych stóp, zesztywniałego karku )
- zrobienie kapieli z piana i czyms pachnacym ( tu musisz wiedziec co z pachnacych rzeczy do kapieli lubi, no i oczywiscie jesli masz wanne) opcjonalnie moga być jeszcze świeczki. Ładne ale mało praktyczne sa tez swieczki pływajace + płatki kwaiatów unoszace sie na wodzie/pianie ( mało praktyczne bo trzeba wyjas a jak sie tych płatków nie wyjmie to sie przyklejeja)
- jak zostanie na noc to zrobienie snadania do łózka, jesli to dzien kiedy musi isc do pracy/szkoly to szybsza wersje snidania i cos na drugie sniadanie co zabierze
- kupienie ulubionego: owocu, słodyczy, przekaski itp.
- wspieranie na duchu kiedy ma ciezki dzień

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 588 gości