Co wam imponuje

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Co wam imponuje

Postautor: mariusz » 19 gru 2003, 00:08

Jakis czas temu zauważyłem, że wielu kobietom imponują mężczyźni, któży sobą nic nie reprezentują. Co jest przyczyna tego? Znam wiele super dziewczyn, które spotykaja się z kolesiami, którzy je wykorzystuja, one nie zdaja sobie nawet z tego sprawy... a potem płacza... Jak to sie dzieję, co imponuje kobietą? Sposób ubierania? Styl bycia? (jaki???)

Może ktos odpowie na te trapiące mnie pytania, bo sam sie nad tym zastanawiam i nie bardzo wiem jak odpowiedzieć.

Pozdrawiam...
Gość

Postautor: Gość » 19 gru 2003, 10:54

mariusz, ja juz ci to gdzie indziej napisalam.jestes cholernie zdesperowany i zaczynasz budowac jakies teorie...ale odpowiadajac na twoje pytanie:niektorym kobieta imponuja mezczyzni smiali, przystojni, majacy cos do powiedzenia ciekawego(a nie jakis belkot).mi juz przestali sie podobac niesmiali romantycy.chyba im dziewczyna jest starsza szuka kogos silniejszego.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 19 gru 2003, 12:40

Nie wiem, moze i jestem zdesperowany, bo kto by nie był na mim miejscu? Kończy sie kolejny rok i tak patrząc w stecz, to nic sie nie zmieniło. Kolejny rok minął, a ja nie mam żadnej bliskiej duszyczki :cry: A co do mnie... to ponoć jestem przystjny, nie gadam od rzeczy, potrafie być romantyczny, opiekowac sie... itp... Tylko co z tego? :roll: Moze kobiety w wieku 20 lat nie umieją tego docenic, albo ja po prostu trafiam na takie... A może jest coś nie tak ze mną? Po prostu jest mi z tym źle...

Pozdrawiam...
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 19 gru 2003, 23:22

jezooo !! człowieku ! sory wielkie ale mam już dość .... zacznij chodzić na imprezy, do biblioteki, galerii, przechadzaj się po parkach.... zagadaj czasem do nieznajomej ... pocieszenie i jakie kolwiek rady widać że tobie nic nie dają ... nie no sorki za taką wypowiedź ale popatrz na swoje posty jako osoba postronna i się nad nimi zastanów chwile ... kobiety lubią czasem zwariowanych facetów, ja poznałem całkiem miła dziewczyne w parku... podszedłem i mimo że było mi głupio i bałem się okropnie przemogłęm się wziełem 3 głębokie wdechy i zagadałem ... jezeli nie masz tyle wiary w siebie a tak bardzo szukasz taj swojej drugiej połówki to istanieje takie coś jak biura matrymonialne i internet ... nie no sory ale kurcze musialem ci to napisać bo już tego czytać nie moge.
Pozdrawiam
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 19 gru 2003, 23:57

Poggie:

Może i czasem wyolbrzymiam moje problemy. Życzę Ci jednak abyś nigdy nie znalazł sie w mojej sytuacji. Miałes więcej szczęścia niz ja w tych sprawach. Czasem wbrew najśmielszym oczekiwaniom, świat umie stanąć wbrew Tobie. A Ty nawet możesz sobie z tego nie zdawać sprawy. Coś sie kończy, a cos zaczyna... Nie chodze na imprezy (czemu tak uważasz), itp... właśnie z jednej wróciłem 8) A co do zagadywania do kobiet to jestem w tym dobry (na serio).
Życzę Ci powodzenia...

Pozdrawiam...
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 20 gru 2003, 00:16

już tyle razy w dupe dostałem od zycia że to az dziwne w moim wieku więc wiem co nieco o róznych sprawach, po prostu jak bedziesz sie nad tym uzalal jaki to jestes samotny i ze nikogo nie masz to nikogo sobie nigdy nie znajdziesz ... wiem to z wlasnego doswiadczenia do do jakiegos czasu myslalem tak jak ty, ale czas sie przebudzic i zaczac dzialac , dostaniesz kosza trudno, bedzie ich moze jeszcze sporo ale tracisz cos ? nic ... wiec trzeba probowac !!
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 20 gru 2003, 12:23

Nie użalam się nad sobą, choć może to tak dla nbiektórych wygląda. Dostałem nie raz kosza i żyje, próbuje nadal i nie mam zamiary skoczyć z mostu8)

A tak pozatym, to to forum jest chyba stworzone by pisać o takich rzeczach i problemach... Czyż nie???

A nóż ktoś kiedys przeczyta to co pisałem i stwierdzi, że nie jest jedynym/jedyną mająca takie problemy. Może to komuś pomoże...

Ps: jestes odemnie młodszy, nie znam cie ale jestem pewnien, że dostałem w dupe więcej razy niż ty:) Może sie myle :mrgreen:

Pozdrawiam...
Gość

Postautor: Gość » 20 gru 2003, 14:07

ejj...chlopaki ...sie nie kloccie kto madrzejszy
mariusz, pewnie cieprisz ale poggie cie nie opiernicza tylko dobrze radzi...kazdy twoj post zieje desperacja.pierdolowaciejesz za mlodu.piszesz ze s przystojny i inteligentny i zachowujesz sie jakbys tu chcial uslyszec niewiadomo co.jak bedziesz taki smetny to bedziesz mial taka panne chyba ze takiej szukasz.przestan myslec, przxestan zazdroscis(choc wiem ze powiedziec latwo...)i rusz naprawde dupe.bo co innego pisac:zle mi, smutno, nie moge jej znalezc...a co innego posty w typie co wam imponuje czy inne takie posty rozzalonej na swiat pierdoly.
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 20 gru 2003, 14:11

to ja bylam
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 20 gru 2003, 17:00

Ewo ostro ... ale popieram, słuchaj Mariusz nikt nie chce dla Ciebie źle przemyśl to i może skoro mowisz że jestes starszy czas podjąć męską decyzje ?
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 20 gru 2003, 17:20

Spoko :mrgreen:

Poggie: co masz na myśli mówiąc: "podejmij męską decyzję"??

Ewo: O jakie słowo ci chodziło: "p***"????

Pozdrawiam...
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 20 gru 2003, 18:01

p i e r d o l a
nie wiem ktyo mi w tym slowie cenzure zastosowal
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 21 gru 2003, 02:01

mariuszu męska decyzja chodziło mi o to że czas spojrzeć na całą sytuacje inaczej, wkońcu samotność ma i swoje dobre strony... wolność, niezalezność, ktoś mi kiedyś powiedział zacznij myśleć o sobie nie zadręczaj się tym że nikogo nie masz, spełniaj swoje cele i postanowienia... po prostu żyj ! a reszta przyjdzie sama ...
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Gość

Postautor: Gość » 22 gru 2003, 19:49

:mrgreen: Tak właśnie robie... Tylko na efekty widać trzeba czekać. Wszystko ma swoje dobre i złe strony, jednak w życiu należy spróbowac wszystkiego 8)

Pozdrawiam...
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 23 gru 2003, 00:09

ten gosć powyżej to ja... znowy mnie wylogowało. Co sie dzieje z tym forum???? niech ktoś coś zrobi:)
Cherubin
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 02 gru 2005, 04:28
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Cherubin » 02 gru 2005, 06:00

A kto powiedział, że dziewczyny lubią romantyków? Romantyzm jest wspaniałą odskocznią na chwilę, jednak nie pociągnie się na niej cały czas. Niestety cały sekret kryje się w image i stylu bycia. Liczy się sposób postępowania z dziewczynami. Czasem faceci mają zły nawyk wyuczony w postępowaniu, co odstrasza dziewczyny od niego. Nie musi być to coś złego nap. jakiś tik ale najczęściej jest to sposób mówienia. Spójrzmy na wszystko z tej strony. Poznając dziewczynę która nam się spodoba podrywamy ją i uwodzimy. Połowa sukcesu to wygląd, druga połowa to sposób mówienia i styl bycia. Albo ma się to coś w sobie albo trzeba się tego nauczyć. Przyjrzyj się po prostu facetom, którzy nie mają problemów z dziewczynami. Co robią i na całą ich mimikę ciała a dowiesz się o co w tym wszystkim chodzi. A do nauki jest bardzo wiele.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 02 gru 2005, 09:57

Cherubin pisze:Przyjrzyj się po prostu facetom, którzy nie mają problemów z dziewczynami. Co robią i na całą ich mimikę ciała a dowiesz się o co w tym wszystkim chodzi. A do nauki jest bardzo wiele.


hm... To było do mnie?? Znowu ktoś wygrzebał coś z przeszłości ;)

Ten temat ma juz 2 lata... Od temtej pory wiele sie zmieniło... <aniolek2>
I wiem co było przyczyną ;)
Cherubin
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 02 gru 2005, 04:28
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Cherubin » 02 gru 2005, 18:37

Haha tak to jest jak sie przeglada w srodku nocy zaspanym XD Odczyty dat sporo mijają się z czasem żeczywistym.
Awatar użytkownika
sennin
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 27 lis 2005, 17:43
Skąd: kraków
Płeć:

Postautor: sennin » 02 gru 2005, 20:42

mariusz pisze:I wiem co było przyczyną ;)

To sie prosze pochwal jak juz odgrzebujemy stare tematy:D
Awatar użytkownika
Calvin
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 99
Rejestracja: 04 lis 2005, 00:29
Skąd: malutka wioska
Płeć:

Postautor: Calvin » 02 gru 2005, 21:05

No właśnie pochwal się bom ciekawe co się zmieniło w czasie tych dwóch lat :D ... Dopiero prawie na końcu zorientowałem się, że to temat z 2003 :P
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 02 gru 2005, 21:17

Najfajniej będzie jak za 10 lat będziemy odgrzebywać swoje stare posty... <hahaha>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 02 gru 2005, 21:25

Najfajniej będzie jak za 10 lat będziemy odgrzebywać swoje stare posty... buahahahaha


No... i pomyślimy wtedy coś typu: "ale byłem głupi"
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 02 gru 2005, 21:39

mariusz pisze:No... i pomyślimy wtedy coś typu: "ale byłem głupi"

Komu to grozi to grozi <hahaha>
<browar>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 02 gru 2005, 22:27

Ja juz boje sie czytać moje stare posty ;)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 gru 2005, 09:08

mariusz pisze:No... i pomyślimy wtedy coś typu: "ale byłem głupi"

ja juz mysle tak czytajac niektore moje posty, ktore maja pol roku <banan>
pawel666
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 19 lis 2005, 00:01
Skąd: Łomża
Płeć:

Postautor: pawel666 » 03 gru 2005, 13:01

mariusz a tak dokładniej to op co ci chodzi , znalazłęś jusz to jedyną , masz z nią jakieś problemyy . Nieznalazłeś więc w czym problem , czekaj a znajdziesz.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 03 gru 2005, 13:18

pawel666 pisze:znalazłęś jusz to jedyną , masz z nią jakieś problemyy . Nieznalazłeś więc w czym problem , czekaj a znajdziesz


naprawdę bracie, zrób coś z tym swoimi ortografami, bo się flaki przewracają, jak się czyta takie kaleczenie języka polskiego.... :/
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 03 gru 2005, 13:44

stary temat ale ja sie wypowiem :) co mi imponuje? inteligencja&elokwencja&poczucie humoru - po prostu facet musi miec magie slowa... tym naprawde mozna wszystko zdzialac. No a druga sprawa musi mnie pociagac fizycznie, ale tu nie ma reguly, czesto faceci z kotrymi bylam odbiegali od "mojego typu". Na pewno tez cenie faceta zdecydowanego, stanowczego,silnego, ktory wie czego chce. Romantyzm -fajnie, ale nie przesadnie, najlepiej po prostu wiedziec kiedy... Jakby codziennie latal z kwiatami i 100 razy dziennie mowil ze mnie kocha znudziloby mi sie po tygodniu :P
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 03 gru 2005, 19:18

pawel666 pisze:mariusz a tak dokładniej to op co ci chodzi , znalazłęś jusz to jedyną , masz z nią jakieś problemyy . Nieznalazłeś więc w czym problem , czekaj a znajdziesz.


Hm... powinienem raczej zapytac o co Tobie chodzi???
Awatar użytkownika
Ketel
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 04 gru 2005, 00:00
Skąd: Polska :)
Płeć:

Postautor: Ketel » 04 gru 2005, 00:10

Mariusz, chyba za bardzo zastanawiasz się nad soba i sprawą związków - miłość podobno przychodzi z nienacka :) jeśli doszukujesz się w sobie dziwności - to choć na zewnątrz wyglądasz fajnie, to kobiety wlot wyczują Twoją niepewność lub problematyczność. Wrzuć na luz :) a i miłość przyjdzie

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 413 gości