Co zrobić??

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

WiecznaDeprecha
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 mar 2006, 18:04
Skąd: Łomża
Płeć:

Co zrobić??

Postautor: WiecznaDeprecha » 20 mar 2006, 18:17

Witam wszystkich :>
Mam kilka próśb, ale o tym później najpierw przedstawię wam sytuację.
A więc tak...
Zaczęło się to miesiąc temu. Jedna z najładniejszych ( przynajmniej moim zdaniem ) dziewczyn w szkole zaczęła siędo mnie uśmiechać i robić co się tylko da żeby zwrócić moją uwagę. Nic nie robiłem bo chciałem pierw się wypytać o nią koleżanek. Kolega mi powiedział że ma chłopaka, od tamtej pory zaczęłem się gubić i powoli zaczęłem zwracać na nią mniejszą uwagę, jej mogło się tak zdawać bo ja czułem olbżymi ból i rozsterkę. Potem i ona przestała lub zwracała na mnie mniejszą uwagę. Spotykam ją jak idę do szkoły ale nie wiem czy zagdać i wpychać się jak ma chłopaka. Strasznie mi na niej zależy i nie moge o niej zapomnieć.
Skoro znacie historyjkę to mam takie pytania:
- Czy zagadać do niej?? ( nie mamy wspólnych znajomych )
- Czy możliwe jest że gdy teraz nie zwraca na mnie uwagi, choć wcześniej robiła to bardzo widocznie powie po prostu żebym sobie poszedł??
- Czy widzicie szansę żeby zostawiła dla mnie swojego chłopaka??

I najważniejsze to to że nie wiem jak do niej zagadać:/ Zawsze dziewczyny poznawałem przez znajomych i nie wiem co zrobić w takiej sytuacji, bo chyba o pogodę to się nie spytam.
Pozdro i proszę o szybką pomoc, bo jak co chcę już jutro interweniować bo wkońcu idzie wiosna i uczucia się umacniają:D
Pawel 16
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 20 mar 2006, 10:44
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Pawel 16 » 20 mar 2006, 18:25

No tak moim skromnym zdaniem , to zagadaj ,dowiedz sie i dopiero puzniej myśl co dalej :) ale powtarzam to tylko moje skromne zdanie , nie jestem ekspertem ,pzdr. :)
WiecznaDeprecha
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 mar 2006, 18:04
Skąd: Łomża
Płeć:

Postautor: WiecznaDeprecha » 20 mar 2006, 18:29

Pawel 16 pisze:No tak moim skromnym zdaniem , to zagadaj ,dowiedz sie i dopiero puzniej myśl co dalej :) ale powtarzam to tylko moje skromne zdanie , nie jestem ekspertem ,pzdr. :)

Masz rację, chciałem się tylko upewnić czy dobrze myślę:-)... Nie no żartuję nie mam pojęcia co robić. Btw. łatwiej podpowiedzieć a niżeli zrobić. Jak byś jeszcze mógł powiedzięc jak zagadać to był bym w 7 niebie:D
P.S
Jutro dzień wagarowicza, będzie szła bez koleżanek do szkoły to będzie wymażona sytuacja:>
Pawel 16
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 20 mar 2006, 10:44
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Pawel 16 » 20 mar 2006, 19:01

a powiedz mi ile ona ma lat, no i przedewszystkim ile ty masz???

[ Dodano: 2006-03-20, 19:10 ]
jeśli jest w wieku około 16 lat , to podejdz powiedz cześć , nie wiem powiedz że zwruciłą twoją uwage i czy da sie zaprosić na jakąś kawe :) po koleżeńsku oczywiście , ja bym tak zrobił ale sam mam kłopot z dziewczyną takrze nie wiem czy to jest dobra rada , sugeruj sie po prostu tym co myślisz :))
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 20 mar 2006, 19:29

WiecznaDeprecha pisze:Strasznie mi na niej zależy i nie moge o niej zapomnieć

Zalezy Ci na niej ? Z tego co piszesz wnioskuje, ze nie znasz w ogole tej dziewczyny. Usmiecha sie tylko do Ciebie na przerwie a do tego ma chlopaka :>
Awatar użytkownika
czero
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 193
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:50
Skąd: del Paraguay
Płeć:

Re: Co zrobić??

Postautor: czero » 20 mar 2006, 19:34

WiecznaDeprecha pisze:Witam wszystkich :>
Mam kilka próśb, ale o tym później najpierw przedstawię wam sytuację.
A więc tak...
Zaczęło się to miesiąc temu. Jedna z najładniejszych ( przynajmniej moim zdaniem ) dziewczyn w szkole zaczęła siędo mnie uśmiechać i robić co się tylko da żeby zwrócić moją uwagę. Nic nie robiłem bo chciałem pierw się wypytać o nią koleżanek. Kolega mi powiedział że ma chłopaka, od tamtej pory zaczęłem się gubić i powoli zaczęłem zwracać na nią mniejszą uwagę, jej mogło się tak zdawać bo ja czułem olbżymi ból i rozsterkę. Potem i ona przestała lub zwracała na mnie mniejszą uwagę. Spotykam ją jak idę do szkoły ale nie wiem czy zagdać i wpychać się jak ma chłopaka. Strasznie mi na niej zależy i nie moge o niej zapomnieć.
Skoro znacie historyjkę to mam takie pytania:
- Czy zagadać do niej?? ( nie mamy wspólnych znajomych )
- Czy możliwe jest że gdy teraz nie zwraca na mnie uwagi, choć wcześniej robiła to bardzo widocznie powie po prostu żebym sobie poszedł??
- Czy widzicie szansę żeby zostawiła dla mnie swojego chłopaka??

I najważniejsze to to że nie wiem jak do niej zagadać:/ Zawsze dziewczyny poznawałem przez znajomych i nie wiem co zrobić w takiej sytuacji, bo chyba o pogodę to się nie spytam.
Pozdro i proszę o szybką pomoc, bo jak co chcę już jutro interweniować bo wkońcu idzie wiosna i uczucia się umacniają:D
Nie bądź dupa i wal do niej, bo skończysz jak ja... stary kawaler, co mi matka wciąż wypomina (ja wtedy odparowuje, że zostanę pedałem, przelecę wszystkie babcie w okolicy lub skoczę na łepek z blokowiska - jak mawiał tow. Stalin "śmierć rozwiązuje cały problem - nie ma człowieka, nie ma problemu.").

Czas pędzi nieubłaganie, czego nie zrobisz dzisiaj bęedziesz żałował jutro. Kamyczek ze Staszewskiego: "Ja, cham, miałem złoty róg! Ostał mi się jeno sznur!"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 mar 2006, 19:38

czero , alez Ty maruda jestres , jak sie tak to przekłada i w zyciu Twym , no to sie nie dziwie , masz 26 lat , ja mam 41 i problemu takiego jak Ty bym nie miał ,gdybym musiał teraz np. z jakis powodów zastac nagle sam !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 20 mar 2006, 21:37

Za słowo "cześć" w Polsce jeszcze nie linczują.
Ile Ty masz lat? mam wrażenie jakbys pierwszy raz zagadywał do dziewczyny. Troszke więcej ogłady, pewności siebie, wyższej samooceny.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 mar 2006, 23:57

A moim zdaniem dziewczyn amoze i ładn ale nie warta uwagi.
Bo co mozna pomyslec o dziewczynie co ma chlopaka a chce w miedzy czasie wychaczyc se dla rozrywki jeszcze jakiegos?
Awatar użytkownika
Pan Zet
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 212
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:06
Skąd: Prawie WWA ;)
Płeć:

Postautor: Pan Zet » 21 mar 2006, 00:07

moon pisze:A moim zdaniem dziewczyn amoze i ładn ale nie warta uwagi.
Bo co mozna pomyslec o dziewczynie co ma chlopaka a chce w miedzy czasie wychaczyc se dla rozrywki jeszcze jakiegos?


Moze chce poznav kogos, odrazu nie musi byc z nim...
Ale chlopwak ma nieaktualne wiadomosci o niej.... Albo wyolbrzymil wszystko...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 mar 2006, 00:13

zakery... pisze:Moze chce poznav kogos, odrazu nie musi byc z nim...
To by podeszła i powiedzizła cześć a nie w uśmieszki i oczka sie bawiła.
WiecznaDeprecha
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 mar 2006, 18:04
Skąd: Łomża
Płeć:

Postautor: WiecznaDeprecha » 21 mar 2006, 09:09

Sry że tak późno ale dzisiaj dopiero do kompa się dorwałem. Więc tak ja mam 18 lat a ona ma 19. Myślę że mi na niej zależy bo nigdy nic takiego do dziewczyny nie czułem chociaż to dziwne bo jej nie znam. Kilka dziewczyn już miałem, ale nie kręciłem nigdy do teakiej co ma chłopaka, więc nie wiem jak to zrobić. Z tego co mówili znajomi to ona nie jest tylko ładna, to tzw. dziewczyna do tańca i do różańca
Pawel 16
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 20 mar 2006, 10:44
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Pawel 16 » 21 mar 2006, 09:12

słuchaj , ja myśle że to zauroczenie , nie można sie zakochać nie znając dziewczyny , na twoim miejscu zagadałbym do niej , i po prostu bym oblukał sytuacje :) może wcale nie ma chłopaka , jeśli ma to sie z nią koleguj , wszystko wyjdzie na wieszch , tylko nie odwal takiego numeru jak ja :(( ,nie śpiesz sie
WiecznaDeprecha
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 mar 2006, 18:04
Skąd: Łomża
Płeć:

Postautor: WiecznaDeprecha » 21 mar 2006, 09:54

Dzięki za pomoc. Jutro do niej zagadam bo dzisiaj nie było okzaji :D Mam nadzieję że coś z tego będzie pozdroo. Acha napiszę co i jak jak ją poznam xD
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 mar 2006, 13:24

Pawel 16 pisze:oże wcale nie ma chłopaka
Nalezy informacje potwierdzic. To fakt.
WiecznaDeprecha pisze:ale nie kręciłem nigdy do teakiej co ma chłopaka, więc nie wiem jak to zrobić.
Pytanie nie brzmi "jak" ale "czy".
WiecznaDeprecha
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 mar 2006, 18:04
Skąd: Łomża
Płeć:

Postautor: WiecznaDeprecha » 21 mar 2006, 13:34

To nie moja wina zakręciła mi w bani :) Teraz już wiem co zrobię, czekajmy więc do jutra. Jestem dobrej myśli :D
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 21 mar 2006, 14:56

moon pisze:Pytanie nie brzmi "jak" ale "czy".

Właśnie... skoro ma chłopaka, to ja radziłbym nie wpieprzać się w Jej związek <pijak>
WiecznaDeprecha pisze:Jestem dobrej myśli

Jeszcze się tak nie ciesz :]

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 494 gości