czy jest możliwa przyjaźń między chłopakiem a dziewczyną?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Tomaszek
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2006, 19:52
Skąd: polska
Płeć:

czy jest możliwa przyjaźń między chłopakiem a dziewczyną?

Postautor: Tomaszek » 24 kwie 2006, 20:03

Witam wszystkich. Mam taki problem : otóż zakochałem sie w mojej kumpeli, i powiedziałem jej to. Spotykamy sie bardzo często bo lubimy swoje towarzystwo, zawsze sie dogadujemy, zawsze się świetnie razem bawimy, ja lubie ją ( teraz już kocham) a ona bardzo lubi (tylko bardzo lubi) mnie. Powedziała mi że niechce mnie jako chłopaka bo nie czuje tego co ja, ale dalej sie spotykamy bo świetnie sie razem czujemy. Niewiem czy to narmalne?
Jak uważacie czy jest możliwe to że ona mnie pokocha, że to lubienie przerodzi się w coś więcej??????
Awatar użytkownika
gollum
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 16 kwie 2006, 02:31
Skąd: Radom, Poland
Płeć:

Postautor: gollum » 24 kwie 2006, 20:10

Każde zachowanie jest jak najbardziej normalne i jeśli umiesz tak żyć, to ja nie widzę problemu. Tylko nie może być tak, że taka sytuacja Cię rani (bo Ty Ją kochasz, a Ona tylko Cię lubi...). W każdym razie cały czas pokazuj Jej, jak bardzo Ci na Niej zależy, a może się do Ciebie przekona... Tu innej rady chyba udzielić nie można...

Swoją drogą zastanów się, czy z Twojej strony jest miłość, czy "tylko" zauroczenie....

Ja wychodzę z założenia, że najpierw wiążemy się w parę, a dopiero po pewnym czasie bycia z drugą osobą umiałbym stwierdzić, czy ją naprawdę kocham... No ale to już indywidualna sprawa... ;-) Może jestem... kosmitą? :)
BloodHead
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2006, 00:43
Skąd: poland
Płeć:

Postautor: BloodHead » 24 kwie 2006, 20:40

NIe martw sie. jesli pokażesz jej że bedzie ci zależało . jesli bedzie wytrwały to ona pokocha cie. Wiem to na własnym przykłądzie. KOchałem sie w najleprzej przyjaciółce 3 miesiące i nareszcie jestem z nia od miesiąca:D
Time is only way to understand world
Tohno-kun
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 18 kwie 2006, 21:34
Skąd: z mroków
Płeć:

Postautor: Tohno-kun » 24 kwie 2006, 21:12

Zapytałes w temacie czy możliwa jest przyjaźń, otóz jest ona jak najbardziej możliwa. Jest to naprawde piękna przyjaźń,
A czy ona też pokocha, nie wiem, nie umie odpowiedzieć, Czas pokażę...
"...Za murem jest drzewo i gwiazda. Drzewo podwędza mur korzeniami. Gwiazda nagryza
kamień jak mysz. Za sto, dwieście lat będzie już małe okienko."
Zbigniew Herbert
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 24 kwie 2006, 21:15

To chyba nie jest normalne bo moja przyjacilolka kiedys zaczela sie zachowywac jak wrog :D jak sie dowiedziala :) hehe wiec ta Twoja moze byc jakas dziwna albo moja byla :D

BTW w ogóle przyjazni miedzy plciami jest niemozliwa. Ktores wkoncu cos wiecej zauwazy w drugiej osobie, to moja opinia. No chyba ze taka przyjaz zwiazana z seksem :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 24 kwie 2006, 21:41

BloodHead pisze:NIe martw sie. jesli pokażesz jej że bedzie ci zależało . jesli bedzie wytrwały to ona pokocha cie. Wiem to na własnym przykłądzie. KOchałem sie w najleprzej przyjaciółce 3 miesiące i nareszcie jestem z nia od miesiąca:D

Ale to nie znaczy, że tak będzie z każdym. Bywa różnie. Czasem tak po prostu jest, że mimo szczerej sympatii, nic więcej się do danej osoby nie poczuje, nawet jeśli by się chciało.

A co do tej przyjaźni między chłopakiem a dziewczyną to ja sie wciąż nad tym głęboko zastanawiam, ale skłaniam się ku opinii, że jest to raczej rzadkość... Magnetyzm, wzajemne przyciąganie się płci jak plusów i minusów robi swoje. Sprawa jest prostsza (?), kiedy jedno jest homo 8)
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 24 kwie 2006, 21:45

Z wiekiem Ci przejdzie.
Sadząc po Twoich postach:
Tomaszek pisze: ( teraz już kocham) a ona bardzo lubi (tylko bardzo lubi) mnie

Dużo wiosen nie liczysz sobie. Nie myl zauroczenia z miłością.
A co do przyjażni damsko męskiej, niedawno temat był poruszany i przedyskutowany dość obszernie, warto poszukac. :)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 24 kwie 2006, 21:53

Tomaszek pisze:lubienie przerodzi się w coś więcej??????

W tym przypadku nie.
Tomaszek pisze:świetnie sie razem czujemy. Niewiem czy to narmalne?

Jasne. A nie masz kumpli, z którymi też się czujesz świetnie? To i Ty jesteś takim jej kumplem.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
rafii
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 145
Rejestracja: 09 sty 2006, 08:28
Skąd: Radomsko
Płeć:

Postautor: rafii » 24 kwie 2006, 23:05

mozliwa jest przyjazn miedzy kobieta a mezczyzna z tym ze jak jedna z osob bedzie chciala przejsc do nastepnej fazy, a druga nie to moze sie skonczyc na przyjazni.

ew. jak oby dwie osoby dojda do wniosku ze chca czegos wiecej ... to wiadomo.

w twoim przypadku jest bardzo nikle zebys zostal kims wiecej niz tylko przyjacielem, poniewaz odmowila. Masz tyle szczescia ze jest jeszcze twoja przyjaciolka, bo bardzo czesto kontakt sie urywa, zeby nie bylo wiecej ran
"polakom gratulujemy .... mnie ;)"
Awatar użytkownika
Piernik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 232
Rejestracja: 21 sty 2005, 16:38
Skąd: Skierniewice
Płeć:

Postautor: Piernik » 25 kwie 2006, 00:45

Satry mam identycznie jak Ty i czekam....
Love is beautiful
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 kwie 2006, 07:42

taKI TEMAT JUZ TU JEST , WIEC MODY ? zamisat usówać moje posty moze pozadek tu zrobicie <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Blindman
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 28 lut 2006, 19:09
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: Blindman » 25 kwie 2006, 15:47

BloodHead pisze:KOchałem sie w najleprzej przyjaciółce 3 miesiące i nareszcie jestem z nia od miesiąca:D


Doszc podobna sztuacje mialem po 3 miesiacach zaczolem byc z panna ktora byla mi bliska po krutkim czasie sie zakochalem a po ponad 2 latach zwiazku uslyszalem ze jednak przyjazn

A co do samego tematu :
1-przyjazn damsko meska jest mozliwa ale w nielicznych przypadkach
2- watpliwe zeby kiedys poczula cos wiecej

Tyle odemnie - powodzenia
KontoUsuniete

Postautor: KontoUsuniete » 25 kwie 2006, 16:57

Witam witam

Kurcze mam tak samo jak ty...tylko że juz z 7 miesiecy "walcze"...ale powalczyć warto... :)

Dasz rade Pozdro
joep
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 17 wrz 2005, 10:42
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: joep » 27 kwie 2006, 10:16

Ja akurat czułem się raniony w takiej przyjaźni. Np ona mówiła, że jestem chudy a ona nie lubi chudyxh, że źle się ubieram i takie tam. Po czym mówi, jaki jej facet powinien być. Dla niej było to takie kumpleskie gadanie ale dla mnie...
Awatar użytkownika
Curly
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 72
Rejestracja: 18 kwie 2006, 11:41
Skąd: z domku
Płeć:

Postautor: Curly » 27 kwie 2006, 10:50

Hmm, nie wiem... rozstałam się ze swoim a nadal utrzymujemy kontakty "przyjacielskie". Szczerze mówiąc nie chcę, żebyśmy się spotykali, wolałabym zapomnieć ale go lubie jako kumpla, przez takie zachowanie jak teraz możliwe jest, że do siebie wrócimy, a tego bym nie chciała powtarzać 2 raz. Bronie się przed tym, gdy myślę jak mnie traktował, gdy byliśmy razem.
Awatar użytkownika
M.
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 05 lut 2006, 16:08
Skąd: Z prowincji.
Płeć:

Postautor: M. » 27 kwie 2006, 11:46

Przyjazn miedzy dziewczyna i chlopakiem istnieje tylko wtedy gdy dla obu stron jest to tylko przyjazn.
'nie mow mi, ze malo jeszcze wiem
ze nie mam prawa byc jaka chce'
Awatar użytkownika
makrox
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 08 kwie 2006, 00:31
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: makrox » 27 kwie 2006, 21:52

Rozumiem cie bardzo dobrze...identyczna sytuacja była u mnie...była bo skończyła sie tak samo jak u BloodHeada :P tyle że ja czekałem nieco dłuzej bo jakieś pół roku :p nie poddawaj sie i staraj sie jej okazywać swoją miłość...pomagaj jej kiedy bedzie tego potrzebowała itp...bądź dla niej oparciem :)

co do tematu...może i przyjaźń damsko męska istnieje...ale osobiscie NIE spotkałem sie z przypadkiem w którym predzej czy pozniej któraś ze stron nie zakochała by sie w drugiej...wiec poddałbym tą "przyjaźń" w dyskusje:P
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 28 kwie 2006, 08:06

M. pisze:Przyjazn miedzy dziewczyna i chlopakiem istnieje tylko wtedy gdy dla obu stron jest to tylko przyjazn.
Otóż to, ale wydaje mi się, że przeważnie jedna ze stron będzie kiedyś chciała czegoś więcej...
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 28 kwie 2006, 08:19

Temat już był, opcja "szukaj" nie boli:
http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... 66&start=0
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
M.
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 05 lut 2006, 16:08
Skąd: Z prowincji.
Płeć:

Postautor: M. » 28 kwie 2006, 14:27

Otóż to, ale wydaje mi się, że przeważnie jedna ze stron będzie kiedyś chciała czegoś więcej...
99% przypadkow :] wlasciwie o rzadkim zjawisku mowimy, bardzo rzadkim.
'nie mow mi, ze malo jeszcze wiem

ze nie mam prawa byc jaka chce'

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 554 gości