SAMOBÓJSTWO ?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

zenek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 02 paź 2005, 09:50
Skąd: z domqu
Płeć:

Postautor: zenek » 04 paź 2005, 21:15

ja mysle ze jak ktos trzyma w sobie wiele rzeczy, ktore jest ciezko w sobie nosic, jak komus tego nie powie na czas to czuje sie beznadziejnie no i rozne rzeczy przychodza do glowy.
Byl taki okres w moim krotkim zyciu ze chcialem sobie cos zrobic, ale jakos mi przeszlo i staram sie ciagnac wszystko dalej i dalej az kiedys sie obudze i uswiadomie sobie ze jednak warto bylo zyc, nawet jesli bylo czasem zle
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 05 paź 2005, 20:10

To wymaga olbrzymiej odwagi i jeszcze większej determinacji. I jednocześnie poddania sie, wypalenia, niezdolności do dalszej walki z życiem czy problemami. Swoisty paradoks, że odchodzą najczęściej jednostki które są w sytuacji tragicznej, najczęściej wrażliwe, a chołota - czy np ci którzy przyczynili sie do ich śmierci (casus odrzuconego chłopaka, co powiesił sie/skoczyl z dachu, bo go dziewczyna nie chciala) zyja dalej - a maja krew na rękach...
Odwagi to wymaga, proszę państwa.... cóż, nie potępiam nikogo kto wybrał takie rozwiązanie...nie będę pieprzył tu o żadnym bogu, na koniec dodam
"śmierć jest wiecznym snem..."
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
niewielka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 162
Rejestracja: 25 sie 2005, 18:23
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: niewielka » 05 paź 2005, 22:21

TedBundy pisze:Odwagi to wymaga, proszę państwa.


mozliwe ale jest tez tchurzostwem,po prostu ucieczką
jak zwykły żelek...taka pusta w środku...
Awatar użytkownika
Pintupintu
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 15 sie 2005, 22:45
Skąd: Hockenheim
Płeć:

Postautor: Pintupintu » 05 paź 2005, 22:35

Ciekawe co jeszcze madre glowy wymysla ...jaki jeszcze glupi temat padnie <pijak>

To moze cos dla urozmaicenia ....cos zbiorowego......no odwazni i ci mniej smialo
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 05 paź 2005, 22:36

TedBundy pisze:"śmierć jest wiecznym snem..."

To pogląd komunisty!
(Lenin teraz jest aniołkiem z rogami i z tego się smieję - niezły wytrzeszcz miał po śmierci, gdy się zorientował, że nie śpi snem wiecznym :D)
No, nie jest!
A samobójstwo nie jest wybawieniem!
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Adamo

Postautor: Adamo » 05 paź 2005, 23:02

Moim zdaniem pierdole...... w bambus Taka gadka .... aż sie dziwie ze w tym topicu aż tyle wypowiedzi które wsumie === to samo ... w innej formie :) po prostu bzdura a ludzie co o tym piszą jak i ci co to próbują zrobić są dla mnie marginesem społecznym . ech . Gdyby kazdy mial w tylku to czy ktos popelnia samobojstwo wtedy by go nie bylo , a tak to jeden skoczy potem fama na pol miasta . Dla mnie bzdura zrozumiałbym jeszcze klienta co bez domu bez pracy i wszyscy go wkur... w tej RP ale takiego co przez kobiete albo na odwrót albo przez rodziców którzy w gruncie rzeczy nie sa az tak zli zabijac sie ? DEBILIZM ! u mnie tez 2 ulice dalej 2 facetów skoczylo z 11 pietra . powód : nie interesuje mnie " Wystarczy sobie zadać pytanie czy po to sie rodze abym sam odebrał sobie życie? no chyba nie ! i koniec
Awatar użytkownika
niewielka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 162
Rejestracja: 25 sie 2005, 18:23
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: niewielka » 05 paź 2005, 23:12

Adamo


masz rację,może to i na pokaz,sama niewiem,ale często samobójcy nie zastanawiają się nad konsekwencjami,ani nad tym czy to będzie sensacja w mieście czy tez nie.
jak zwykły żelek...taka pusta w środku...
Adamo

Postautor: Adamo » 05 paź 2005, 23:26

No i wlasnie w tym jest rzecz " nie zastanawiaja" bo jakby przemysleli co chca zrobic to by wyszlo co innego dlatego nie popieram takich ludzi ani którzy w taki sposób myślą ! zycie jest 1 mozna przejsc je samotnie lub nie ale na pewno nie zabijac sie z jakiegos blachego powodu ( co dla nich wydaje sie kolosalnym ) ach no nie bede sie wgadywał w dyskusje :) pozdrawiam i rozmawiajcie sobie dalej :)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 05 paź 2005, 23:39

Adamo pisze:z jakiegos blachego powodu

Blebleble... a co nie jest błachym, w ich pojęciu?
...również pozdrawiam.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Adamo

Postautor: Adamo » 05 paź 2005, 23:42

np. utrata pracy, kobiety , badz niezdolnosc do dalszego zycia w spoleczenstwie i czego oni to sobie jeszcze nie wymysla ;/
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 05 paź 2005, 23:47

A błachym?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Adamo

Postautor: Adamo » 05 paź 2005, 23:49

wlasnie wymienilem wiec nie wiem o co ty jeszcze pytasz ...
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 05 paź 2005, 23:50

No tak myślałem.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 paź 2005, 00:16

A ja bym dodała,żebyście patrzyli dalej niż za swój tyłek.
Dla Was to jest błache a dla innych nie.
Są rózni ludzie, mniej i bardziej wrażliwi. To co dla jednego jest powodem do samobójstwa dla drugiego jest popierdółką nad którą przchodzi do porzadku dziennego.

Każdemu się świat moze zawalic z najróżniejszych przyczyn i jak chce niech sie zabija - nie Wasza ani nie moja sprawa to osądząc, bo nikt z nas w tym ludzich nie siedzi.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 06 paź 2005, 00:19

moon pisze:Każdemu się świat moze zawalic z najróżniejszych przyczyn

Dokładnie! Wszystko zależy od punktu odniesienia, a dla nich jest nim swój, czyli zawalenie się życia.
Dla kogoś z boku jest błachym - dla nich utratą sensu!
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 06 paź 2005, 07:59

Mysiorek pisze:Dla kogoś z boku jest błachym - dla nich utratą sensu!

ale zawsze moze byc lepiej. Moze los by sie dla tego kogos odwrocil, a ten sie zabija.
Dla mnie niepojete jest to jak samemu mozna sobie odebrac najpiekniejsze co sie ma - zycie <chory> .
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 06 paź 2005, 08:07

prostując wypowiedź Mysiorka:
napis "śmierć jest wiecznym snem" został po raz pierwszy upowszechniony podczas Rewolucji Francuskiej (rządy Jakobinów)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Adamo

Postautor: Adamo » 06 paź 2005, 14:51

Mysior ty na glowe popadles? Dajesz mi jakies beznadziejne ostrzeżenia LEpiej sam sobie daj !! za glupią odp. a nie boze jak mnie wkurzyles nie masz pojecia . Widac jaki masz pojety rozum skoro mi dowalasz tekst "ubliżanie" najlepiej mnie odrazu zbanuj jak sie czepiam twoich idiotycznych wypowiedzi .. ! Dla mnie ten Topic powinien byc Zamkniety bo i tak nic nowego nie wnosi a tyle peplanie .
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 06 paź 2005, 16:08

Adamo pisze:boze jak mnie wkurzyles nie masz pojecia

Więcej luzu, spox. Ty dalej się miotasz.
Niestety nie wolno nikogo personalnie obrażać. Gdybym to zrobił, dałbym sobie.
Wypowiedzi są różnie odbierane, dlatego można nie polemizować. Ale nie wolno ubliżać. Po moje (tamtejszej) odpowiedzi na zadane pytanie, zjechałeś mnie. Gdybyś zjechał kogokolwiek innego decyzja byłaby taka sama.
Koniec off topa <cisza>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Adamo

Postautor: Adamo » 06 paź 2005, 16:17

ech wez daj spokoj zjechałem cie lol czy <belt1> oznacza to ? chodzilo mi o wypowiedz a nie o to kim jestes / n/c
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 06 paź 2005, 17:02

Adamo pisze:zjechałem cie lol

Cytuję po raz ostatni:
Adamo pisze:Mysior gdybyś był bardziej rozgarniety i nie miał w głowie tego co ma "LEW" na pewno byś wiedział ! albo zgrywasz idiote i nabijasz se posta ? ... niezłe pojecie masz <belt1> Myśle ze z siebie idiote robisz ...

... koniec <cisza>
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 285 gości