Co ja mam myśleć?? POMOCY

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Reniatka
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 22 cze 2006, 17:19
Skąd: Nowy Dwór Maz.
Płeć:

Co ja mam myśleć?? POMOCY

Postautor: Reniatka » 22 cze 2006, 17:36

Jak to jest... Poznałam go kiedyś przypadkiem w autobusie. Nie wiedział jak się nazywam.. A jednak zależało mu na tyle że zdoby od kolegi moj nr kom. Facet najpierw pisze ci smsy że jestes ładna, fajna i w ogóle ;]. Odwiedza cie... zachęca do spotkań. A potem nie daje znaków życia... Narobi nadzieji... Zostawi... ?? Umówil sie ze mną wczoraj... o 21, ale nie przyszedł!! Fakt, że była burza... Co ja mam myśleć?? Co ja mam robic??
"Czy wiesz że każdy nasz czyn ma wpływ na cały świat...?" Ś.P. Magik
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 22 cze 2006, 17:46

Powies sie <zalamka>
Obrazek
Awatar użytkownika
Reniatka
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 22 cze 2006, 17:19
Skąd: Nowy Dwór Maz.
Płeć:

Postautor: Reniatka » 22 cze 2006, 17:47

Rish pisze:Powies sie


Dzieki.. Miło...
"Czy wiesz że każdy nasz czyn ma wpływ na cały świat...?" Ś.P. Magik
alekz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 153
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:16
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: alekz » 22 cze 2006, 17:52

Rozwiń swoją wypowiedź bo jeśli tego nie zrobisz to jedyne co ktoś wpisze w tym temacie to będzie gdybanie lub klepanie Cię po plecach.
Skoro wiesz duzo o tej sytuacji i nie znasz jej rozwiazania to jaki jest sens tego, że napiszesz tu kilka zdań i ktoś podejmie się uknucia teorii spiskowej jaki to ten Twój niedobry. Być może uzyskasz tu pomoc ale tylko wtedy kiedy nakreślisz dosyc dokladnie całą sytuację.
Wejdz na forum RTV/AGD i napisz, że spsuł Ci się telewizor i nie działa - na pewno uzyskasz pomoc.
Jedyne co możesz zrobic to czekac. Albo Cię po prostu olał albo wystapil jakis wypadek losowy co w trakcie burzy jest mozliwe. Tylko nie mow ze grzmiało a Ty czekalas na niego gdzies na lawce w parku?:)
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 22 cze 2006, 18:16

Ja bym się nie przejmowała. Nie znam gościa, to on za mną latał, nie ja za nim, on zdobywał mój numer, szukał kontaktu, chciał się spotkać - nie przyszedł. Trudno. Nie to nie. Szkoda się przejmować prawie nieznajomym facetem i to takim, który Cię wystawia. Tylko tyłek zawrócił. Nie wiadomo czy to jakiś krętacz, czy tchórz, czy może coś się po drodze stało - ale wtedy powinien zawiadomić, nr telefonu przecież ma. A może miał wypadek? Ja zawsze biorę pod uwagę taką możliwość (zwłaszcza przy nawałnicy) i pewnie by mnie to niepokoiło. Jednak nie wiem, czy warto się aż tak przejmować :/
Sprawa jest jasna. Ja bym go pożegnała, chyba że miałby jakieś sensowne usprawiedliwienie i byłoby widać, że mu zależy...
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 22 cze 2006, 18:18

Panowie spokojnie...
Powinien sie odezwac tym bardziej jesli wczoraj byla burza(zadzwonic ,ze nic sie nie stalo i zyje i spytac Cie o to samo) 8) .Jesli sie nie odezwie to...niech go piorun.Tak to jest jesli jakis wypirtek zaczyna sie brac za cos do czego nie dorosl.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
zenon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 208
Rejestracja: 21 cze 2006, 18:31
Skąd: bo ja wiem?
Płeć:

Postautor: zenon » 22 cze 2006, 18:20

tarantula pisze:Panowie spokojnie...
Powinien sie odezwac tym bardziej jesli wczoraj byla burza(zadzwonic ,ze nic sie nie stalo i zyje i spytac Cie o to samo) 8) .Jesli sie nie odezwie to...niech go piorun.Tak to jest jesli jakis wypirtek zaczyna sie brac za cos do czego nie dorosl.


trudno się nie zgodzić ;)
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 22 cze 2006, 18:22

Reniatka pisze:Dzieki.. Miło...


Ile Ty masz lat? Ile on ma lat? Jak długo się znacie?

Osobiście sądzę że Cię zrobił w jajo, ale to taka wstępna ocena sytuacji ;) Może się zmienić z większym dostępem do sprawy :]
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
zenon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 208
Rejestracja: 21 cze 2006, 18:31
Skąd: bo ja wiem?
Płeć:

Postautor: zenon » 22 cze 2006, 18:25

nie zrobił jej w jajo,
...tylko trochę pęka...
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 22 cze 2006, 18:28

Może nam powie trochę więcej na ten temat, bo w tej chwili tylko na to wygląda ;) Wszystko jest jednak uwarunkowane, więc niech rozwinie swoją wypowiedź :]
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Re: Co ja mam myśleć?? POMOCY

Postautor: Rish » 22 cze 2006, 18:28

Reniatka pisze:Co ja mam myśleć??


mamy cie wyreczyc w mysleniu? Bedzie ciezko bo jeszcze sie w to nie bawilem...czy kazda kobieta po nowo poznanym facecie i po rozmowie oczekuje juz stalego zwiazku albo cholera wie czego jeszcze...daj sie kobieto rozwinac calej sytuacji a nie juz lamenty robisz, jak tak dalej pojdzie to na starosc bedzie dewotka...troche opanowanie dziewczyny "bo nie porucham w tym odcinku" :]
Obrazek
Awatar użytkownika
mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 182
Rejestracja: 22 lis 2004, 17:29
Skąd: swinkowo
Płeć:

Postautor: mika » 22 cze 2006, 18:31

a moze chcial sprawdzic czy ty sie przejmiesz i czy ci zalezy na nim? zebys ty sie odezwala do niego?

niedojrzale ale uwazam za prawdopodobne
Z puzzli układałam sobie świat. Jedej części zabrakło! Tej z napisem: SZCZĘŚCIE
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 22 cze 2006, 18:32

Rish pisze:czy kazda kobieta po nowo poznanym facecie i po rozmowie oczekuje juz stalego zwiazku albo cholera wie czego jeszcze

Jesli wpadnie jej w oko to...jest taka mozliwosc biorac pod uwage kochliwosc niektorych.

[ Dodano: 2006-06-22, 18:32 ]
mika pisze:a moze chcial sprawdzic czy ty sie przejmiesz i czy ci zalezy na nim? zebys ty sie odezwala do niego?

niedojrzale ale uwazam za prawdopodobne

Milka skad ja to znam :]
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 22 cze 2006, 18:32

niedojrzale ale uwazam za prawdopodobne


Niedojrzale? staruchy tez sie bawia w takie "zabawy zyciowe" to chyba lezy w ludzkiej naturze
Obrazek
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 22 cze 2006, 18:34

Rish pisze:Niedojrzale? staruchy tez sie bawia w takie "zabawy zyciowe" to chyba lezy w ludzkiej naturze

Mozna byc starym i niedojrzalym bardziej niz niejeden nastoletni.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 22 cze 2006, 18:37

mika pisze:a moze chcial sprawdzic czy ty sie przejmiesz i czy ci zalezy na nim? zebys ty sie odezwala do niego?

niedojrzale ale uwazam za prawdopodobne

Nie, ludzie... w Laurę i Filona by się bawili? <zalamka>
po co miałby sprawdzać i nawet się nie pokazywać? moim zdaniem po prostu stchórzył.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
..::WdOwA::..
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 244
Rejestracja: 08 mar 2006, 08:27
Skąd: Stąd:D
Płeć:

Postautor: ..::WdOwA::.. » 22 cze 2006, 19:21

Jeśli przez burze sie nie stawioł powienien powiedziec. Wysłać sms's, zawiadomić jakos. Jak na mnie koleś po prostu się bawił. Nie przejmuj sie nim. Takich niestety coraz wiecej. Nie cierpię takich ludzi...O_o <zalamka>
Awatar użytkownika
nefretete
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 25 sie 2005, 13:16
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: nefretete » 22 cze 2006, 20:44

w XXI wieku nawet burza nie przeszkadza aby poinformować, że nie przyjdzie się na spotkanie. A ja jestem ciekawa jego wyjaśnienia.
"Podejdź tu do mnie, żeby ta muzyka była tobą..."
Awatar użytkownika
Reniatka
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 22 cze 2006, 17:19
Skąd: Nowy Dwór Maz.
Płeć:

Postautor: Reniatka » 22 cze 2006, 21:21

fakt faktem od wczoraj ma wyłaczony telefon... Chyba nie warto się nim przejmowac :) On zaczął uganiać się, nie ja... Co prawda zrobił trochę nadzieji, ale życie toczy się dalej. Pewemnie wkrótce go spotkam... Jestem tylko ciekawa, jak się wytłumaczy... Znam sie z nim dość długo i nigdy nie widziałam go w takiej sytuacji. on jest 2 lata starszy ode mnie :) Dziekuje za odpowiedzi.
"Czy wiesz że każdy nasz czyn ma wpływ na cały świat...?" Ś.P. Magik
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 22 cze 2006, 22:04

Trzymaj sie <przytul> wierz mi masz szczescie ,ze wydalo sie na samym poczatku to ,ze jest swinia i gowniarzem.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 22 cze 2006, 23:37

Gorgon pisze:Osobiście sądzę że Cię zrobił w jajo
dokladnie takReniatka, <glaszcze>
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
Awatar użytkownika
Reniatka
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 22 cze 2006, 17:19
Skąd: Nowy Dwór Maz.
Płeć:

Postautor: Reniatka » 23 cze 2006, 06:30

;) Co ja się nbede przejmować... dziwi mnie tylko to, że tego wieczoru, którego go nie było, zaczął pisac do mnie jakiś jego kolega... Nie wiem skąd wziął numer, ale cóż. Ten chłopak wypytuje czasem o tamtego. <diabel> heh... To jak jakaś dziecinada wygląda, a w takie rzeczy nie chce mi się bawić. Pozdrawiam :*
"Czy wiesz że każdy nasz czyn ma wpływ na cały świat...?" Ś.P. Magik
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 23 cze 2006, 15:34

Reniatko - żyj swoim życiem jeśli autentycznie Mu zależy bedzie robił wiele by utrzymać Waszą znajomość, by zblizyc sie jeszcze bardziej i poznać Cie znacznie lepiej...A jak nie to jego strata! Przecież nie na nim jednymn świat sie kończy, jeszcze tyle podróży autobusem przed Tobą... ;)
OnlyJusti

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 555 gości