Kwestia gustu, ale gdy sie komuś nie podobacie...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 02 cze 2006, 13:05

A ja bym odpowiedzial moze i brzydki ale jaki fajny :D i zaczal sie smiac hehe :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 02 cze 2006, 13:35

jak to sie mawia.."jednemu sie podoba corka innemu tesciowa" czy jakos tak..dla niego Twoja panna moze byc "brzydka" choc lepiej by bylo jakby powiedzial ze jemu sie nie podoba..a dla Ciebie jest sliczna...olej goscia nie ma co sie denerwowac...
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 02 cze 2006, 21:29

Usłyszenie czegoś takiego przyjemne nie jest dlatego takie opinie powinno się zachować tylko i wyłącznie dla siebie żeby potem kogoś niepotrzebnie nie ranić.
joep nie przejmuj się.
Może on tak powiedział bo bał się reakcji swojej dziewczyny?! :P
A jak nie no to co, grunt że Tobie się podoba :]
Obrazek
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 02 cze 2006, 21:39

brzydka czy ładna to pojęcie względne. Byłoby mi przykro, jakby jakiś kumpel tak o mnie powiedział, po prostu. Poza tym miaąłbym go za totalnego chama. Wyglądu nikt sobie nie wybiera, tak samo jak nie mówi się komuś 'jesteś gruby' 'jesteś łysy' 'masz obleśny styl ubierania'. Nie i tyle, kultura tego wymaga.
Wyrażać opinie należy w taki sposób, żeby nikogo nie urazić.

Kemot pisze:Bo nie nowością jest rozmowa facetów, że jakaś tam dziewczyna ma "fajną dupę"

Za to wszyscy moi koledzy są bardzo zszokowani, kiedy minie nas jakiś fajny facet a ja rzucę do mojej koleżanki "Gośka, patrz jaka dupa przeszła". ;]
Awatar użytkownika
Soul
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 253
Rejestracja: 08 maja 2005, 18:00
Skąd: że
Płeć:

Postautor: Soul » 02 cze 2006, 22:01

megane pisze:Brzydka czy ładna to pojęcie względne.

Piekne kobiety sa dla facetow bez wyobrazni.

Zawsze dostaje ochrzan do mojej dziewczyny jak skomentuje, ze jakas dziewczyna jest brzydka. Poprawia mnie i mowi, ze co najwyzej "nie jest w moim typie" ;).

Komentowanie wygladu dziewczyn to delikatna sprawa, czesto lepiej to zostawic tylko dla siebie. Mozesz uwazac ze jakas dziewczyna jest paskudna, ale nikt oprocz Ciebie nie ma prawa o tym wiedziec... to zbyt ryzykowne ;) . No chyba ze chcesz uchodzic za chama.
Sztuką jest nie szukając nigdy siebie,
wciąż na nowo się odnajdywać.
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 02 cze 2006, 22:16

Soul pisze:Piekne kobiety sa dla facetow bez wyobrazni.


Tzn ze zeby byc z brzydka trzeba sobie wyobrazac ze jest ladna...no tez mi przyjemnosc.


Komentowanie wygladu dziewczyn to delikatna sprawa, czesto lepiej to zostawic tylko dla siebie. Mozesz uwazac ze jakas dziewczyna jest paskudna, ale nikt oprocz Ciebie nie ma prawa o tym wiedziec... to zbyt ryzykowne ;) . No chyba ze chcesz uchodzic za chama.


Ale czesto jest tak ze dziewczyny chca wiedziec co sie o nich mysli w tym sensie fizycznym...jak mnie tak jakas zapyta to nie bawie sie w wymyslaie zeby to jak najladniej zabrzmialo tylko prawda leci i to nie raz chamska 8)
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 02 cze 2006, 22:38

Cóż, jeśli laska pyta i domaga się szczerej odpowiedzi to na 100% spodziewa się komplementów.
Swoją drogą 'chamska prawda'... Mówisz jej 'sorry, jesteś brzydka, masz krzywe nogi, za mały tyłek i okropnie się malujesz'..? ;]
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 02 cze 2006, 22:48

megane pisze:Swoją drogą 'chamska prawda'... Mówisz jej 'sorry, jesteś brzydka, masz krzywe nogi, za mały tyłek i okropnie się malujesz'..? ;]


Traktuje pytania o wyglad doslownie i takich tez udzielam odpowiedzi...cos mi sie nie podoba a dziewczyna chce wiedziec to powiem i nie bede sie tu zastanawial...malo mnie obchodzi co kto mial na mysli pytajac sie o takie rzeczy..oczywiscie wiem czegos dziewczyny oczekuja pytajac sie o takie rzeczy i wiem co jej "syandardowo" powinienem odpowiedziec, ale ze standardowy nie jestem to juz inna sprawa...mi ludzie mowia ze chamstwo to jedna z moich zalet <diabel>
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 02 cze 2006, 23:01

Jeśli chamstwo to zaleta dla Twoich znajomych to współczuję towarzystwa ;]
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 02 cze 2006, 23:08

hehe to zart oczywiscie ale ktos mi tak kiedys powiedzial...
Obrazek
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 03 cze 2006, 00:44

Soul pisze:Piekne kobiety sa dla facetow bez wyobrazni.
buahaha co za głupota, czyżbyś miał brzydką dziewczyne?
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 03 cze 2006, 00:51

Wszystkie kobiety sa piekne i nie rozumiem gadania "brzydka-ladna". Tylko po prostu w naszych oczach nie maja "tego czegos", i tyle.

Ja nie musze sie wszystkim podobac. Grunt, zebym czul sie dobrze w swoim ciele i zeby dziewczyna ktora darze uczuciem uwazala, ze jestem przystojny. To mi wystarczy :)
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 03 cze 2006, 00:56

Haro pisze:Wszystkie kobiety sa piekne


oo nie...ja na przystanku widze taka babke ze po prostu jak z czarnobyla.Pracuje w kiosku a przed kioskiem ma lodoweczke ktora czasem uzupelnia a zeby to zrobic musi wyjsc z tego kiosku i wtedy w ludziach stojacych na przystanku cos zamiera.Jest cisza i wszyscy patrza na to jaki ona mia wielki tylek.No normalnie dupsko o średnicy równika.Mnie osobiscie juz jej tylek nie dziwi bo sie napatrzylem za to teraz skupiam sie na reakcjach ludzi i wierz mi Haro jakbys zobaczyl ja to bys sie zaczal zastanawiac dlaczego Bóg jest taki okrutny.
Wiem wiem nie kazdy jest idealny...no ale coz tak to jest. Mam nadzieje ze mowimy o brzydocie tylko w sensie fizycznym bo nie raz spotykalem sie z pojeciem ze ktos jest brzydki z charakteru czy jakos tak :?
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 03 cze 2006, 01:03

Mlode, MLODE! :) Nie stare penery, bo wiekowe kobieciny to nie dla mnie :) No chyba, ze Wstreciucha <diabel> <przytul>
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 cze 2006, 01:47

Rish, chcialabym Cie zabaczyc, jaki Ty piekny jestes, bo tak zarozumialego faceta jeszcze tutaj nie bylo.


Zem brzydka to nie slyszalam. A gdybym uslyszala, pewnie byloby mi przykro.
A sama raczej wole uzywac okreslen: nie w moim typie, przecietny/a.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 03 cze 2006, 08:49

Haro pisze:Wszystkie kobiety sa piekne i nie rozumiem gadania "brzydka-ladna"
Pierdol Haro :D
Gruba baba 150 kg smierdzi od niej na kilometr tez jest piekna? To jesli tak uwazasz to super masz poczucie piekna :D Gratuluje tez bym takie chcial miec :O)

Nie wszystkie sa piekne, tylko niektore sa magiczne, a inne zwykle-piekne, nie wiem czy mnie zrozumeicie ale piekno jako takie nei wystarczy, przynajmniej mi. Jak mam do wyboru 2 piekne dziewczyny to wybieram ta, ktora jest wyjatkowa:D

Czesto jest tak ze ktos znajomy powie zobacz jakie 2 fajne sztuczki ida i zadowolony jakby okradl sklep z agd-rtv :D a ja sie patrze... ida sobie ladnie umalowane wyszyowane jak na bal i co z tego... jak sa SZTUCZNE i nijak to nie pasuje do ich wygladu. Ocenia sie calosc. Nie wystarczy ze jest sliczna zeby byla piekna :) hehe

Musi miec ladna twarz. Dupa i cycki zostaja z tylu. Przeciez jak najczesciej gadam ze swoja kobieta to patrze jej w oczy a niezbyt czesto nizej :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 03 cze 2006, 08:55

Hyhy pisze:consored Haro
Gruba baba 150 kg smierdzi od niej na kilometr tez jest piekna? To jesli tak uwazasz to super masz poczucie piekna Gratuluje tez bym takie chcial miec :O)


censored, podlizac sie chcialem plci pieknej forumowej :)

Co do drugiej czesci wypowiedzi - w zupelnosci sie z Toba Hyhy zgadzam. Szczegolnie ta czesc:
Hyhy pisze:Nie wszystkie sa piekne, tylko niektore sa magiczne, a inne zwykle-piekne, nie wiem czy mnie zrozumeicie ale piekno jako takie nei wystarczy, przynajmniej mi. Jak mam do wyboru 2 piekne dziewczyny to wybieram ta, ktora jest wyjatkowa:D
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 03 cze 2006, 10:32

Haro pisze:Wszystkie kobiety sa piekne i nie rozumiem gadania "brzydka-ladna
pieprzysz farmazony haro, są ładne bryzdkie i przeciętne, to samo tyczy sie płci męskiej i ogólnie wszytskiego co na ziemi istnieje

[ Dodano: 2006-06-03, 10:34 ]
Hyhy pisze:Musi miec ladna twarz. Dupa i cycki zostaja z tylu.
Dokładnie ładna twraz jest najważniejsza. Jesli dziewczyna ma super figure a twarz pasztata to i tak będziemy ja postrzegać jako brzydką. Podobnie na owdrót jeśli dziewczyna ma ładną buxke a brzydką figure i tak w niej widziemiy piękną kobiete. A jeśli i jedno i drugie ma dobre to już w ogóle super.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 03 cze 2006, 10:35

Zobacz wyzej Tanebo :) Moj powyzszy post wszystko Ci powie :P

[ Dodano: 2006-06-03, 10:38 ]
tanebo pisze:Dokładnie ładna twraz jest najważniejsza. Jesli dziewczyna ma super figure a twarz pasztata to i tak będziemy ja postrzegać jako brzydką. Podobnie na owdrót jeśli dziewczyna ma ładną buxke a brzydką figure i tak w niej widziemiy piękną kobiete. A jeśli i jedno i drugie ma dobre to już w ogóle super.


Jest u mnie w szkole taka jedna dziewczyna. Sliczna blondyneczka, urocza twarz :) Fantastyczne oczy :) Ale dupe jak szafa trzydrzwiowa. A mimo wszystko nie potrafie nie spojrzec na Nia idac korytarzem :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 cze 2006, 12:57

tanebo pisze:buahaha co za głupota, czyżbyś miał brzydką dziewczyne?
Tanebo jestes potwierdzeniem tych slow :]
tanebo pisze:są ładne bryzdkie i przeciętne
I pasztety. Wiem, ze to niemile, ale taka prawda.
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 03 cze 2006, 13:00

Masz racje Rish Ja również komentarze na Mój temat nie przyjmuję zbyt do siebie, bo wiem jaka jestem i wyczuwam nastawienie konkretnej osoby do Mnie. No ale dlatego też nie oceniam innych, bo nie widzę potrzeby - niech każdy jest sobą!
OnlyJusti
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 03 cze 2006, 13:08

Rish, chcialabym Cie zabaczyc, jaki Ty piekny jestes, bo tak zarozumialego faceta jeszcze tutaj nie bylo.


Zarozumialy nie jestem a nwet jak bym byl to co?Twierdzisz ze wyglad ma jakis wplyw na zarozumialosc? W moim przypadku nie...po prostu akceptuje sam siebie w 100 procentach zarowno fizycznie jak i psychicznie i nic oraz nikt nie jest w stanie tego zmienic

No ale dlatego też nie oceniam innych, bo nie widzę potrzeby


Ja takze nie oceniam bo jak u mnie jest z ocenianiem innych to juz pisalem...ale niektorzy czasem sami deklaruja taka potrzebe ze chca zeby ich ocenic
Obrazek
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 03 cze 2006, 15:07

Rish - masz rację czasami mimo przecietengo wyglądu i małej dawki inteligencji ludzi się wywyższają i przeceniają. Inni mając to wszystko są pewni siebie lecz skromni.
Hołd składam tym drugim :D
OnlyJusti
Awatar użytkownika
Soul
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 253
Rejestracja: 08 maja 2005, 18:00
Skąd: że
Płeć:

Postautor: Soul » 03 cze 2006, 16:23

tanebo pisze:
Soul pisze:Piekne kobiety sa dla facetow bez wyobrazni.
buahaha co za głupota, czyżbyś miał brzydką dziewczyne?

Hehehe zostalem zle zrozumiany, no coz bywa ;) Mam piekna dziewczyne :) Powiedzialbym wrecz idealna!

Nikt wczesniej nie slyszal tej sentencji o kobietach? Wyglad faktycznie jest bardzo wazny, ale nie najwazniejszy. Offtop sie niezly zrobil ;)

Nigdy w zyciu nie powiedzialbym dziewczynie ze jest brzydka, chocby byla. Druga sprawa jest to, ze przewaznie unikam dziewczyn ktore uwazam za brzydkie wiec nie dochodzi do takich sytuacji.

Haro pisze:Wszystkie kobiety sa piekne i nie rozumiem gadania "brzydka-ladna". Tylko po prostu w naszych oczach nie maja "tego czegos", i tyle.

Zgadzam sie w 100%. Wszystko jest kwestia gustu, a jak wiadomo o gustach sie nie dyskutuje ;) .
Sztuką jest nie szukając nigdy siebie,

wciąż na nowo się odnajdywać.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 03 cze 2006, 16:48

Według mnie mówienie drugiej osobie, że jest brzydka jest po prostu nietaktem. Ktoś napisał, że tym ludziom robi się przykro, na koniec wywalił język. A co w tym zabawnego?
Jeśli uważałabym faceta za paszteta, to ograniczyłabym się tylko do stwierdzenia "Nie podobasz mi się". na jedno wychodzi, a forma nieco inna.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 03 cze 2006, 17:15

Mówienie komuś wprost że jest brzydki to chamstwo i brak kultury, tyle. Nie zasłgua ładengo że ładny i nie wina brzydkiego że brzydki. Wyglądu sie niestety nie wybiera.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 03 cze 2006, 17:19

tanebo pisze:Nie zasłgua ładengo że ładny

Ale zasługa inteligentnego, że taktowny i wychowany.
tanebo pisze:Mówienie komuś wprost że jest brzydki to chamstwo i brak kultury, tyle.

Amen! Czasami wypada się po prostu ugryźć w język. Wszystkiego mówić nie trzeba.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 cze 2006, 17:24

Olivia pisze:Według mnie mówienie drugiej osobie, że jest brzydka jest po prostu nietaktem.

tanebo pisze:Mówienie komuś wprost że jest brzydki to chamstwo i brak kultury, tyle.

zgadzam sie z wami :)

Rish pisze:Twierdzisz ze wyglad ma jakis wplyw na zarozumialosc?

Nie, chociaz czasem moze miec wplyw.
Chodzi o Twoja krytyke innych a o to "jaki to ja nie jestem".
Rish pisze:po prostu akceptuje sam siebie w 100 procentach zarowno fizycznie jak i psychicznie i nic oraz nikt nie jest w stanie tego zmienic

przypomnial mi sie topic o ludziach z przesadnym poczuciem wlasnej wartosci :]
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 03 cze 2006, 17:56

przypomnial mi sie topic o ludziach z przesadnym poczuciem wlasnej wartosci


110% by bylo przesadne <aniolek>
Obrazek
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 cze 2006, 20:05

Rish pisze:110% by bylo przesadne

a mi to zalatuje nawet na wiecej... :]


ale koniec OT

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 298 gości