kolejna seria pytań zakompleksionego chłopczyka :D

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

cichy_ws
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 87
Rejestracja: 12 mar 2006, 14:46
Skąd: miasto
Płeć:

kolejna seria pytań zakompleksionego chłopczyka :D

Postautor: cichy_ws » 30 maja 2006, 22:47

1. dziewczyna z bardzo wysoka samooceną - ktoś próbował? jak z taką postępować :)
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 30 maja 2006, 22:50

Starać się być lepszym od niej....jeśli jest taka szansa albo....sprowdzić ją na ziemię i olać :) :) To będzie ją bardziej bolało i dasz szansę innemu, bardziej szczęśliwemu który będzie po Tobie :)
Ostatnio zmieniony 30 maja 2006, 22:56 przez fish, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 30 maja 2006, 22:55

Nie daj sie jej zbic z tropu, badź sobą, pokaz że ją doceniasz, ale nie traktuj jak panią sytuacji, bo przecież Ty jesteś rownie wiele wart, a moze i więcej, bo bardzo wysoka samoocena graniczy z przecena samego siebie...a takich ludzi radzę unikać...;) Wg Mnie pewność siebie jest konieczna dla pełnego odczuwania szczęścia, bo nie am obaw, nadmiernej zazdrości, kompleksów itp. ale skromność to mimo wszystko nadal wielka cnota, bo przecież nikt z Nas nie jest pępkiem świata i wszechwiedzącym, nieomylnym stworzeniem...:/
OnlyJusti
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 30 maja 2006, 23:00

Nie no, Onlyjusti ma rację. Ja to przekoloryzowałem ale... nie ma co z siebie robić sieroty i się poddawać. Nikt nie może być najlepszy we wszystlim i to jest sedno każdego związku.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 30 maja 2006, 23:05

Dokładnie - równouprawnienie wymaga akceptacji i szacunku, a nie wywyższania swojej osoby.Kazdy ma w sobie coś wyjatkowego, ale każdy jest również wyłacznie człowiekiem! I nie badx juz taki zakompleksiony chłopczyku, bo z pewnoscią nie masz powodu do takich odczuć.:P
OnlyJusti
cichy_ws
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 87
Rejestracja: 12 mar 2006, 14:46
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: cichy_ws » 30 maja 2006, 23:11

dziewczyna ma 16 lat, ładna jest bardzo, chłopaka nie miała, mówi, że mieć chce, ale nie ma czasu znaleść, a opinie ma taka jakby uważała się za nie wiadomo kogo :)

pakowac się w to??:P
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 30 maja 2006, 23:16

Juz Ci dała do zrozumienia, ze byc moze czasu dla Ciebie nie znajdzie...trochę dziwne podejscie do sprawy, nieco oschłe...a co do opinii innych ludzi, osobiscie nie słucham sie plotek i sama staram się poznać osobę by wyrazić o Niej opinie, no ale w kazdej wypowiedzi tkwi ziarnko prawdy...a moze i worek ziaren :P poznajesz ją to sam dostrzegasz jaka jest, poznasz blizej to bedziesz widział wiecej :)
OnlyJusti
cichy_ws
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 87
Rejestracja: 12 mar 2006, 14:46
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: cichy_ws » 30 maja 2006, 23:19

ziarnko odkryłem, narazie to raczej ona nie myśli sobie, że ja coś chce od niej bo jej nie dałem powodów :) a ona mówi, że nie ma czasu znaleść, ale wyskoczyć z kolegami na piwko czas znajdzie(nie miała mnie na myśli)
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 30 maja 2006, 23:25

No cóż..jesli staniesz sie jej kolegą to masz piwko w jej towarzystwi jak w banku :P
OnlyJusti
cichy_ws
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 87
Rejestracja: 12 mar 2006, 14:46
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: cichy_ws » 30 maja 2006, 23:32

mimo wszystko nie lubi piwka :D
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 30 maja 2006, 23:36

Ale lubi kolegów :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
cichy_ws
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 87
Rejestracja: 12 mar 2006, 14:46
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: cichy_ws » 30 maja 2006, 23:38

no skoro żaden jej serca nie zdobył to nie weim :P
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 30 maja 2006, 23:51

cichy_ws pisze:dziewczyna z bardzo wysoka samooceną - ktoś próbował? jak z taką postępować
... z wlasnego doswiadczenia powiem tak:
1.nie warta zwiazku
2.nie warta niczego
3.nie daj sie pod pantofel
4.badz srogi :)
5. piwka nie lubi to ja spij az bedzie zygac a potem krytykuj ja to jej samoocena spadnie :D <pijak> <pijak> <pijak> <diabel> joke rzecz jasna ;)
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 30 maja 2006, 23:55

Jest różnica między poczuciem własnej wartości i silną osobowością a chamskim wywyższaniem się.
Jeśli masz do czynienia z tym pierwszym to musisz być przynajmniej równie silny.
Jeśli na to drugie, to odpuść.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 30 maja 2006, 23:56

cichy_ws pisze:pakowac się w to??

Nie.
Musi sama wybrać, a skoro wie, że żyjesz i nic... to na co więcej liczysz?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 30 maja 2006, 23:58

cichy_ws pisze:pakowac się w to??:P

Ja bym sie w to nie pakowała...mam uczulenie na takich ludzi <pijak>
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 30 maja 2006, 23:59

Czyli biorąc pod uwagę opinię Olivki takie baby są przegrane :)

Nie odpuszczaj tylko spuść to gówno na ziemię !!
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Bulgo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 28 maja 2006, 19:41
Skąd: lubię frytki
Płeć:

Postautor: Bulgo » 31 maja 2006, 00:18

Moim zdaniem takie panienki nalezy omijac z daleka...
Obrazek
EuroBarre - zarabiaj spędzając czas w Internecie!!!
Szukam dziewczyny, proszę zostawiać swoje CV + 2 zdjęcia :P
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 31 maja 2006, 00:43

A czy faceci to zawsze muszą po najmniejszej linii oporu?

Nie odpuszczaj. Fish ma rację - obydwie metody działają, przy czym pierwsza działa, a druga - na krótką metę, bo albo Cię zje i będziesz miał bardzo trudnego wroga, albo szybko się znudzi, jak tylko dojdziecie do porozumienia.
Awatar użytkownika
Hela Bertz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 107
Rejestracja: 05 kwie 2006, 13:04
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Hela Bertz » 31 maja 2006, 00:49

[/quote] ... z wlasnego doswiadczenia powiem tak:
1.nie warta zwiazku
2.nie warta niczego
3.nie daj sie pod pantofel
4.badz srogi :)
5. piwka nie lubi to ja spij az bedzie zygac a potem krytykuj ja to jej samoocena spadnie :D <pijak> <pijak> <pijak> <diabel> joke rzecz jasna ;)[/quote]

a ja powiem tak: nie ma zasady, ale sama po sobie wiem, że wysoka samoocena to czasem płaszczyk, przykrywka, chroniąca przed porażką; często bojąc się zranienia udawałam "wielką panią" żeby udowodnić komuś, że jestem warta więcej niż sama myslę; często wychodziłam na tym fatalnie, ale silniejsze to, bo jeśli ktoś ma odkryć mój kompleks, to wolę, żeby mnie nie poznał; nie można ganeralizować, bo czasem warto poświęcić chwilkę więcej, żeby odkryć coś; no chyba, że faktycznie zarozumiała, ale na takie też są sposoby <aniolek>
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 31 maja 2006, 06:49

cichy_ws pisze:1. dziewczyna z bardzo wysoka samooceną - ktoś próbował? jak z taką postępować

Dwoch juz probowalo- polegli, jeden nadal sie meczy i jak dobrze pojdzie meczyc sie bedzie do konca zycia.
fish pisze:Starać się być lepszym od niej....jeśli jest taka szansa albo....

Bo widzisz...zdarza sie, ze wysoka samoocena jest uzasadniona :]
onlyjusti pisze:równouprawnienie wymaga akceptacji i szacunku, a nie wywyższania swojej osoby.Kazdy ma w sobie coś wyjatkowego, ale każdy jest również wyłacznie człowiekiem

Co cytujesz? Biblie czy podrecznik z filozofii?
cichy_ws pisze: ona mówi, że nie ma czasu znaleść, ale wyskoczyć z kolegami na piwko czas znajdzie

Puk puk, anybody home? <cisza> <wazne> Laska chce Ci dac do zrozumienia, ze nie jestes dla niej. Ze sie jej nie podobasz. Ze byc z Toba nie chce. Eta wsio.
saker33 pisze:piwka nie lubi to ja spij az bedzie zygac a potem krytykuj ja to jej samoocena spadnie

Ewentualnie podaj amfetamine, LSD lub halugrzybki i wtedy zdoluj. Powinno zadzialac :D
Olivia pisze:Jeśli masz do czynienia z tym pierwszym to musisz być przynajmniej równie silny.

Popieram. Bo sa faceci, ktorzy sa dupy i tyle. Jak widza, ze kobieta jest silnym indywiduum to zamiast rownac do niej, staja sie kapciami (dwoch poprzednikow mego meza- obecny nie zwraca uwagi bo wie, ze z choleryczka-ktora po hiszpansku morde niechetnie otwiera ale jak sie wku*** to sypia sie takie slowa, o ktorych pojecia nie mialam, przypominaja mi sie widocznie w chwilach zlosci- nie wygra :] )
Hela Bertz pisze: sama po sobie wiem, że wysoka samoocena to czasem płaszczyk, przykrywka, chroniąca przed porażką; często bojąc się zranienia udawałam "wielką panią" żeby udowodnić komuś, że jestem warta więcej niż sama myslę

A nie, to to nawet dla zdrowia psychicznego nie jest dobre. <pijak>
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 31 maja 2006, 09:16

fish pisze:Nie odpuszczaj tylko spuść to gówno na ziemię

Nie na ziemie, do klozetu. Nie lubie dziewczyn, ktore maja zbyt wysoka samoocene. Bo to samo przez sie daje sie zrozumiec, ze baba sie wywyzsza. Nie lubie, kiedy dziewczyna mowi o sobie "Brzydka jestem, mama male cycki i zle wykrojona broche", ale nie lubie rowniez, kiedy zbytnio przesadza.
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 31 maja 2006, 09:39

Trzymac sie z daleka ! Znalam pare takich jak bylam w Liceum. Strasznie potrafia dac popalic zakochanemu chlopakowi , ja tam ostrzegam przed takimi.
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,
możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,
nowy dzien zawsze daje nowe życie,
słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 31 maja 2006, 11:25

Bulgo pisze:Moim zdaniem takie panienki nalezy omijac z daleka...

dokladnie. Raza mnie ludzi z przesadnym poczuciem wlasnej wartosci :/.
Awatar użytkownika
KocurekV
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 310
Rejestracja: 14 maja 2006, 13:52
Skąd: Heaven
Płeć:

Postautor: KocurekV » 31 maja 2006, 12:05

Bulgo pisze:Moim zdaniem takie panienki nalezy omijac z daleka...

Dokładnie.Omijając takich ludzi z daleka tym samym sprowadzamy ich na ziemię <evilbat>
Bo skoro ich zdaniem są tacy "zajefajni" to czemu nikt z nimi nie chce przebywać?? hahahaha
Carpe diem!
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 31 maja 2006, 12:23

Yasmine pisze:Raza mnie ludzi z przesadnym poczuciem wlasnej wartosci


a mnie nie rażą. Mnie bawią,po prostu :D Szczególnie gdy w prosty sposób, jedną ripostą ich "poczucie nadmiernej pseudowartości" da się rozpirzyć w drobny mak :D
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 31 maja 2006, 12:28

No kurka, wszyscy tu tacy wyrozumiali dla cichego... a zauważyliście, że niemal każdy z wypowiadających się tutaj ma zdrowe poczucie własnej wartości i w kaszę sobie nie da dmuchac? Kto wie, z jaką dziewczyną przebywa autor pytania? Może podobną? Może dziewczę jest rozsądne i niełagodnego charakteru (powiedzmy pokroju Teda :P), a on to ciapa i go to przeraża? A Wy tu zaraz o jakimś spuszczaniu.... :>

onlyjusti pisze:bo przecież nikt z Nas nie jest pępkiem świata

ja jestem :D
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 31 maja 2006, 12:32

A czy tobie ona w ogóle się podoba? Czujesz cos do niej? Czy tylko szukasz dziewczyny, żeby się kolegom pochwalić. Napweno się staraj się być takim jak ona. Bo po co udawać?
Jesli nie ma nic ciekawego do zaoferowania np. poza swoją uroda, jest pusta, nie ma oczym z nią rozmawiać, to na jaką cholere się wiązać z nią. Jak narazie nie napisałes nic prócz tego, ze się wywyższa. Może ma jakies pozytywne cechy?
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
cichy_ws
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 87
Rejestracja: 12 mar 2006, 14:46
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: cichy_ws » 31 maja 2006, 12:34

runeko pisze:Puk puk, anybody home? Laska chce Ci dac do zrozumienia, ze nie jestes dla niej. Ze sie jej nie podobasz. Ze byc z Toba nie chce. Eta wsio.


skoro ani razu jej niczego nie proponowałem, ani nie sugerowałem, że coś od niej chce, wręcz odwrotnie to po co miałaby mi dawac to do zrozumienia :)

[ Dodano: 2006-05-31, 12:35 ]
paula19 pisze:A czy tobie ona w ogóle się podoba? Czujesz cos do niej? Czy tylko szukasz dziewczyny, żeby się kolegom pochwalić. Napweno się staraj się być takim jak ona. Bo po co udawać?
Jesli nie ma nic ciekawego do zaoferowania np. poza swoją uroda, jest pusta, nie ma oczym z nią rozmawiać, to na jaką cholere się wiązać z nią. Jak narazie nie napisałes nic prócz tego, ze się wywyższa. Może ma jakies pozytywne cechy?


zainteresowała mnie i chce ją poznać :) narazie nie myslałem o tym co dalej
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 31 maja 2006, 15:36

Jest różnica między poczuciem własnej wartości i silną osobowością a chamskim wywyższaniem się.

Dokładnie.
Ja sam mam wysoką samoocenę, i to pomaga w zyciu codziennym.
Ale nie jestem samolubnym, egoistycznym swinią, króty tylko kobiety wykozystuje. Ba, to one mnie wykozystuja :P
I nie widze nic złego w mówieniu sobie, ze nie jestem najgorszy, ze potrafię cos zrobić. Kwestia podejścia to 50 % sukcesu :)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 703 gości