ile jestescie w stanie wytrzymac ?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 19 paź 2005, 23:23

Ja tam zgadzam sie z Krystianem, w ogóle dla mnie zabawa w zdobywce to zenada, albo ludzie oboje wykazuja inicjatywe albo nic z tego nie bedzie.


No widzisz, a niektórym to pasuje:) I na tym polega cała gra, kazdy ma inne zasady:)
ale ja tez bym sobie spokoj dała po jednym razie..Dla mnie to nie jest tlumaczenie, ze ona chce sprawdzic czy Ci zalezy. Po prostu to JEJ nie zalezy. Ale moze sie mylę.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 19 paź 2005, 23:29

Hmmm ja powiem tak, jak sie kobiecie podobam, to chce zeby okazywala mi to wprost, a nie bawila sie w kotka i myszke, a jak sie bawi w kotka i myszke, chce sprawdzac czy mi zalezy blablabla, to daje sobie spokoj, bo mecza mnie takie gierki, a to swiadczy tez w jakis sposob o charakterze tej laski i ze w przyszlosci tez pewnie w zwiazku bedzie sie bawila ze mna w jakies chore "estrogenowe" gierki,fochy i domysly, a ja tego nie znosze, lubie otwarte i bezposrednie kobiety, bez glupich gierek i fochow.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Krystian
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 327
Rejestracja: 19 sty 2005, 12:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Krystian » 20 paź 2005, 12:10

TFA pisze:Ja tam zgadzam sie z Krystianem, w ogóle dla mnie zabawa w zdobywce to zenada, albo ludzie oboje wykazuja inicjatywe albo nic z tego nie bedzie.


Jeszcze dodam że to strata czasu. Poza tym ewentualny "związek" który się urodzi z takiego zdobywania może być conajmniej jednostronny. Znam takie.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 20 paź 2005, 16:12

Krystian pisze:Poza tym ewentualny "związek" który się urodzi z takiego zdobywania może być conajmniej jednostronny. Znam takie.


Dokladnie, jak ja zdobedziesz, to potem bedzie wymagala zebys sie plaszczyl zeby ja przy sobie utrzymac, a ja dziekuje za taki uklad.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Ripper
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 18 wrz 2005, 18:05
Skąd: Pustkowia...
Płeć:

Postautor: Ripper » 20 paź 2005, 17:19

No nie ma co gratuluje samozapracia.
"Pride or Die"
prien

Postautor: prien » 20 paź 2005, 23:12

Ja dałbym sobie spokój. Jakieś takie sprawdzanie raczej dyskwalifikuje dziewczyne w moich oczach :|
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 21 paź 2005, 17:54

SHN pisze:moze chce Ciebie sprawdzic

Idiotyzmem jest sprawdzanie w ten sposób.. <aniolek2>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 22 paź 2005, 10:38

Pegaz pisze:Idiotyzmem jest sprawdzanie w ten sposób..


miłość jest ślepa;)))))
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 27 paź 2005, 09:43

Tomekk pisze:Wszystko zależy od siły uczuć, poziomu zakręcenia relacji itd.

jakiej sily uczuc, jakich relacji, chyba tylko zakrecenia. T tego co opisuje nasz "adorator" to miedzy nimi wlasciwie nic sie "nie zadzialo".
zenek pisze:zajmujacym zajac

maslo maslane <chory>
zenek pisze:Szukajcie a znajdziecie!" kto takie rzeczy wymysla i po co to komu

Jeszcze docenisz "wymyslacza" <chory>
SHN pisze:a jak nie to pogadajcie

w koncu cos madrego

TFA pisze:Ja tam zgadzam sie z Krystianem, w ogóle dla mnie zabawa w zdobywce to zenada, albo ludzie oboje wykazuja inicjatywe albo nic z tego nie bedzie.


A ja nie mam nic przeciwko zabawie w zdobywanie, tyle ze to ma byc zabawa a nie natrectwo, jesli czuje ze ktos ma do mnie olewczy stosunek to byeeeee! Takie rzeczy przeciez sie czuje, nie "bawie sie " w zdobywanie kogos kto nie daje mi mozliwosci "zabawy". <aniolek2>
AlicE! pisze:miłość jest ślepa;)))))

autor tematu tez <chory> trzeba byc slepym by nie widziec ze lasce zwisaja i powiewaja jego umizgi
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 299 gości