Pieniądze i dziewczyna.....

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Pieniądze i dziewczyna.....

Postautor: Kemot » 08 maja 2004, 21:08

Moi koledzy mówią, ze dziewczyne to najlepiej poderwać na samochód, motocykl.....mi sie wydaje ze nie... a co Wy o tym myślicie?
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 08 maja 2004, 21:37

Na gitarę można też poderwać. :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 08 maja 2004, 21:52

Gram na gitarze :D Ale jeszcze mi sie nie udało na nia poderwać :566:
Awatar użytkownika
Łukasz
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 kwie 2004, 18:58
Płeć:

Postautor: Łukasz » 08 maja 2004, 22:32

A ja sądze ze jak najzwyklejszy "burak", nawet jak wsiądzie do najlepszej bryki to nie poderwie dziewczyny :P
Awatar użytkownika
Grucha
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 62
Rejestracja: 05 maja 2004, 17:36
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Grucha » 08 maja 2004, 22:37

Ja mysle ze dziewczyny nie leca na kase, na fury, na np zawodnikow w sportach extremalnych.. mimo z tego co sie slyszy 'powinny' na to leciec.. Znam to z zycia.. startuje w zawodach extremalnych i jakos na to nie zdobylem zadnej dziewczyny.. i ciesze sie.. wiem ze jak jakas bedzie mi tylko o tym nawijac to na pewno nic z tego nie bedzie - to bedzie znak ze leci na ten sport a nie ceni we mnie tego co soba reprezentuje.. takie laski.. eh.. szkoda gadac :551:
Tak pięknie jest żyć i kochać, nawet wtedy, kiedy jest ciężko.
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 08 maja 2004, 22:47

No grucha masz duzo racji...kazdy woli jak dziewczyna leci na niego niż fure, lub coś w tym stylu...
Awatar użytkownika
Tajemnica
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 28 kwie 2004, 17:31
Płeć:

Postautor: Tajemnica » 08 maja 2004, 22:56

hmmmmm a ja mysle, że jest wiele kobiet które lecą na kase....ale to bardziej małolaty...później zmieniaja sie smaki :)
"...Najlepszym przyjacielem jest ten , kto nie pytając o powód twego smutku , potrafi sprawić , że znów wraca radość..."
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 09 maja 2004, 06:54

Mam samochód od młodego i jeszcze jakoś żadna na to nie poleciała. Wydaje mi się, że dziewczyna która leci na samochód nie jest wiele warta, lub jest po prostu dziecinna.
Awatar użytkownika
Mr freeze
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 367
Rejestracja: 30 sty 2004, 12:21
Skąd: DROGA MLECZNA
Płeć:

Postautor: Mr freeze » 09 maja 2004, 08:53

Znam taką blacharę...
Jej chłopak nie ma nic w głowie. Ma tylko to auto. Ciekawe jak długo będą razem??

Do zmiany marki:P
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 09 maja 2004, 09:49

w moim otoczeniu tez by sie paer takich "blachar" znalazło,no ale tak jak ktos powiedział bycie z kims tylko dlatego ze ma fajny samochód albo po prostu duzo kasy to dziecinada i predzej czy później wyjdzie to na jaw
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 maja 2004, 12:50

Podeszliscie do tego tematu zbyt nerwowo!!!
Prawda jest iz dziewczyny leca na samochody , motocykle i na kase , jest to absolutna prawda i rzecz normalna !!! nie widze w tym nic złego ani też patologicznego , sęk w tym ze oprucz kasy samochodu i innych srodków dziewczyna szuka też w danym delikwencie czegos innego , a Ci co zazdroszczą opierają swe gadki na zasadzie tego iz dziewczyna jest od razu zle postrzegana dla innych ! Sęk w tym by gosciu miał dobrze w głowie a do tego kasę samochód i to mercedesa lub BMW ;) NO A CÓZ JEZELI GOSCI NIE GRZESZY ZA BARDO MĄDROSCIĄ ?? CO JEST OCZYWISCIE POJĘCIEM WZGLEDNYM , BO PRZECIESZ TAK TWIERDZA CI CO STOJĄ OBOK , TO JUZ ICH INDYWIDUALNA SPRAWA !
Nie jest to jednak tak do konca
Sam bedac dziewczynom wybierał bym chłopaków bogatych z samochodami ,No bo co moze dac taki piekny i mądry ale biedny ???/ pewno ze wszystko sie zmienia ! ale mnie nie chciało by sie czekac na te zmiany , bo zycie jest zbyt piekne i ciekawe miejsca na swiecie by czekać nie wiadomo na co ??? Wiec nie wiem czy mówienie zle o takich dziewczynach ma sens one wiedza co chcą i tyle mozna im tylko pozazdroscić odwagi i podejscia do zycia , bo przeciez takim łatwiej ! :D
Sam jako ojciec swej córki wolałbym by poderwała ( bogatego) nizli ubogiego !
NIby jesty powiedzenie ze pieknej ale pustej miski się nie najesz , ale to powiedzenie dzis nie ma juz zadnego sensu .To pieniądz żadzi swiatem i nic tego nie zmieni !!!! wiec moralizatorskie stwierdzenia ze liczy sie tylko by kochał !! a reszta to jakos bedzie to dzis za mało !! to jednakwszystko zalezy też od tego co kto od zycia oczekuje !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 09 maja 2004, 12:59

Mi sie wydaje że jak dziewczyna leci na samochód a nie na faceta to nie jest najlepiej no chyba ze niektórzy tak lubią........
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 maja 2004, 13:16

Jak sam napisałes -- wydaje Ci się -- !! a na co ma lecieć ??? ma siedziec z potwencjalnym partnerem w domu co dzien , i trzymnac sie za rece , albo chodzic codzien na spacery ?? i tak przez cały rok ? :556:
A tak mogą sobie pojechac to tam to tu , w góry , do Krakowa . do zakopanego itd , isc do kina co niedziela , na kolacje co dzień ! na lody , piwo itd. itd.
To zazdrosnicy stwozyli ten stereotyp , ze dziewczyna jak leci na kase albo samochód to juz jest zła , tak zamo jak zły jest ten gosc co tą kase czy samochód ma !

kuzwa ??? zrymowało mi sie nawet ;) ja piernicze ! :D
Ostatnio zmieniony 09 maja 2004, 13:19 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 09 maja 2004, 13:16

krzys wiele jest racji w tym co mówisz. ja mówiac o tzw blacharach miałam na mysli własnie takie dziewczyny które są z gosciem który poza posiadaniem fajnego wozu nie reprezentuja sobie wiele.
zgadzam sie ze najlepiej aby był mądry i bogaty za razem ale nie zawsze tak nam sie uda jezeli bierzemy pod uwage prawde ze "serce nie sługa" :)
wydaje mi sie rózwniez ze to działa w obie strony.dziewczyna równiez powinna byc nie tylko ładna i madra ale takze posiadac jakies"zaplecze" finansowe,no ale wiadomo ze u facet berdziej sie na to kładzie nacisk bo to on ma byc "głowa rodziny" itp :)
Awatar użytkownika
amazonka
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2004, 15:06
Płeć:

Postautor: amazonka » 09 maja 2004, 14:10

Jest grupa dziewczyn, ktore leca TYLKO na kase. Mozecie mowic, ze to amoralne i w ogole nie na miejscu, jednak zauwazcie, ze jesli takiej dziewczynie odpowiada drogi prezent zamiast glebokiego uczucia i jesli przy tym jest jeszcze szczesliwa to mozemy jej tylko pozazdroscic. Ma czego chciala!

A jak to jest z ta kasa?? Daje sobie reke uciac, ze nie znajdzie sie na Ziemi zadna kobieta ktorej wartosci materialne sa calkowicie obojetne. Taki jest swiat, niestety, ze bez pieniazkow ani rusz. Nawet Matka Teresa z Kalkuty na pewnoe miala na uwadze zamoznosc sponsorow, kochala wszsytkich ludzi, bogatych i biednych, cale swoje zycie poswiecila potrzebujacym i serce jej sie radowalo gdy otrzymywala jakies datki - czym wiecej zer tym wiekszej ilosci osob mogla pomoc, wiec tym wieksza byla jej radosc, nieprawdaz?? Dowodzi to tylko temu ZE NIE MA OSOBY (plec nie gra roli) dla ktorej pieniadz sie nie liczy!

A taka scenka sytuacyjna: dziewczyna poznaje w tym samym czasie dwoch facetow, obaj sa tak samo przystojni, tak samo czarujacy i tak samo switnie plynie jej z nimi czas. umawia sie z nimi po kolei na randke. pierwszy przyjezdza po nia jakas genialana bryka z bukietem przepieknych roz i zaprasza na wykwintna kolacje w drogiej restauracji. drugi natomiast przychodzi po nia pieszo, pokonujecie pieszo kawal drogi (bo pogoda nie zawsze jest sloneczna) az w koncu docieracie do mc donald'sa i zajadacie sei przypalonymi frytkami. na jednej i drugiej randce bawila sie tak samo dobrze, jednak...
jak myslicie z ktorym chlopakiem ma wieksza ochote spotkac sie jeszcze raz???
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 09 maja 2004, 14:36

Sam bedac dziewczynom wybierał bym chłopaków bogatych z samochodami ,No bo co moze dac taki piekny i mądry ale biedny ???/

Jak tak piszesz to wszystko wydaje sie byc takie proste:)
Nigdy nie narzekałem na brak samochodu (nie mam maucha, ani zadnego innego złomu), mam poukładane w głowie, jednak jakoś żanda kobieta jeszcze na to nie poleciała :).
Wszystko najwidoczniej nie zależy od niczego to po prostu czysty przypadek:)
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 09 maja 2004, 14:52

sa takie ktore leca na dobry rower albo telefon komorkowy...
ech takich dziewczyn w naszym swieice jest tyle ze az szkoda gadac...ich glupota nie zna granic...tylko ze to rowniez wina facetow , bo przeicez to oni podrywaja na fajny samochod...to rowniez oni maja malo w glowie , bo inaczej by wiedzieli ze "porzadne" dziewczyny nie leca tylko i wylacznie na samochod...no moze i na ladnie wygolana glowe...
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 09 maja 2004, 17:00

własnie sobie pomyslałam ze mozna by jeszcze spojrzec na ta sprawe z innej strony. sądze ze na pewno większosc z was spotkała sie z takim czyms a mianowicie: sa chłopacy którzy z posiadaniem kasy bardzo sie afiszuja,a sa i tacy którzy kase maja ale nie pokazuja tego na kazdym kroku (i nie chodzi mi tutaj o tzw.szpanowanie przed całym światem ale własnie w kontaktach z dziewczynami) od czego to waszym zdaniem zalezy??
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 maja 2004, 17:33

Odpowiedz jest prosta !
jak i ci co sie z kasą afiszują , i jak i te dziewczyny które jak to piszecie na to lecą , wiedzą czego chcą i czego oczekują reszta sie po prostu nie liczy i tyle , to są łowy ! kazdy drapieznik zna swą ofiarę, ofiara zas przeciwnika kwestia tylko jak go dopasc , i jak sie obronić / i czy w ogóle sie bronić czy też z ofiary stać sie drapieznikiem , albo czy pozostać w symbiozie gdzie obopólnie czerpią z tego jakieś kozysci ----- trzeba zyć , nie wszyscy chcą od razu namietnie kochac !?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 09 maja 2004, 18:21

Moim zdaniem dziewczyna, która leci tylko na samochód i kasę faceta same nie mają nic w głowie, jak ten facet który jest tak ślepy, ze tego nie widzi, a z nią jest. To nie jest tak, że dziewczyny wola bogatych od biednych. Nie róbmy z mężczyzn jakichś ofiar i żebraków... Każdy coś soba reprezentuje, jednym odpowiada to innym co innego. Ja osobiście wolę faceta, który jest inteligentny i wykształcony, niż tego, który ma skończoną zawodówkę i jeździ BMW. Przynajmniej jest skromny ale coś ma do powiedzenia, a o samochodach mi sie nie uśmiecha gadać całymi dniami...:/
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 09 maja 2004, 18:45

no pewnie ze nie od razu kazdy zwiazek musi byc związane z mega duuuzym uczuciem -ludzie chcą korzystac z zycia!!!! a nie kazde uczucie musi byc "do grobowej deski" ale jak patrze na to co dzieje sie miedzy ludzmi wsród którym mieszkam to sie zastanawiam co tu jest naprawde wazne (dodam ze sa to ludzie grubo powyzej 20-stki) pieniadze czy uczucie czy moze jeszcze co innego :) no ale nie mnie to oceniac :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 maja 2004, 19:47

Martyna pisze:Moim zdaniem dziewczyna, która leci tylko na samochód i kasę faceta same nie mają nic w głowie, jak ten facet który jest tak ślepy, ze tego nie widzi, a z nią jest. To nie jest tak, że dziewczyny wola bogatych od biednych. Nie róbmy z mężczyzn jakichś ofiar i żebraków... Każdy coś soba reprezentuje, jednym odpowiada to innym co innego. Ja osobiście wolę faceta, który jest inteligentny i wykształcony, niż tego, który ma skończoną zawodówkę i jeździ BMW. Przynajmniej jest skromny ale coś ma do powiedzenia, a o samochodach mi sie nie uśmiecha gadać całymi dniami...:/

Znowu stereotyp !
Znam wielu ludzi wykształconych , znam też paru nie ale bogatych , nawet jeden nie ma nawet podstawówki skonczonej , ale ???? za to jest zawsze duszą towazystwa , gada jak nakrecony i do rzeczy kase robił od najmłodszych lat traz jest moze nie obrzydliwie bogaty ale za bardzo jak ja to mówię ;) Jest naprawdę spoko dla tych których zna i dla ludzi którzy nie wchodza mu w drogę , bo nie oszukujmy sie ci bogaci to juz tak mają ze znają ludzi z pół swiatka co z kolei wcale nie jest znowu złe !! to tylko ci co im sie wydaje ze są kimś, są tak naprawde zli !i są nikim !Ci bogaci znowu obracają sie w takich kregach ze dobre zachowanie jest jak najbardziej porządane ! wiec przesiakaja ich manierami zachowaniami itd... bo przeciesz nikt nie bedzie robił interesu z debilami !! a ze kazdy ma tam swe jakies odchyły ?? no cóz a kto ich nie ma ????
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 maja 2004, 20:35

Gram na gitarze Ale jeszcze mi sie nie udało na nia poderwać
Moze kiepsko grasz i to dziala odwrotnie :) A jak jeszcze slabo spiewasz to w ogóle nie masz szans :d
Moi koledzy mówią, ze dziewczyne to najlepiej poderwać na samochód, motocykl.....mi sie wydaje ze nie... a co Wy o tym myślicie?
Jasne, blachary na to leca, ale z czasem znajdzie sie ktos z lepszym wozem i ja stracisz. Poza tym to zwykla "materialna dziwka" a nie dziewczyna :d Takim tylko dedykowac piosenke "Dotknij gdzie chcesz":
Slums Attack pisze:Żadna dziwka, żadna bambera
wiesz co we mnie drzemie wciąż podnosisz mi ciśnienie

Yo, lanca twój osprzęt towar jest pierwszej czystości,
wyjmujesz podajesz przy tym mruczysz "mała, possij",
ona sie wzbrania, stroi fochy tym cie złości,
w poczuciu bezsilności nie pomorze tekst litosci,
naprężony fallus tak sterczy w bezczynności,
lepiej kontaktują słysząc tekst o zależności
a więc płacisz takiej dziwce teraz jesteś w siódmym niebie,
dotknij gdzie chcesz po raz drugi cie wyjebie,
lirycznie możesz tańczyc to co robisz mnie nie rusza
pytasz po co to nagrywam bo censored nie mam wyczucia,
materialna dziwka która chciałaby pouczać,
przy lepszej okazji nogi na plecy zarzucać,
o każdy prezent godzinami sie wykłucać
żeby censored sie na koniec za drobniaki chcesz posłuchać,
słuchaj otrzyj pyska każdy w oko włosy tryska
trzecioligowa artystka z wyjechaną reputacją
chwali sie tak ciasną szparką z nią to ekstra jest ruchanko,
siamanko niezłe wdzianko zarobione na stojaka,
wyjebana w dupe bez uprzedzeń niezła draka,
ty mówisz kto jak kto ale ja niejestem taka,
a wieczorem targa za Shake'a i Big Mac'a
byle tylko ktoś nie przyciął, chowasz głowe w jego nogach,
a nad głową dynda ci choinka zapachowa,
lekcja francuskiego bardzo dobra jest wymowa,
rano sie budzisz opcja: bustwo i od nowa,
najchetniej byś była jak opona zapasowa
"pozwól mi pojechać z tobą przecierz umiem sie zachować",
boisz sie przestać bo niebedą cie szanować,
i tak nie będą wiem jak z tobą postepować
nie zamierzasz sie zmieniać to nie będą cie doceniać,
dotknij gdzie chcesz skończ na drobne sie rozmieniać,
dotknij gdzie chcesz skończ na drobne sie rozmieniać,

A więc poczuj kocie ruchy dziwko poczuj kocie ruchy
dotknij gdzie chcesz razy dwa chce twej zguby
ważne że jest grzeczna wtedy opcja jest bajeczna
materialna dziwka to zabawa niebezpieczna

A ty czujesz te ruchy, te kocie łakocie,
tylko o jedno ci chodzi w istocie,
połoyć łape na koncie i złocie,
szlachetne kamienie, robisz to z czystym sumieniem,
myślisz że nie wiem, po pierwszym spotkaniu już jestem pewien,
że widzi cie w nowej be-em-je siedze,
obcisła, cieniutka bluzka, pasuje, do wymarzonego wózka,
inteligencji tyle, tyle co buzka, tak mi przykro,
z twojej strony to bardzo brzydko,
ja już wiem wszystko, jesteś podłą,materialną dziwką zwykłą,
więc staraj sie, żeby mi bryknął, budzisz ogiera,
ogień perwera, censored mnie twoja damska kokietera,
wyssiesz wszystko do zera, taka jest prawda szczera,
życie oglądasz przez pryzmat, wielkie kapuchy,
bit setek waluty, te kocie ruchy
gorącym spojrzeniem mruga, dotknij gdzie chcesz osłona druga
Lamzaz hiphopu sługa, służysz kobiecie,
niewierze w cuda, to sie nie uda,
może być blond czarna lub ruda,
a ty jednej miłości bezwzględnie szukasz,
musisz pamietac że każda kobieta to judasz

a więc poczuj kocie ruchy dziwko poczuj kocie ruchy
dotknij gdzie chcesz razy dwa chce twej zguby
ważne że jest grzeczna wtedy opcja jest bajeczna
materialna dziwka to zabawa niebezpieczna

Żadna dziwka, żadna bambera
wiesz co we mnie drzemie wciąż podnosisz mi ciśnienie
wiesz o czym mówie, to damski świat materialny
taki typ kurewskiej rasy, marzą ci sie rarytasy
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 10 maja 2004, 09:17

a mnie moj kochany poderwał na piwo :D tańczylismy na jakiejś imprezie a potem on przyniósł piwo i wypiliśmy razem ;)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 10 maja 2004, 12:06

Martyna--> a mając do wybrou faceta mądrego, wykształconego, wesołego, przystojnego i jeszcze pare ochów i achów to którego wybierzesz... bogatego czy raczej biednego ( no powiedzmy mniej zamożnego)???? Tylko prosz od szczerą odpowiedz :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 10 maja 2004, 12:11

to złe pytanie ! albo biedny albo bogaty , i choc to pojęcia wzgledne to tak trzeba o tym pisać ! bo co to znaczy mniej zamozny ??? ze ma 2 miliardy zamiast 6 -ciu ?? ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 10 maja 2004, 17:22

sallvadore pisze:Martyna--> a mając do wybrou faceta mądrego, wykształconego, wesołego, przystojnego i jeszcze pare ochów i achów to którego wybierzesz... bogatego czy raczej biednego ( no powiedzmy mniej zamożnego)???? Tylko prosz od szczerą odpowiedz :)

Nie da sie na to jednoznacznie odpowiedzieć. Żaden człowiek nie jest równy drugiemu. Po drugie jeszcze musi wybór, a z tym też nie jest tak łatwo, ale jeśli staliby obok siebie bliźniacy, z taką samą urodą, tym samym humorem itd. różniący sie tylko tym, ze jeden ma kasę a drugi prawie wcale, to wybrałabym z kasą, to normalne. Tylko,że każdy jest inny. Dla mnie osobiście pieniądze nie mają takiego wielkiego znaczenia, biorę co mam i dlatego, ze mi odpowiada, jak mi nie odpowiada to nie biorę. :P

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 598 gości