Zabawić się? czy nie?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 12 wrz 2006, 20:56

Czy warto sie zabawic? Hmm
Chlopie jedz co ci daje:D
Ja kiedys bylem z moja i sie rozeszlismy. I co? NIC :D wiec to zrobilem z inna:> nie raz:D i co? I NIC :D i teraz do siebie wrocilismy i co?
I NIC:D oprocz tego ze ja to censored :)

hyhy :D

[ Dodano: 2006-09-12, 21:31 ]
a no ale powiedz jej otwarcie ze sie mozecie pobzykac i to wszystko jezeli jest dla ciebie na tyle wazna ze nie chcesz jej ranic. ja bym tak zrobil.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 13 wrz 2006, 12:40

MacioR pisze:B: Wyrywasz slowa z kontekstu, zauwaz, ze przed "Moj kolega" byla kropka...
Przecież ta kropka absolutnie niczego nie zmienia :) Bierzesz przyklad autora, dorzucasz ten swojego kolegi i już uniwersalna teroia gotowa. :]
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Novicky
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 28 sie 2006, 11:49
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Novicky » 13 wrz 2006, 12:49

Sir Charles pisze:Bierzesz przyklad autora, dorzucasz ten swojego kolegi i już uniwersalna teroia gotowa.
jaka niby teoria? wg ciebie kilka glosow tworzy uniwersalna teorie?
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 13 wrz 2006, 12:52

A stwierdzenie "kobiety robią dokladnie tak samo" to co to wg Ciebie jest? :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Novicky
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 28 sie 2006, 11:49
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Novicky » 13 wrz 2006, 13:02

A stwierdzenie "kobiety robią dokladnie tak samo" to co to wg Ciebie jest?
jezu, czlowieku opanuj siem to jest nic innego jak glos jednego z czytelnikow, zwyklych czy niezwyklych ludzi, faceta czy baby, normalne stwierdzenie, czyjs wymysl, kilka slow, zdanie, a nie uniwersalna teoria!

[ Dodano: 2006-09-13, 13:03 ]
a z reszta ok, niech bedzie uniwersalna teoria - specjalnie dla ciebie - i co z tego?
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 13 wrz 2006, 13:08

Novicky pisze:jezu, czlowieku opanuj siem to jest nic innego jak glos jednego z czytelnikow, zwyklych czy niezwyklych ludzi, faceta czy baby, normalne stwierdzenie, czyjs wymysl, kilka slow, zdanie, a nie uniwersalna teoria!

No wlaśnie! W tym sęk, że nie jest, a do takiej tak sformulowane stwierdzenie pretenduje. To nie ja traktuję tę bzdurę jako prawdę objawioną, tylko jej autor tak to - zakladam, że świadomie - formulując.

PS - fajnie, że jesteś <browar>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Novicky
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 28 sie 2006, 11:49
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Novicky » 13 wrz 2006, 14:06

hehe te kufle maja 'byc na zgode'?
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 13 wrz 2006, 14:10

Na zgodę? Ja się z nikim nie klócilem :) Wyluzuj chlopie i oddaj się przyjemnościom hipotetycznych dyskusji zamiast brać wszystko do siebie :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
MacioR
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 23 gru 2005, 22:01
Skąd: ze Szwecjii
Płeć:

q

Postautor: MacioR » 13 wrz 2006, 18:01

Sir Charles pisze: To nie ja traktuję tę bzdurę jako prawdę objawioną


Nie, to oczywiscie ja pisze bzdury i glosze"prawde objawiona", na jakiej podstawie twierdzisz, ze to co napisalem to bzdury wyssane z palca?? <fuckoff>
Do góry głowa
czlowiek żyj przyszłością co było nie wróci
odetchnij z radością...
"Jestem" -HEMP GRU-
Obrazek
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 13 wrz 2006, 19:07

MacioR pisze:na jakiej podstawie twierdzisz, ze to co napisalem to bzdury wyssane z palca??
Nie ja twierdzę, nie na mnie ciężar dowodu spoczywa ;P
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 13 wrz 2006, 20:01

Novicky pisze:
Mysiorek pisze:Novicky napisał/a:
zabawić


mysiorek, prosze cie o to zebys nie wyrywal[a] jednego wyrazu z kontekstu, nalezy je rozumiec czytajac calosc, to tak jak ja bym zacytowal:
Mysiorek pisze:sam ze Sobą

mysiorek powiedzial ze woli sobie sam[a] ze Sobą niz z partnerem. ten zwrot z tojego cytatu jest denny itd. i co, prawda?

czytaj ze zrozumieniem! nie wycinaj fragmentow zmieniajacych sens calosci. apeluje o to.

[ Dodano: 2006-09-08, 12:18 ]
reszcie rozmowcow dziekuje za obiektywne i racjonalne podejcie do pytania.

No to cytuję w "całości" tamto słowo:
Novicky pisze:czy nie warto się czasem zabawić, od tak, przygoda erotyczna, nie zwracając uwagi na uczucia tej drugiej osoby? bo mam taką koleżanke, której się podobam, czy to nie będzie chamstwem gdybym się pobawił troche jej kosztem

Ja zrozumiałem mój skrót Twojego 1 postu. A Ty siebie nie zrozumiałeś? :|
Sądząc po Twoim "wiciu" się tu i Twojej reakcji na mój post - nie kumasz.
Powtarzam: CHCIAŁBYM, żeby ktoś się Tobą zabawił jak Ty sie będziesz ślinił <hahaha>
Życzę tego z CAŁEGO serca :)

[ Dodano: 2006-09-13, 20:02 ]
Sir Charles pisze:PS - fajnie, że jesteś

A to ma być Ted nr 2? :|
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Novicky
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 28 sie 2006, 11:49
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Novicky » 14 wrz 2006, 19:06

no ladnie ladnie, widze ze 'zadrzec' z moderatorem to krzyzyk na droge, kaplica. i w dudatku skasowal mejego posta gdyz nie wnosil nic do tematu... rzuce to forum w PiSdu, skoro tacy tu moderatorzy gniewni. a ludzie roznie, jak wszedzie, inteligentni i mniej. nara. pocaluj sie pan mysiorek, szefie na zagrodzie, mistrzu i oredowniku, wskarz mi droge bo wiem ze znasz ja lepiej!
zenon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 208
Rejestracja: 21 cze 2006, 18:31
Skąd: bo ja wiem?
Płeć:

Postautor: zenon » 14 wrz 2006, 19:19

Novicky pisze:no ladnie ladnie, widze ze 'zadrzec' z moderatorem to krzyzyk na droge, kaplica. i w dudatku skasowal mejego posta gdyz nie wnosil nic do tematu... rzuce to forum w PiSdu, skoro tacy tu moderatorzy gniewni. a ludzie roznie, jak wszedzie, inteligentni i mniej. nara. pocaluj sie pan mysiorek, szefie na zagrodzie, mistrzu i oredowniku, wskarz mi droge bo wiem ze znasz ja lepiej!

Załóż, że "wszystkie dzieci są nasze...". I smyki <diabel>
I na przyszłość - z dziećmi trzeba rozmawiać, nie wolno dyskutować. Siadając do stołu musisz przyjąć poziom rozmówcy. W przypadku omawianym - daruj sobie...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 wrz 2006, 19:50

Novicky głowa cie boli. argumentów ci zabrakło wiec atakujesz personalnie. Mi tez usuwaja posty ( ostatnio jakos nie) jak od tematu odbiegaja, bo by burdel był. Wierz mi, ja tez czesto sie z panem modem nie zgadzami jakos problemu w tym nie widze.

Przepraszam za OT
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 14 wrz 2006, 22:28

Novicky pisze:rzuce to forum w PiSdu

nikt Cię nie trzyma :P
Novicky pisze:a ludzie roznie, jak wszedzie, inteligentni i mniej. nara. pocaluj sie pan mysiorek, szefie na zagrodzie, mistrzu i oredowniku

niech mi dadzą ostrzeżenie, ale ta laska musi być serio ślepa że z takim gburem chce sie zabawiać. :/
lady.26

Postautor: lady.26 » 14 wrz 2006, 22:34

Mysiorek, "CHCIAŁBYM, żeby ktoś się Tobą zabawił jak Ty sie będziesz ślinił "
dokładnie tak.
Nie igra się z czyimiś uczuciamoi. Zadałeś sobie pytnie jak ty bys sie wtedy czół. Pewnie byś napisal nam tu topik jak to cie jakaś panna wykorzystała i uraziło to twoje męskie ego. czysty seks jest dobry wtedy gdy obydwie strony się na to zgadzają i chcą tego samego w innej sytuacji robi się z tego wielkie bagno.
Awatar użytkownika
Novicky
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 28 sie 2006, 11:49
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Novicky » 14 wrz 2006, 23:24

brawo brawo, towarzystwo wzajemnej adoracji, zlapmy sie za rece i spiewajmy razem hosanna mysiorku, jestesmy jedna rodzina, wspieramy sie, pomagamy sobie. ja novicky mial czelnosc miec zdanie odmienne od ogolu? toz to patologia! szerzy amoralnosc, niech go szlag trafi, niech go spotka kara boza, polaczmy sily wszyscy razem pragnijmy tego! w kupie sila!
lady.26 pisze:Mysiorek, "CHCIAŁBYM, żeby ktoś się Tobą zabawił jak Ty sie będziesz ślinił "
zyczmy mu zle, bo sam jest zly podly i nieokrzesany. dalej ludzie dobrej woli usunmy go tego natreta i chama i prostaka. zylismy sobie szczesliwie w swoich ciasnych ograniczonych swiatach poki sie nie pojawil, niech zginie innosc od nasszej i niech novickiemu sie noga podwinie, patrzcie jak nasz goru mysiorek go zalatwi! klik klik
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 14 wrz 2006, 23:28

Novicky pisze:zyczmy mu zle, bo sam jest zly podly i nieokrzesany. dalej ludzie dobrej woli usunmy go tego natreta i chama i prostaka. zylismy sobie szczesliwie w swoich ciasnych ograniczonych swiatach poki sie nie pojawil, niech zginie innosc od nasszej i niech novickiemu sie noga podwinie, patrzcie jak nasz goru mysiorek go zalatwi! klik klik

sam sobie odpowiedziałeś :] dobrze że wiesz chociaż na czym sam stoisz <hahaha>
Awatar użytkownika
Novicky
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 28 sie 2006, 11:49
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Novicky » 14 wrz 2006, 23:38

"a ludzie roznie, jak wszedzie, inteligentni i mniej" tak jak np paddy. ograniczacie sie do roznorodnosci tych infantylnych emoticonow... zalosne.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 wrz 2006, 23:48

Novicky pisze:brawo brawo, towarzystwo wzajemnej adoracji,

pitolisz, napisałam, że siegasz po personalne wyzwiska bo brak argumentów, nie wazne czy wobec Mysiora czy kogos innego.
Novicky pisze:ja novicky mial czelnosc miec zdanie odmienne od ogolu?

no własnie jak smiałes :>
matko za krótko jestes by sie wczuc. Tu ikazdy ma swoje zdanie, co nie zmienia faktu, że ludzie sie szanuja, no nie wszyscy, ale wiekszośc
Novicky pisze:zyczmy mu zle, bo sam jest zly podly i nieokrzesany.

raczej zyczmy mu tego samego co robi, zrobi. co skoro Twoje postepowanie jest dobre to czego sie ciskasz.
Novicky pisze:zylismy sobie szczesliwie w swoich ciasnych ograniczonych swiatach poki sie nie pojawil,

tak a jak sie pojawił to zawalił nam te swiaty
sam masz swiat ciasny, skoro panne na pare razy musisz bajerowac.
Novicky pisze:niech zginie innosc od nasszej

prosze mnie nie obrażac i mojej osobowosci nie uwspólniac jasne
Novicky pisze:patrzcie jak nasz goru mysiorek go zalatwi! klik klik

on moim guru chyba padne zaraz, ale nic trwajny dalej w tej twojej logice pozorów
Novicky pisze:ograniczacie sie do roznorodnosci tych infantylnych emoticonow... zalosne.

a moze to Ty nie widzisz, nie rozumiesz nic poza tymi emotkami

Ochłon troche, za bardzo sie emocjonujesz
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 15 wrz 2006, 00:11

Novicky wyluzuj. Boli Cię, że nie slyszysz tego co chcesz? Po co się tak jakimiś gląbami z internetu, tzn. nami, podniecasz? Rób jak Ci intuicja podpowiada, a sumienie pozwala. Gdzie Ty masz w ogóle problem?
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 15 wrz 2006, 00:44

Sir Charles pisze:Gdzie Ty masz w ogóle problem?

w tym, że nie ma jasnych zasad, moralnosci. nie chodzi tu nawet, że ma złe zasady czy kulawa moralnośc. On po prostu nie umie niczego odnieśc do swoich zasad, moze ma jeszcze zmienne. Pewne rzeczy sie wie. a jak sie nie wie to jest prosty sposób, stawia sie na miejscu osoby której sie chce cos zrobic.
Czy chciał bys by dziewczyna która ci sie podoba, z która byc moze chcesz cos stwozycc, pobawiła sie toba, taki seks dla seksu, a potem poszła, tylko, że wczesniej nie wiedział bys czemu sie z toba kocha

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Charlesfaumn i 607 gości