Nie wiem co robić , i jak Robić :(

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
czero
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 193
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:50
Skąd: del Paraguay
Płeć:

Postautor: czero » 20 mar 2006, 19:22

Pawel 16 pisze:wiesz co jednak mi sie zdaje że zrobie tak jak poradził/a mi "moon" bardzo mi zależy i chciałbym z nią być , wiem że moge mieć inną dziewczyne, karzdy może , i nie jestem wpatrzony w nią jak w obrazek jak myślicie pewnie :) po prostu nigdy nie spotkałem tak wartościowej a zarazem fajnej i miłej dziewczyny ,pierwszy raz poczułem coś takiego :), wszystko :)


no ale dzięki za rade , wszystkie są cenne :)

Aj tam pierniczysz jak potłuczony, jestem 10 lat starszy od Ciebie i w tn sam sposób dostałem po dupie. To, że się zakochałeś znaczy że jest dobrze! Ciesz się z tego powodu, a nie łam. Masz 16 lat dopiero, martwić się będziesz w moim wieku jeśli zostaniesz sam. Teraz tak pierniczysz bez sensu, że się czytaćć nie da.
Pawel 16
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 20 mar 2006, 10:44
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Pawel 16 » 20 mar 2006, 20:04

masz jakiś lepszy sposób , może mi coś doradzisz???
Awatar użytkownika
czero
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 193
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:50
Skąd: del Paraguay
Płeć:

Postautor: czero » 20 mar 2006, 20:11

Pawel 16 pisze:masz jakiś lepszy sposób , może mi coś doradzisz???
Pomysł masz wyżej, a dosadniej powiem by trafiło: nie spieprz swojego życia, bo drugiej szansy nie dostaniesz...
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 20 mar 2006, 21:25

Stary, takich ludzi tu na forum potrzeba... Taki sarkazm na dobry początek...
Pawel 16 pisze: ale długo to nie trwało bo byliśmy ze sobą tylko 2 dni, na 3 dzień jak sie spotkaliśmy to powiedziała mi żę nie pasuje jej taki związek i to koniec i że chce narazie ograniczyć kontakt ze mną . załamałem sie , przecież było tak wspaniale

Rzeczywiście, wspaniale było. 2 dni...
Pawel 16 pisze: Odwaliło mi tak na jej punkcie że po 2 tygodniach znajomości powiedziałem jej że ją kocham.

Taaa kolejny raz przytocze już wszechobeną definicje miłosci wg qubassa.
Tak bardzo mi sie podoba ;)
qubass pisze:Miłość pojawia się wtedy, gdy jesteś w stanie oddać życie za drugą osobę, chcesz z Nią być cały czas, zarówno w dobrych, jak i w złych chwilach...Z tym, że to dotyczy dwóch osób w związku, nie tylko jednaj ze stron...

I chcesz powiedziec, ze przez dwa tygodnie własnie to czułeś?

Człowieku masz 16 lat, całe życie przed Tobą, a Ty zachowujesz się jak mały dzieciak, który na prawo i lewo mówi "Kocham Cię".
ja się nie dziwie tej lasce, gdyby mi ktos na okragło gledził głupoty tez miałbym dość.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 20 mar 2006, 22:30

Pawel 16 pisze:masz jakiś lepszy sposób , może mi coś doradzisz???

A co tu doradzać, sam powinieneś podjąć deccyzję, co zrobisz...
Bash pisze:Pawel 16 napisał/a:
ale długo to nie trwało bo byliśmy ze sobą tylko 2 dni, na 3 dzień jak sie spotkaliśmy to powiedziała mi żę nie pasuje jej taki związek i to koniec i że chce narazie ograniczyć kontakt ze mną . załamałem sie , przecież było tak wspaniale

Rzeczywiście, wspaniale było. 2 dni...

No nie,Bash?? ;) 2 dni, to co tam było wspaniałego? Jak będziesz w prawdziwym związku, zobaczysz, co może być wspaniałe :]
Bash pisze:Taaa kolejny raz przytocze już wszechobeną definicje miłosci wg qubassa.
Tak bardzo mi sie podoba

Kłaniam się :) <browar>
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 20 mar 2006, 22:43

qbass17 pisze:A co tu doradzać, sam powinieneś podjąć deccyzję, co zrobisz...

Coś mu trzeba doradzić, po to tu jeteśmy ;)
qbass17 pisze:No nie,Bash?? 2 dni, to co tam było wspaniałego?

Chłopak cieszy się chwilą... Takie bardziej podejście 4 fun.
Koko, ma rację, wejdz do swojego świata, przejrzyj na oczy, nie żyjesz iluzją, ale światem materialnym, w którym nie zawsze wszystko sie układa tak jakbyśmy tego chcieli. Zapomij o niej, znajdz siobie inna sympatię, masz dopiero 16 lat, całe życie przed Tobą.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 20 mar 2006, 23:08

Bash pisze:Coś mu trzeba doradzić, po to tu jeteśmy

Możemy jedynie zaproponować, sam zrobi, co zechce... :)
Bash pisze:masz dopiero 16 lat, całe życie przed Tobą.

Czasami dziwi mnie podejście 15/16 latkow, wg którego skoro nie mają teraz dziewczyny, to juz nie będą jej mieli :]
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 20 mar 2006, 23:15

qbass17 pisze:Czasami dziwi mnie podejście 15/16 latkow, wg którego skoro nie mają teraz dziewczyny, to juz nie będą jej mieli

Ja sie czasami zastanawiem, czy bede w stanie jeszcze kogoś pokochać całym sercem. Jak narazie nic tego nie zapowiada. Ale ja nie histeryzuje, sam jestem sobie winien, nikogo nie prosze o radę. Są rzeczy, w których nawet najlepsi przyjaciele nie sa w stanie Ci pomóc.
Pawel 16,
Pawel 16 pisze:Szczeże" z gury dzięki będe wieczorkiem to przejże

Mocny chłopak, 8 słów, 3 błędy.
Czasami się zastanawiem, co Ci biedni ludzie z dyslekcją beda robić w przyszłości. Niestety znaczek D, nie zwalnia ich z obowiazku myślenia i pracowania nad swoja pisowiną.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 mar 2006, 00:12

Koko pisze:Moon, ale o sso chodzi. ;)
No o to zeby spróbował jak mu zalezy. Bo czemu nie?I do Twojego wniosku dojdzie i lekcje miec bedzie.
Pawel 16
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 20 mar 2006, 10:44
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Pawel 16 » 21 mar 2006, 08:45

Słuchajcie , wy pewnie myślicie że ja miesiąc wytrzymam i zapomne , ja patrze na to z innej strony , to będzie dla mnie pewnegog rodzaju pruba. jeśli zapomne to znaczy że nic nie ma , jeśli nie no to oczywiste że wale do niej :) , no i jestem prawie że pewien że nie zapomne :) ona może se w tym czasie przemyśli wszystko i jakoś to inaczej będzie , aha no i znowu mie podpuszcza tak mi sie zdaje ,wczoraj mnie nie było na gg i sie nie odzywałem to dostałem esa czy mam kabel ba zdjęcie chce mi wysłać na kom żebym jej przesłał na kompa , myśle że chciała sie pokzać żebym nie rezygnował , albo cośw tym stylu, no i powiedzcie ludzie co ja mam myśleć :( opisn na gg "tylko ten kto kocha czekać nie przestanie" taki ma , z kobietami to nic nie wiadomo , a jak sie słałem esa to nie :) i jeszcze przepraszała że nadziei mi narobiła /, co ja mam myśleć??
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 mar 2006, 13:21

Pawel 16 pisze:to będzie dla mnie pewnegog rodzaju pruba. jeśli zapomne to znaczy że nic nie ma , jeśli nie no to oczywiste że wale do niej
No i oto mi chodziło. Ty pomyslisz, ona pomysli, przez miesiac moze Ci przejsc a moze potem sie uda. :)
Pawel 16 pisze:co ja mam myśleć??
Nie rozkminiaj tego. Badz twardy. Skup sie raczej na tym co sam czujesz niz na domyslalch pod jej adresem.
Pawel 16
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 20 mar 2006, 10:44
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Pawel 16 » 21 mar 2006, 14:01

no dobra tylko , kłopot w tym że ona będzie mnie zaczepiała , juz wczoraj zaczeła :) , co mam jej mówić? np. spyta jak cośsie robi w kompie itd....
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 21 mar 2006, 15:15

Bash pisze:Ja sie czasami zastanawiem, czy bede w stanie jeszcze kogoś pokochać całym sercem. Jak narazie nic tego nie zapowiada. Ale ja nie histeryzuje, sam jestem sobie winien, nikogo nie prosze o radę.

I o to chodzi! Ale jeszcze całe życie przed Tobą...
Pawel 16 pisze:opisn na gg "tylko ten kto kocha czekać nie przestanie" taki ma

Może coś się szykuje :)
Pawel 16 pisze: no i jestem prawie że pewien że nie zapomne

Hehe, też tak myślałem parę razy... <aniolek> i już zapomniałem dawno!! :]
Pawel 16
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 20 mar 2006, 10:44
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Pawel 16 » 21 mar 2006, 15:56

ja zapomniałem już o 2 dziewczynacz , ale to były głupie ulotne miłostki , a jeśli chodzi o to to jak mnie żuciła po tych 2 dniach to odrazu były ferie 2 tygodnie i puzniej jeszcze tydzien sie nie widzieliśmy , czli razem 3 tygodnie :) nie zapomniałem a wręcz na odwrut codziennie o niej myślałem , czy ona o mnie , nie wiem raczej nie , niedoawno tylko powiedziała żechciała mnie wtedy zobaczyć , no ale trzyma przy swoim żę nie pasujemy do siebie , nie wiem ,może tak jest , może potrzebuje czasu ,może nie jest zdecydowana :) to sie okarze :))

[ Dodano: 2006-03-21, 16:53 ]
słuchajcie :) , następny es ,"heja dzieki za zdjęcie ,miłego dnia ,pozdro " chiba o mnie myśli ??? , ja postaram sie o niej nie myśłeć , może si ena nią przrzerzuci hehehe :) aha nic nie odpisałem :)
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 21 mar 2006, 17:05

Jak tu pięknie pasuje określenie "nadzieją matką głupich..."
Jak jak zawsze sie wyłamię, i powiem, ze taki zwiazek jest bez sensu. Jakies bezsensowne intrygi, podchodzenie, dawanie kosza, przepraszanie, póżniej znowu zagadywanie...
Czy to ma sens?
"nie psujecie do siebie" ale jednak do Ciebie pisze i robi Ci nadzieję.
Ja bym ja olał, i to jak najszybciej.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Pawel 16
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 20 mar 2006, 10:44
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Pawel 16 » 21 mar 2006, 17:17

Bash pisze:Czy to ma sens?

Bardzo mi na niej zależy , no a to że se tam pomyśle że coś jest to nic :) wiesz mi chłopie dla takiej dziewczyny warto zrobić dużo więcej , a zresztą robie to też dla siebie , czasami jest cięzko , siedze i myśle "nie nie moge zadzwonić , trzeba se jakoś radzić , co mam sie tak odrazu poddać , bez walki , nie sprubować a pużniej rzałować ?? , nie ma mowy
Bash pisze:"nadzieją matką głupich..."
I kocha swoje dzieci :)
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 21 mar 2006, 18:33

Pawel 16 pisze: nie sprubować a pużniej rzałować

Będziesz dopiero żałował jak będzie z Tobą i Cie rzuci <diabel>
Pawel 16 pisze:Bash napisał/a:
"nadzieją matką głupich..."
I kocha swoje dzieci

Taaaa <pijak>
Pawel 16
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 20 mar 2006, 10:44
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Pawel 16 » 21 mar 2006, 18:47

Będziesz dopiero żałował jak będzie z Tobą i Cie rzuci <diabel>

Raz sie żyje :)

wole żałować że mnie żuciła ,niż żałować że nie sprubowałem
a możę jednak coś sie uda , dziewczyny są dziwne , ten świat jesst pokopany , dlatego jeszcze decyduje sie na taki krok .

[ Dodano: 2006-03-21, 18:53 ]
dodam że chciałbym z nią być możę nawet do końca :) , to jest wyjątkowa dziewczyna , i myśle że nie będzie ze mną jeśli sie nie zakocha , no a jeśli sie zakocha czego bardzo bardzo bym chciał to będziemy szczęśliwi obydwojga :)
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 21 mar 2006, 19:04

Pawel 16 pisze:wole żałować że mnie żuciła ,niż żałować że nie sprubowałem

Oj nie radzę, ale zrobisz jak chcesz
Pawel 16 pisze:dodam że chciałbym z nią być możę nawet do końca

Hehe, masz dopiero 16 lat, ja w takie deklaracje, za cholerę nie uwierzę :P
Pawel 16 pisze:obydwojga

obydwoje :]

[ Dodano: 2006-03-21, 19:10 ]
A tak btw, to fajne są tytuły tematow w tym dziale "Co zrobić" , "Nie wiem co zrobić" , "Nie wiem co robić i jak Robić" <hahaha>
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 21 mar 2006, 19:10

Pawel 16 pisze:dodam że chciałbym z nią być możę nawet do końca

Do konca czego? Szkoły, a może życia... po czasie Ci przejdzie i zmienisz zdanie.
qbass17 pisze:Będziesz dopiero żałował jak będzie z Tobą i Cie rzuci

Dokładnie, bedziesz przeklinał dzien w którym ja poznałeś. A teraz mysl sobie co tam chcesz...
Pawel 16 pisze:dodam że chciałbym z nią być możę nawet do końca , to jest wyjątkowa dziewczyna , i myśle że nie będzie ze mną jeśli sie nie zakocha , no a jeśli sie zakocha czego bardzo bardzo bym chciał to będziemy szczęśliwi obydwojga

Fajnie. A potem długo żyli i było im zielono, bardzo zielono...
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 mar 2006, 19:16

qbass17 pisze:, co mam jej mówić? np. spyt
To co pisałam. Że nie chcesz z nia rozmawiac, ze musisz sobie wszystko poukładac itd.
Pawel 16
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 20 mar 2006, 10:44
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Pawel 16 » 21 mar 2006, 19:21

po 1 nie będe jej przeklinał , co jest oczywiste :) , no może przezadziłem troszke z tym "do końca" a możę i nie :) sam nie wiem , ale jest to fajna dziewczyna z kturą chciałbym spędzać dużo czasu , tak dokłądnie to cały mój wolny czas :) , dzięki moon :) <pijaki>
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 22 mar 2006, 08:38

Pawel 16 pisze:Bash napisał/a:
"nadzieją matką głupich..."
I kocha swoje dzieci

Powodzenia. Pogadamy za pół roku.
Pawel 16 pisze: ale jest to fajna dziewczyna z kturą chciałbym spędzać dużo czasu , tak dokłądnie to cały mój wolny czas

Stary, przeżywasz typowe zauroczenie, pomyśl ine jeszcze życia przed Tobą. Jak nie ta, za miesiąc bedzie inna.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Pawel 16
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 20 mar 2006, 10:44
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Pawel 16 » 22 mar 2006, 14:25

Stary, przeżywasz typowe zauroczenie, pomyśl ine jeszcze życia przed Tobą. Jak nie ta, za miesiąc bedzie inna.



To powiedz mi kolego dlaczego nie przeszło mi przez puł roku ??? :) możęsz mi to wytłumaczyć?? :)

myślisz że mi sie nie uda???:)
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 22 mar 2006, 15:20

Pawel 16 pisze:To powiedz mi kolego dlaczego nie przeszło mi przez puł roku ? możęsz mi to wytłumaczyć??

Człowieku! Jak ma Ci przejść, skoro cały czas o Niej myślisz??
Bash pisze: Jak nie ta, za miesiąc bedzie inna.

O to chodzi! Bash <browar>
Awatar użytkownika
Dynaxx
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 109
Rejestracja: 02 lut 2006, 21:31
Skąd: dokąd? po co?
Płeć:

Postautor: Dynaxx » 22 mar 2006, 15:34

Pawel 16, prosze bardzo, naucz sie cytowac, to wiele ulatwia ( zaznaczasz tekst i klikasz ikonke z "chmurka", ktory kopiuje sie z odpowiednimi znacznikami do okienka z odpowiedzia). Dzieki.

Pawel 16 pisze:To powiedz mi kolego dlaczego nie przeszło mi przez puł roku ?? ? :) możęsz mi to wytłumaczyć?? :)

qbass17, ladnie ci wytlumaczyl, ja dobitniej powtorze - bo wkrecasz sobie te mysli; daj odpocząć mózgoczaszce, bo dymi i kurzy, i bredzisz. :)
fantastically well and close to spectacular.
Pawel 16
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 20 mar 2006, 10:44
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Pawel 16 » 22 mar 2006, 15:53

no właśnie :) , ja se odpoczne przez ten miesiąc ,pomyśle ,ona pomyśli i może będzie łatwiej , mozę zmieni zdanie , może nie :) ale chyba warto sprubować , a nie odrazu mówicie "daj spokuj , to nie ma sensu " nie tak sie robi , i nic mi nie dymi , myśle racjonalnie, zrobie wiele żeby było dobrze ,nawet jeśli będzie do tego potrzeba dużo wysiłku itd... :) no ale najpierw se odpoczne oczywiście :))
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 22 mar 2006, 19:27

I nastaw się od razu, że może się to skończyć niepowodzeniem, bo później może zaboleć :]
Pawel 16
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 20 mar 2006, 10:44
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Pawel 16 » 22 mar 2006, 21:11

słuchajcie , gadaliśmy se troszke na gg, a puzniej dostałem esa " niesamowity jesteś normalnie , czasami sie dziwie sobie że tak postępuje ,no ale chyba tak musi być , miłego wieczorku , 3maj sie ,papa co o tym myślicie ???
Awatar użytkownika
Dynaxx
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 109
Rejestracja: 02 lut 2006, 21:31
Skąd: dokąd? po co?
Płeć:

Postautor: Dynaxx » 22 mar 2006, 21:12

juz wiem co o tym mysle! p r o w o k a c ja <hahaha>
fantastically well and close to spectacular.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 515 gości