Powrót

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Ewe
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 25 paź 2006, 09:28
Skąd: Sierpc
Płeć:

Powrót

Postautor: Ewe » 10 lis 2006, 11:14

Witam!
Wcześniej pisałam post o tym że byłam z facetem 2 lata i stwierdził że nie chce ze mną być bo mnie nie kocha i nie chce dalej mnie oszukiwać bo tak naprawde to woli balety a teraz zaczął do mnie dzwonić i mówi że nie chce tak żyć że się pomylił i teraz kiedy mnie stracił zrozumiał że popełnił błąd,przed rozstaniem mieliśmy ze sobą zamieszkać no ale stało się co się stało a teraz on mi mówi że będzie remontował to mieszkanie gdzie mieliśmy mieszkać i albo będzie tam mieszkał ze mną albo już zawsze będzie sam. Co ja mam teraz zrobić nadal go kocham i chciałabym z nim być ale boje się że znów mi coś odwinie.Może powinnam go trochę przetrzymać i czas pokaże czy mu naprawde zależy. Doradźcie proszę co powinnam zrobić.
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 10 lis 2006, 11:22

Ewe pisze:stwierdził że nie chce ze mną być bo mnie nie kocha i nie chce dalej mnie oszukiwać bo tak naprawde to woli balety


tutaj masz odpowiedź na swoje pytanie, wydaje mi się, że za jakiś czas znów Ci podziękuje i zostaniesz sama...szkoda czasu na takiego faceta
Ewe
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 25 paź 2006, 09:28
Skąd: Sierpc
Płeć:

Postautor: Ewe » 10 lis 2006, 11:31

Też tak myślałam ze szkoda na niego czasu ale on już ma 30 lat może faktycznie zrozumiał ze popelnił błąd
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 10 lis 2006, 11:34

A ile miał lat jak zrozumiał, że jest Tobą znudzony i woli balowac ???
Ewe
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 25 paź 2006, 09:28
Skąd: Sierpc
Płeć:

Postautor: Ewe » 10 lis 2006, 11:57

Tyle samo ale może potrzebował tej chwili żeby zrozumieć.Już sama nie wiem co mam o tym myslec boje sie ze jak nie dam mu tej szansy to moge pozniej zalowac
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 10 lis 2006, 12:00

A długo czasu zajęło mu zmienienie zdania?
Może rzeczywiście zrozumiał, niewiadomo. Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz.
Obrazek
Ewe
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 25 paź 2006, 09:28
Skąd: Sierpc
Płeć:

Postautor: Ewe » 10 lis 2006, 12:11

Joasia pisze:A długo czasu zajęło mu zmienienie zdania?

Zajelo mu to miesiac czasu
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 10 lis 2006, 12:21

Ewe pisze:Zajelo mu to miesiac czasu
Może chodził przez ten czas na imprezy i zrozumiał że jednak to nie było tak jak sobie wyobrażał.
Musisz na spokojnie zastanowić się czy masz na tyle siły żeby spróbować jeszcze raz. Powiedział Ci wtedy że Cię nie kocha - mi dałoby to bardzo dużo do myślenia.
Obrazek
Ewe
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 25 paź 2006, 09:28
Skąd: Sierpc
Płeć:

Postautor: Ewe » 10 lis 2006, 12:32

Joasia pisze:Powiedział Ci wtedy że Cię nie kocha - mi dałoby to bardzo dużo do myślenia.

Owszem dalo mi to duzo do myslenia i na pewno nie wroce do niego dopoki nie udowodni mi tego ze mnie kocha,musi pokazac ze mu na mnie zalezy inaczej nic z tego
Awatar użytkownika
szilkret
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 22 cze 2004, 17:06
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: szilkret » 10 lis 2006, 12:41

Balety baletami, jak dla mnie dziwne wytłumaczenie. To nie kochanie jest rzeczywiście zastanawiające. Coś mi się wydaje że próbował z kimś innym ale mu nie wyszło stąd ten powrót to wypróbowanej panienki. Faceci są obłudni, niestety.
Optuje za przetrzymaniem gościa, masz zresztą do tego prawo. Poczekaj i obserwuj jego zachowanie. Jak mu zależy to poczeka.
I nic nie wiem i nic nie rozumiem
I wciąż wierzę biednymi zmysłami
Ze ci ludzie na drugiej półkuli
Muszą chodzić do góry nogami

"Julian Tuwim"
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 10 lis 2006, 13:12

szilkret pisze:Balety baletami, jak dla mnie dziwne wytłumaczenie. To nie kochanie jest rzeczywiście zastanawiające. Coś mi się wydaje że próbował z kimś innym ale mu nie wyszło stąd ten powrót to wypróbowanej panienki


to przykre ale chyba tak jest...no bo jak 30 letni facet może być tak niedojrzały :? mówi Ci, że Cie nie kocha a za miesiąc już Cię kocha <hahaha> dziecinada
Ja osobiście nie zgodziłabym się na powrót bo tacy ludzie się nie zmieniają ... nie w tym wieku...

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 511 gości