Hmmm...zauroczenie

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 kwie 2006, 21:34

Logartija pisze:................
WIEC DLACZEGO KAZESZ MI ZMIENIAC MOJE ??
MNIE SIE CHCE <zygi1> <zygi1> NA PODOBNE TWIM - POGLADY
Kazdy z nas wyraza swoje zdanie , ja waszych okresleniami brzydkimi nie komentuje !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 30 kwie 2006, 21:49

Lagartija pisze:one do mnie trafiaja a Twoje...nie i od Twoich chce mi sie zachowujesz sie jak typowy facet co to ja nie jestem ja wiem lepiej itd i dobra badz sobie taki mi to zwisa i powiewa ja mam sowje poglady i ich nie zmienie.
Ja na temat Andrew się nie wypowiadam. Szkoda, że nie wyjaśni wszystkiego od A do Z, bo to zapewne dałoby inne światło. Ale zapewne z jakichś powodów nie może. Ostatnio myslałam nad tym i doszłam do wniosku, że widzę jedną sytuację, w której mogłabym go zrozumieć i usprawiedliwić. Skoro ja widze jedną możliwość, to znaczy że może być ich kilka (nie wszystkie moge sobie przecież wyobrazić). Tak czy owak, uważam, że coś tu i tak jest nie tak, bo nigdy nie jest tak, żeby musiało tak być.

Tyle w temacie, złażę z andrew :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 maja 2006, 08:41

Lagartija pisze:one do mnie trafiaja a Twoje...nie i od Twoich chce mi sie zachowujesz sie jak typowy facet co to ja nie jestem ja wiem lepiej itd i dobra badz sobie taki mi to zwisa i powiewa ja mam sowje poglady i ich nie zmienie.


[/quote]

zmienisz , zmienisz <aniolek> jak wiekszosc ludzi je zmienia
Jestes typowym młodym człowiekiem podobnym w swym rozumowaniu do zdajacego egzamin z prawa jazdy <aniolek> no przecież dobrze jechałem/am , a mnie oblał ! <hahaha>
szłam chodznikiem , a samochód mnie ochlapał (no co za sku.... <hahaha> )
albo inaczej , chłopak pisze na innym forum , dostalem mandat aż ! 500zł za to ze : mam 20 lat jechalem autem z silnikiem 2000 pojemnosci , mam prawo jazdy od niedawna , wiec policjanci wyszli z zalozenia , iż szalałem i dlatego wypadlem z drogi (stał 15 metrów w zaspie poza jezdnią ) i dlatego dali taki wysoki mandat , i wyzywa ich tam od najgorszych ! <aniolek> bo przeciez było puizno w nocy , pusta droga , wiec jakie on zagrozenie stworzył ????
i nie pzretłumaczysz mu ? <aniolek> <hahaha>
ma swoj poglad ! i koniec kropka <browar>
tez go nie ma zamiaru zmienic . :>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Gosiek
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 19 lut 2006, 20:44
Skąd: Tues Savesques
Płeć:

Postautor: Gosiek » 02 maja 2006, 21:24

hehe widze ze sie burza rozpetala??Przynajmniej wszyscy anty-faceci zrozumieja teraz ze zeby kobiety nie musialy szukac szczescia gdzie indziej musza miec wszystko : milosc,bezpieczenstwo i swobode jak chcecie bezgranicznej milosci i wiecznej wdziecznosci ze jestescie tacy swietni i nie zastapieni,to sobie kupcie psa,uwiazcie przy lozku i on bedzie wasz tylko wasz bedziecie go karmic i miec 24 h na dobe na oku,czy tak chcecie zrobic ze swoimi kobietami - ludzie - ponoc chcecie zeby bog was bronil przed takimi,hehe jeszcze kiedys bedziecie sie prosic zeby taka dala wam szanse byc chocby tym drugim! <diabel>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 maja 2006, 00:00

A mzoe bys odpowiedziala na pytania zadane? Tak trudno?
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 03 maja 2006, 00:04

Gosiek pisze:zeby kobiety nie musialy szukac szczescia gdzie indziej musza miec wszystko : milosc,bezpieczenstwo i swobode


Przeciez to zdanie to absurd calkowity, "jesli chcesz zebym byla tylko twoja to pozwol mi nie byc tylko twoja",tak jak mowilas, boze chron mnie przed takimi ludzmi (i nie tylko kobietami).

[ Dodano: 2006-05-03, 00:08 ]
Gosiek i tak spytam z ciekawosci, nie bedzie ci przeszkadzalo to ze twoj facet bedzie tez swobodny i bedzie skakal na boki ? bo jesli nie to w porzadku, mam nadzieje ze nie jestes jednostronną egoistka. A moze po prostu bawi cie toksyczny zwiazek, ze masz pewnosc ze on nigdy cie nie zdradzi, bo niby lepszej nie znajdzie ? a ty sobie robisz co chcesz ?

[ Dodano: 2006-05-03, 00:17 ]
Gosiek pisze:hehe jeszcze kiedys bedziecie sie prosic zeby taka dala wam szanse byc chocby tym drugim!


Tym stwierdzeniem to przypominasz mi "nowoczesne europejki" z amistrefy co Ted linka podawal, nie dosc ze usprawiedliwiasz wszystkie swoje zachowania, to jeszcze mam wrazenie ze jestes z tego dumna i czujesz sie lepsza. I jesli juz to one moga byc dla mnie ta druga <diabel> mnie stac na swoja kobiete a nie wypozyczona.

[ Dodano: 2006-05-03, 00:25 ]
A pozatym to masz jakies wypaczone pojecie swobody w zwiazku.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 03 maja 2006, 00:40

TFA pisze:Tym stwierdzeniem to przypominasz mi "nowoczesne europejki" z amistrefy co Ted linka podawal


mi też zajechało Kalinką, Naganką już kilkanaście postów temu. Klozet!-jak mawia tutejszy boss <diabel> <diabel> <evilbat>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 03 maja 2006, 01:04

Gosiek, własciwie nie wiem, co chcialaś osiagnać poprzez ten topic. Wyklarować sobie sytuację poprzez opisanie tego wszystkiego, co się dzieje w Twoim życiu? Pokazać, jak "nietypowe" masz zasady? Masochistycznie poszukać łatwego do przewidzenia potępienia? Czy może oczekiwałaś wsparcia i zrozumienia?

łatewa zresztą

Jedyne, o co chciałabym się w gruncie rzeczy zapytać: czy sądzisz, że Twój mężczyzna jest w stanie kiedyś zrozumieć i zaakceptować Twoje podejście? Bo jeśli tak, to wszystko jest w porzadku.
Ja jednak, po tym, co napisałaś, mam wrażenie, że ma on zupełnie tradycyjne poczucie wierności i lojalności. A to oznacza, że krzywdzisz kogoś, kogo kochasz. A to już jest nienormalne i nie do przyjecia. Mało który związek potrafi przejść do porządku dziennego nad zdradą - jedną, stałą, fizyczną, psychiczną - zależy od sytuacji i układu. A Twój chyba do takich nie należy - popraw mnie, jeśli się mylę. W takim przypadku wszystkie te tłumaczenia / wymówki to tylko dodatek do monstrualnego egoizmu, a Twojemu narzeczonemu tylko współczuć trzeba...
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 03 maja 2006, 02:25

pani_minister pisze:A to oznacza, że krzywdzisz kogoś, kogo kochasz


Ale ona mysli ze skoro on nic nie wie, to go nie krzywdzi. Nie wazna jest prawda, tylko to czy on ja zna, a wlasciwie nie zna. Jak to pieknie zyc w zaklamaniu, no ale co ? skoro nic nie wie tonie cierpi prawda ?
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 03 maja 2006, 07:21

TFA pisze:skoro on nic nie wie, to go nie krzywdzi


to, że facet czegoś nie wie, to tylko szczegół techniczny, który w każdym momencie może ulec zmianie :]
Dla mnie to w takim przypadku jak pisałam (gdy gość nie godzi sie zupełnie z podobną sytuacją) taki mniej wiecej układ, jakby mu z uśmiechem dosypywała ukradkiem strychniny do żarcia - wszystko w porządku, jestesmy happy, Ty nic nie wiesz, żyjesz w nieświadomości. A poziom trucizny wzrasta...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 maja 2006, 08:24

pani_minister pisze:to, że facet czegoś nie wie, to tylko szczegół techniczny, który w każdym momencie może ulec zmianie :]

jakiej zmianie ? ze sie dowie od kogoś ? i co z tego jak ona zaprzeczy , kazdy moze powiedzieć byle co , co zas prawda byc nie musi .
Jak bym słuchał co gadaja ludzie , to bym dawno ocipiał
pozyjecie zrozumiecie <browar>
z natury jestem wesołkiem i jajacarzem , i tak od lat młodosci , bratowa sie mnie pyta , (ty masz kochankę ) ja odpowiadam tak!! - myslicie , ze uwierzyła ? <hahaha>
nie ma takiej opcji , mysli ze se jaja robie <aniolek>
psychka ludzka top fajna rzecz , a ludzie chca wierzyc w to co chcą ! wiec i tak wpływu za bardzo na to nie macie
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 03 maja 2006, 09:13

Czytając takie osoby jak Gosiek, człowiek dochodzi do wniosku,że wszelkie zasady w obecnej rzeczywistości są na psu bude.Po co byc lojalnym,uczciwym wobec drugiej osoby? Po co komu odwaga morlana.Przecież,można ciągnąć na kilka frontów,oszukiwać kłamać, robić każdego w chu#$%% i dobrze się bawić kosztem innych osób.Przecież zawsze można dorobić sobie do tego jakąś fajną ideologie na usprawiedliwienie i będzi git, odrazu czystsze sumienie.Ewentualnie założyc temat na forum, znaleźć paru podbnych sobie(przecież w grupie rażniej),wzajemnie sie usprawiedliwiać a tych co nie rozumieją(oświeconego podejścia) oskarżyć o "ciemnogród" i etc.Cóż mnie takie podejście zupełnie nie odpowiada, ale może ja jakiś nie życiowy jestem, po postach Andrew i Gosiaka tak by wychodziło.
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 maja 2006, 09:51

Dlatego tak wychodzi ,bo wszedzie widzicie najczarniejsze scenarusze ! Tam gdzie dziewczyna spotyka innego i umawia sie z nim na kawe , poznaje go co pozwala jej miec zdanie w kwesti swojego chłopaka czy jest dobrym czy nie , a ten drugi gorszy czy lepszy , co pozwala tez jej na otwarcie oczu w pewnych sprawach , widzicie odrazu zło ! a dzieczyna taka to szmata .Ja mysle ,ze jeszcze nią nie jest .
Nie na tym etapie <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 03 maja 2006, 15:55

Andrew pisze:puizno
ajjj humanista z Ciebie nie za bardzo;) poza tym Ty mi tu nie wyjezdzaj z samochodami ok?:)

[ Dodano: 2006-05-03, 15:57 ]
Andrew pisze:a ludzie chca wierzyc w to co chcą ! wiec i tak wpływu za bardzo na to nie macie
nooo baaaa :D
...Te Quiero Mi Amor...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 maja 2006, 16:41

z samochodami ? przyznam nie łapię , wyjasnisz? <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 03 maja 2006, 17:32

z samochodami ? przyznam nie łapię , wyjasnisz? <aniolek>
Chodzilo mi o te poglady. Faktycznie kazdy ma rozne ale jakies prawa moralne obowiazuja prawda? Mysle ze wiekszosc ludzi przestrzega pewnych zasad ktore nie koniecznie podobaja sie mniejszosci;) A co do tej kochanki to ja juz sie pogubilam zreszta to nie moja sprawa ale jak ja faktycznei masz (w co troche powiatpiewam "bardzo") to swiania z Ciebie ale w to tez watpie ze taki jestes;) Ale oczywiscie moge sie myslic poza tym nie znam sytuacji no ale;) wiec jelsi zyjesz zgodnie ze swoim sumieneim to ok ale chybanie dla otaczajacych Cie ludzi ( odnoscie kochanki i danego posta)
...Te Quiero Mi Amor...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 maja 2006, 18:49

W zyciu niestety nie zawsze jest tak jak by sie chciało , pewne zeczy sie dzieją i czasem nie ma odwrotu .Pozostaje robic jedynie tak , by wilk był syty i owca cała .Sumienie ...czasem lepiej jak by go człowiek nie maiał , ale ma , kazdy i w tym problem .Czy tez swinia ze mnie czy nie , mogą sie wypowiedziec ludzie z najblizszego mego otoczenia , którzy mnie znają bezposrednio , czy tak sadzą ...ja nie sadze .Mozna miec pretensje do kobiety , iz zabiła w sobie dziecko , ale do samego jej czynu , nie do niej . Bowiem ona sama z sobą ma problem , ze tak zrobiła , predzej czy puzniej . I wcale to nie znaczy, ze to jest zła kobieta <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 04 maja 2006, 08:22

Gosiek pisze:Jestem miedzy mlotem a kowadlem
Jak sama piszesz masz faceta a nie męża. Pewnie nie macie dzieci, domu itp więc nic cię na siłę nie wiąże. Jesteś jeszcze młoda i nic nie musisz a wszystko możesz więc nie pytaj sie na forum co masz robić tylko rób to co chcesz.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 318 gości