I znów kolejny nie wypał:/

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 15 lip 2006, 23:57

to jak mam ją olac
Zwyczajnie, zapomnieć.
poznałem ją 14 lipca 2006 na dysku to co mam teraz robic pisac
Jeśli ona bedzie zainteresowana, to sama napisze/ zadzwoni...
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 16 lip 2006, 08:54

playboydawid pisze:poznałem ją 14 lipca 2006 na dysku to co mam teraz robic pisac ?? ?

Uhm...przecież to dwa dni temu było, a Ty już o związkach?
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 16 lip 2006, 09:08

Ciekawski pisze:Uhm...przecież to dwa dni temu było, a Ty już o związkach?

Na spokojnie. Niektórzy się znają przez dwie minuty i już chcą mieć dzieci. ;) <browar>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Klepass
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 31 sie 2005, 21:22
Skąd: Wyjebkowo:p
Płeć:

Postautor: Klepass » 16 lip 2006, 10:55

A jeszcze nie ktorzy znaja się 3 minuty i mówia ze NIGDY ze sobą nie beda!! <diabel>
playboydawid
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 15 lip 2006, 17:53
Skąd: wodzisław
Płeć:

Postautor: playboydawid » 16 lip 2006, 12:33

no i co z tego ze ja ją zapoznałem 2 dni temu !!! mi niechodzi ze zaraz sie z nią wiazać ale jak to zrobic ??? co pokoleji robic ?? a moge ja tylko narzie spotykac na dyskac a pisać na gg rozumiecie o co chodzi czy nie !!! jak ktos niewiem to piszcie na 6751276 to moje gg

[ Dodano: 2006-07-16, 12:35 ]
wy wszyscy chyba sie znacie tylko na censored bo na niczym wiecej !!
dawid
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 16 lip 2006, 12:36

Nie rozumiem o co Ci chodzi :] Piszesz mniej składnie niż Moon, a gorzej merytorycznie niż Betusia, trudno coś z tego wyłapać ;)
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 16 lip 2006, 12:43

szczerze? ja bym taką laskę puściła kantem... a potem dopeiro byś się przekonał czy ejj aby naprawde zależy...
playboydawid
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 15 lip 2006, 17:53
Skąd: wodzisław
Płeć:

Postautor: playboydawid » 16 lip 2006, 12:56

stary no niewiem czy bys taką laske puscił katem !! bo tak powiedz mi jak to niej podejsc blizej o to chodzi poznać bardziej jak to zrobic a moege tylko ją widziec w piatek na dysku albo pisać na gg z nia ! bo jak by ona sie chciała spotkac to by było proste ale powiedziała ze narazie mnie niezna to jak to mam zrobić pierwsze z nią musze sie zaprzyjaźnic a potem zwiazać chyba teraz juz wiesz o co chodzi czy jeszcze nie ?? bo jak nie to jesteście tempi ! chyba
dawid
Awatar użytkownika
jagunia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 29 maja 2006, 21:44
Skąd: ChataZpiernika
Płeć:

Postautor: jagunia » 16 lip 2006, 14:45

playboydawid pisze:moege tylko ją widziec w piatek na dysku


<hahaha>

playboydawid pisze:bo jak nie to jesteście tempi


buu <chory>

Ja tam nie wiem o co Ci chodzi.Najwidoczniej ona nie ma zamiaru się z Toba zapoznawać ani wiazać...jakoś wcale mnie to nawet nie dziwi <pijak>
Awatar użytkownika
thirdeye
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 28 maja 2005, 17:44
Skąd: Że: Znowu:
Płeć:

Postautor: thirdeye » 16 lip 2006, 17:07

playboydawid pisze:stary no niewiem czy bys taką laske puscił katem !! bo tak powiedz mi jak to niej podejsc blizej o to chodzi poznać bardziej jak to zrobic a moege tylko ją widziec w piatek na dysku albo pisać na gg z nia ! bo jak by ona sie chciała spotkac to by było proste ale powiedziała ze narazie mnie niezna to jak to mam zrobić pierwsze z nią musze sie zaprzyjaźnic a potem zwiazać chyba teraz juz wiesz o co chodzi czy jeszcze nie ?? bo jak nie to jesteście tempi ! chyba


spotykaj sie z nia tylko w piatki na tej dysce i zaprezentuj sie jako ktos godny uwagi. a jak to zrobic to juz kwestia indywidualna, kazda kobieta jest inna. ot cale rozwiazanie. mozesz tez zaczac pisac na gg, ale popracuj nad skladnia.

moim zdaniem poznales dziewczyne ledwo co i wyleciales jak filip z konopii ze chcialbys sie z nia zwiazac, nie nawiazujac z nia glebszej wiezi. a powinienes ja poderwac, zdobyc. ale nikt nie napisze Ci tego w postaci krok po kroku, bo nawet nie wiemy co to za dziewczyna. moze napisz wiecej szczegolow.

nie obraz sie ale taki z Ciebie playboy jak ze mnie podrywacz :P
nieznosze gdy po mnie nikt sie nie odzywa, takze zrob mi te przyjemnosc i odpowiedz :)
playboydawid
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 15 lip 2006, 17:53
Skąd: wodzisław
Płeć:

Postautor: playboydawid » 16 lip 2006, 17:25

stary łatwo powiedziec poderwij jak ona jest niesmiała ! napisze ci jak to było śmigam sobie na dysku i patrze o laska ładna noi smigam do ni pytam sie skad jest itp dała mi numer gg i pisze z nia ale jak zrobić zeby pierwsze sie bardzo zemą zaprzyjazniła ( co moge z nią pisdać a co nie i co ) a potem jka wszytsko sie uda to zwiazać prosze odpisz mi pa
dawid
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 16 lip 2006, 17:26

Zaproponuj spotkanie w 4 oczy [chyba że nie masz oka, albo ona, to w trzy albo dwoje oczu <lol>] i pogadajcie sobie, poznaj ją. Potem podrywaj <diabel>
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
Soul
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 253
Rejestracja: 08 maja 2005, 18:00
Skąd: że
Płeć:

Postautor: Soul » 16 lip 2006, 17:42

playboydawid pisze:ale jak zrobić zeby pierwsze sie bardzo zemą zaprzyjazniła ( co moge z nią pisdać a co nie i co ) a potem jka wszytsko sie uda to zwiazać prosze odpisz mi pa

Badz soba ;)

Choc analizujac Twoje posty dochodze do wniosku, ze z elokwencja u Ciebie jest raczej kiepskawo (konkluzja: gg odpada). Wiec teraz wszystko zalezy od dziewczyny, bo jesli sie jej spodobales to bedzie dobrze, ale jesli jestes dla niej zwyklym chlopakiem, a ona czeka na kogos kto ja oczaruje i zdobedzie to ... "daj se spokoj" ;) .

Taka mala rada ode mnie: troszke wiecej samodzielnosci ;]
Sztuką jest nie szukając nigdy siebie,
wciąż na nowo się odnajdywać.
Awatar użytkownika
thirdeye
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 28 maja 2005, 17:44
Skąd: Że: Znowu:
Płeć:

Postautor: thirdeye » 16 lip 2006, 17:44

playboydawid pisze:prosze odpisz mi pa
jesli o mnie chodzi to nie jestem na tyle kompetentny aby Ci powiedziec jak ja poderwac :)

ale jesli jest niesmiala to delikatnie wykazuj swoje zainteresowanie, nie narzucaj sie, dzialaj spokojnie, a moze cos z tego bedzie. tak jak pisze Gorgon, najpierw ja poznaj. nie potrafie napisac Ci
playboydawid pisze:co moge z nią pisdać a co nie i co
bo to Ty sam musisz wiedziec - na tym polega cala zabawa.
nieznosze gdy po mnie nikt sie nie odzywa, takze zrob mi te przyjemnosc i odpowiedz :)
Awatar użytkownika
jagunia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 29 maja 2006, 21:44
Skąd: ChataZpiernika
Płeć:

Postautor: jagunia » 16 lip 2006, 17:44

Soul pisze:Choc analizujac Twoje posty dochodze do wniosku, ze z elokwencja u Ciebie jest raczej kiepskawo (konkluzja: gg odpada).


I niby co :> w realu to jest niby lepiej z nim?
Szczerze w to powątpiewam <pijak>
Awatar użytkownika
Soul
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 253
Rejestracja: 08 maja 2005, 18:00
Skąd: że
Płeć:

Postautor: Soul » 16 lip 2006, 17:51

jagunia pisze:I niby co :> w realu to jest niby lepiej z nim?
Szczerze w to powątpiewam <pijak>

Hehe chcialem to delikatnie napisac ;]

... ja nie mam zadnych watpliwosci <pijak>
Sztuką jest nie szukając nigdy siebie,

wciąż na nowo się odnajdywać.
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 17 lip 2006, 00:57

playboydawid, wcale nie dziwię się tej dziewczynie. Coś Ty taki nerwowy od razu? Nie pasują odpowiedzi? A po drugie, nie znasz jej, a masz juz jakies plany z nią zwiazane. <mlotek>
playboydawid
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 15 lip 2006, 17:53
Skąd: wodzisław
Płeć:

Postautor: playboydawid » 17 lip 2006, 17:16

moze i masz racje *qbass* to powiedz co z nią mam zrobić zeby namnie inaczej popatrzała jak z nią pisać jak długo a potem do niej zakrecic i jak pomóz ja jeszcze takiego przypadku niemiałem ja zawsze tylko laski znałem na jeden dzien pobawic sie i koniec pomóz co robic bo podoba mi sie
dawid
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 17 lip 2006, 22:57

Co robić? Spotykaj się z Nią na tych dyskotekach, delikatnie pokazuj, że się interesujesz, ale nie nachalnie! Jeśli będzie chciała, gadaj z nią na tym gg, tylko nie bądź taki poważny, nie daj po sobie poznać, że Ci zależy. Rozmawiaj jak z dobrą koleżanką. I tu już będzie zależało od Niej, czy znajomość się "rozkręci".
playboydawid
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 15 lip 2006, 17:53
Skąd: wodzisław
Płeć:

Postautor: playboydawid » 18 lip 2006, 09:57

aha a jeszcze na jakie tematy moge z nią gadać ?? a na jakie nie
dawid
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 18 lip 2006, 10:01

Opowiedz jej jaki z Ciebie dobry mineciarz i jak wszystkie Ci się do łóżka pchają to na pewno się zakocha <lol>

Stary, poznaj ją najpierw. Tematy same przyjdą, chyba że w główce siano, to się tylko młócić nada <lol>
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
simon_85
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 25 lip 2006, 09:04
Skąd: from Poland
Płeć:

Postautor: simon_85 » 26 lip 2006, 19:19

Buahaha na pewno poleci na minetke.po prostu skoncz z nia po co ci taka co ciagle sie obraza

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 288 gości