Zwracac uwage na dziewczyne...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

mario
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 21 lip 2004, 15:42
Skąd: z bajki
Płeć:

Zwracac uwage na dziewczyne...

Postautor: mario » 09 sie 2004, 06:10

Co może znaczyś stwierdzenie u dziewczyny...że nie zwracam na nią uwagi??
Opisuje tu problem kolegi wiec sie nie insynujcie ,ze to o mnie chodzi :562:
Wiec o co może jej chodzi, za mało komplementów w stylu np zarąbiści wyglądasz w tej bluzeczce??
Czy macie jakies ine pomysły
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 09 sie 2004, 07:18

Ona go po prostu (w danej chwili oczywiście - można to zmienić, bo nie można wejść 2 razy do tej samej rzeki ;):D) nie zauważa jako potencjalnego kandydata na chłopaka, a moze na męża. :)

I może jej tysiące róż codziennie przynosić, zapraszać do najdroższych restauracji, kupować najdroższe prezenty, prawić jej przesłodkie i przepiękne komplementy, lecz jeśli nie ma tego "czegoś" nie zostanie zauważony. ;)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 sie 2004, 08:26

Jezeli dziewczyna mówi iż ktos ja nie zauwaza , to znaczy tyle , ze sie nia nie interesuje , ona daje jakies skromne znaki , które to są nie odbierane przez tego kogoś
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 09 sie 2004, 08:42

czasami te znaki są tak zawolawane, że ciężko się połapać o co chodzi. Dlatego Szanowne Panie troszke więcej otwartości !
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 09 sie 2004, 09:21

fish pisze:czasami te znaki są tak zawolawane, że ciężko się połapać o co chodzi. Dlatego Szanowne Panie troszke więcej otwartości !


ano racja, czasem czlowiek sie glowi o co im chodzi a tak na prawde o nic im nie chodzi... a czasem nie zwraca uwagi i potem dostaje mu sie ze nie zauwazyl ze ona ... (wstaw cokolwiek co nie ma sensu dla mezczyzny ;-) )


Ja Ne,

    Gorgon
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 09 sie 2004, 09:31

Ech, coś źle przeczytałem, myślałem, że chodzi o niezauważanie przez dziewczynę. :D
Muszę się kawy napić...
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 09 sie 2004, 12:25

czasami te znaki są tak zawolawane, że ciężko się połapać o co chodzi. Dlatego Szanowne Panie troszke więcej otwartości !


a spróbuj powiedzieć facetowi wprost "brakuje mi czułości", "rzadko mnie przytulasz" (bo często dziewczyna ma na mysli własnie to) a zobaczysz jak z tą otwartością :)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 09 sie 2004, 12:32

No widzisz Słonko to pewnie zależy od dojrzałości i poznania kobiet. U mnie z tym nie ma problemu a wręcz przeciwnie. Moja Pani mówi, że najchętniej to cały czas byłbym przytulony :)
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 09 sie 2004, 12:33

hehehehe jak misiek :D
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 09 sie 2004, 12:59

no to co ja mam zrobić żeby być przytulana ale nie narzucać się i zeby to była przyjemność też dla faceta a nie tylko jakieś nakazy? :(
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 09 sie 2004, 14:58

A nie lubi Cię przytulać?
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 09 sie 2004, 15:02

Z postu wynika, że nie bardzo.
Oj to źle, to bardzo źle :)
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 09 sie 2004, 15:19

mówi że lubi ale nie często. Ciężko obiektywnie ocenić, dla mnie to jest nie często, bo ja jestem przytuloholiczką :(
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
selene
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 03 lip 2004, 13:09
Płeć:

Postautor: selene » 09 sie 2004, 15:39

a ja lubię dozowane przytulanie
bo jak wiadomo
co za dużo to niezdrowo :547: ;)
Awatar użytkownika
Asia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 19 maja 2004, 15:08
Skąd: z Polski :-)
Płeć:

Postautor: Asia » 09 sie 2004, 16:26

Dziewczyna mówiąc: nie zwracasz na mnie uwagi daje czasem facetowi do zrozumienia, że za mało się nią interesuje, czuje sie troszke zaniedbana przez swojego faceta. Być może nie chce powiedzieć wprost co ją trapi lub jej sygnały są mało zauważalne.Ale wniosek z tego jeden:po prostu potrzebuje męskiego ramienia, potrzeba jej w takiej chwili zazwyczaj czułości, dobrego słowa, pociechy, wsparcia!
KoChAc I ByC KoChAnYm To NaJwIęKsZe SzCzĘśCiE Na ZiEmI...:))
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 09 sie 2004, 22:42

Jak znam życie, to pewnie chodzi o sytuację typu: jesteśmy w towarzystwie w knajpie, on gada ze wszystkimi, pije piwo, a ja, nawet gdybym wyszła, to nawet mnie nie zauważy. Hmm... Norma, należy się przyzwyczaić i nie składać zażaleń. W takich sytuacjach funkcjonujemy tak, jakbyśmy byli znajomymi, bo inaczej stawialibyśmy innych w głupawej sytuacji, szczególnie samotnych. Faceci to czują, kobiety rzadziej. Sytuacja nie do rozwiązania ze względu na oczekiwania, ale skoro chcecie wiedzieć, co znaczy: "Bo Ty nie zwracasz na mnie uwagi", to już wiecie ;)
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 10 sie 2004, 09:04

W takich sytuacjach funkcjonujemy tak, jakbyśmy byli znajomymi, bo inaczej stawialibyśmy innych w głupawej sytuacji, szczególnie samotnych.


A czy ja każę sie komus głupio czuć. Jestem ze swoją lubą, to nie rozumiem dlaczego mam udawac, że tak nie jest. Jak któś jest samotny to niech idzie i kogoś "wyrwie".
Moim znajomym to nie przeszkadza, że jestem przy swojej Ślicznej.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 10 sie 2004, 09:15

Jeśli dziewczyna mówi, ze nie zwracasz na nią uwagi, to oczekuje jakiegoś zainteresowania jej osobą, chce, zebyście spytali się jej np. co dzisiaj robiła, jak w pracy czy w szkole - tego typu. Poza tym dziewczyna lubi wiedzieć, ze np. w towarzystwie mężczyzna ją przytuli, zainteresuje się nią.
Kobiety lubią z reguły rozmowy, więc czasem wystarczy poświęcić kilka minut na to a ona poczuje się lepiej, bo będzie wiedziała, ze się nią interesujecie.:)
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 10 sie 2004, 09:41

Wiecie, czego nie znoszę? Nie tego, że w towarzystwie mój facet jest moim facetem i to widać. To ma być widać, ale jak można wisieć na sobie non stop, całować się, przytulać itd.? Zwyczajny brak kultury. A argument: "to niech samotny kogoś wyrwie" to chyba trochę nie taki. Takie zachowanie jest krępujące, a niektóre rzeczy tak intymne, że dziwne jest obnoszenie się z nimi i podkreślanie na każdym kroku, że "on jest ze mną", "ona jest ze mną". Gdybym ja się znalazła w towarzystwie takich osób, to po prostu bym wyszła. Nie lubię być zbędna. I wcale o zazdrość tu nie chodzi.
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 10 sie 2004, 10:50

Jeśli dziewczyna mówi, ze nie zwracasz na nią uwagi, to oczekuje jakiegoś zainteresowania jej osobą, chce, zebyście spytali się jej np. co dzisiaj robiła, jak w pracy czy w szkole - tego typu. Poza tym dziewczyna lubi wiedzieć, ze np. w towarzystwie mężczyzna ją przytuli, zainteresuje się nią.
Kobiety lubią z reguły rozmowy, więc czasem wystarczy poświęcić kilka minut na to a ona poczuje się lepiej, bo będzie wiedziała, ze się nią interesujecie.


całkowicie się zgadzam :) szczególnie jeśli chodzi o przytulanie w towarzystwie - nie mowię żeby na sobie wisieć i całować się 15 minut z przerwami 5 minutowymi, tylko czasem pocałunek nawet w policzek którego nie musiałabym na zagadanym facecie wymuszać :)
A przytulania w żaden sposób nie uważam za brak kultury, czy komuś przeszkadza jak facet siedzi z dziewczyną przy jakimś tam stole i trzyma rękę np na szyi, pod jej włosami?
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 10 sie 2004, 11:26

No nie wiem mrt. Moi znajomi nas znają. Ja nie widzę żadnego problemu w tym aby przytulic swoja kobietę, dać buziaka, nawet jak pijemy drinki to siada na kolanach, potrzyma za rękę. To dla mnie normalne i nie tylko w towarzystwie znajomych ale i przy rodzinie. Oczywiście "lizać" przy stole się nie będziemy ale na parkiecie juz się zdażało i nawet moja ciotka nam zazdrościła :)
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 10 sie 2004, 11:41

Taaaak ...
i wisi na tobie taka 'druga połowa' przez całą imprezę, na krok cię nie odstępuje,
oddechu złapać nie mozesz, z kolegami bez jej obecności nawet kilku pikantnych uwag wymienić nie można... paranoja ... pełne ubezwłasnowolnienie ...
I jak idziesz sam do toalety to pełne oburzenie ...

Miałem taką ex, musiała wszem i wobec zaznaczać swoją przynależność i prawo własności ... dla mnie to chore ... jak każda przesada ...
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 10 sie 2004, 11:46

Juz nie przesadzaj. Jak idziecie gdzieś razem to idziecie razem. Jak Ci zależy na kolegach i na piwku to idź sam.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 10 sie 2004, 11:51

fish pisze:Juz nie przesadzaj. Jak idziecie gdzieś razem to idziecie razem. Jak Ci zależy na kolegach i na piwku to idź sam.

To by kompletnie nie przeszło ... sam ? w życiu ... jeszcze mnie jakaś obca by poderwała ... ;)
Pełna kontrola ... :)
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 10 sie 2004, 11:57

To rozumiem dlaczego ex :)
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 10 sie 2004, 12:14

Teraz jak siedzę sobie gdzieś to sam mam takie drobne ruchy wobec kobiety-przytulić, pocałować, nawet jak siedzimy w większym gronie ...
ale bez takiej przesady ja u ex...
dosłowne 'wiszenie' jest męczące ... nawet noga potrafi zdrętwieć ... ;)
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 10 sie 2004, 12:18

Chyba byłem kiedyś podobny. Też za tym nie przepadałem ale jak Krzys mówi "wszystko sie zmienia" :)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 10 sie 2004, 13:08

A mnie sie podobają oznaki czułości, itp.
Moja Pani prosto w oczy mówi mi: "przytul mnie, obejmij mnie, chcę cię poczuć", itp...
To mi schlebia i też chcę tego.
W towarzystwie Ona sie trochę krępuje, więc robię sobie, wówczas, przyjemne jaja :508:
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 10 sie 2004, 14:35

A mnie sie podobają oznaki czułości, itp.
Moja Pani prosto w oczy mówi mi: "przytul mnie, obejmij mnie, chcę cię poczuć", itp...
To mi schlebia i też chcę tego.


tylko pozazdrościć :( No ale każdy jest inny i ja bym bardzo chciała się nauczyć nie potrzebować takich okazów uczucia :( tylko jak?
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 10 sie 2004, 15:04

taka_jedna widze ze mamy podobnie, ja tez lubie sie przytulac ale moj 'kolega' roznie z tym ma, chociarz widze ze coraz lepiej mu idzie ;)
ja po prostu czasem mu mowi ze lubie jak mnie przytula, jak jest blisko itp. raz na jakis czas, dla przypomnienia :) a jak w danej chwili bardo mi tego brakuje, robie tio pierwsza i juz. czasem zaaanim facet sie domysli....;)

a co do wiszenia, o matko broń ! nieznosze, moj ex tak mial, to bylo mega meczace. owszem, buziak w tow. jakies dotkniecie reki ok rozumiem ale bez meczenia.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you


Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 291 gości