Idzie cos z tym zrobic?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Grucha
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 62
Rejestracja: 05 maja 2004, 17:36
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Grucha » 08 maja 2004, 22:32

Ale myslicie ze dobrze jest tak paradowac z kwiatkiem albo jakims ladnym bukiecikiem (nie wiem czym kolwiek) wiedzac ze ona ma chlopaka? :565:
Tak pięknie jest żyć i kochać, nawet wtedy, kiedy jest ciężko.
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 09 maja 2004, 09:53

Ale myslicie ze dobrze jest tak paradowac z kwiatkiem albo jakims ladnym bukiecikiem


dobrze tobie czy jej?? a poza tym co ty sie zastanawiasz czy dobrze czy źle???chcesz o nia walczyc to działaj a nie zastanawiaj sie czy dobrze bedzie wygladac jak ona dostanie kwiatka czy cokolwiek innego!! taki gest nie jest niczym złym,szczególnie ze jak piszesz znacie sie dosc długo!!!
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 16 maja 2004, 02:48

jak nie chcesz z niczym paradowac zapros ja na kolacje przy swiecach kolacje ktora sam przygotujesz a kwaiatek mozesz polozyc na stole przy jej miejscu wtedy nikt nie bedzie cie widzial jak paradujesz :D
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Arekman
Bywalec
Bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 20 maja 2004, 15:30
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Arekman » 21 maja 2004, 14:47

Walcz, stary walcz!!! Romantyzmu troche;-)...zaproś ją na romantyczny obiad,pużniej ev.kino itp..a jak ona zauważy że baaardzo Ci na niej zależy to atakuj,nie zwzaając na to że ma gościa frajera;-)...kobiety często dają do zrozumoenia co czują ..wyczuj ten moment i jak bedzie pięknie, poważnie z nią porozmawiaj...POWODZENIA!!!
Codziennie upadam...
codziennie się waham...
codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat
I dźwigać będę.....

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 604 gości