Czy te zycie ma sens...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Klepass
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 31 sie 2005, 21:22
Skąd: Wyjebkowo:p
Płeć:

Czy te zycie ma sens...

Postautor: Klepass » 02 wrz 2005, 19:45

Czesc!Mam taki problem ja juz sam nie wiem co mam robic...te zycie mnie po prostu drazni niedosc ze problemy na podworku to jeszcze nie moge sobie znalezc zaden dziewczyny!!hmmm i to jest dziwne bo kreca mnie tylko dziewczyny starsze bo uwazam ze te wszystkie w moim wieku sa niedojrzale i w ogóle nie nadaja sie na byle jaki zwiazek!!I teraz pytanie co mam robic zeby zdobyc jakas dziewczyne ???bo napawde samotnosc mnie juz wykancza!
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 02 wrz 2005, 19:51

A ile masz lat ? a szukasz w ogóle tej dziewczyny ? czy czekasz az sama przyjdzie, bo to jest podstawowy problem samotnych, czekaja na dar od losu.
Klepass
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 31 sie 2005, 21:22
Skąd: Wyjebkowo:p
Płeć:

Postautor: Klepass » 02 wrz 2005, 20:03

no mam 17 lat i szukam caly czas dziewczyny ale jakos nie moge jej znalezc a jak ktporas mi sie spodoba to ja jej sie nie podobam i juz sam nie wiem co mam robic:/
Awatar użytkownika
nEO~
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 158
Rejestracja: 29 sie 2005, 11:50
Skąd: pokeman świat
Płeć:

Postautor: nEO~ » 02 wrz 2005, 20:17

moze nie bądź taki wybredny i nie przebieraj tak bardzo w dziewczynach ;)
Awatar użytkownika
CichyPL
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 110
Rejestracja: 14 sie 2005, 17:44
Skąd: ŁDZ
Płeć:

Postautor: CichyPL » 02 wrz 2005, 20:36

Masz 17 lat, wiec wszystko przed Toba. Glowa do gory, a zamiast narzekac to piwko w dlon i marsz na impreze jakas :) Przede wszystkim dziewczyny maja to do siebie, ze bardzo rzadko rzucaja sie facetom na szyje krzyczac bierz mnie, chce byc Twoja. Niestety trzeba sie troche postarac ;) Dlatego mysle, ze powinienes cos zrobic w tej kwestii. Nawet jak nic nie poderwiesz to przynajmniej sie pobawisz i wyszalejsze :) Trzymaj sie!
She's my angel, she's my lover, she's my very best friend... KC
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 02 wrz 2005, 20:40

Chłopie troszkęmotywacji i zobaczysz, jak się będzie lepiej działo. Głowa do góry bo na tych z depresja nie lecą :D jakto powiedział łona "Cześc jestem Janek mam depresję sporą, Nie przecież to jakiś chorror" Biez się w garść pierdol ułomów z podwórka bo duzo pewnie tracą w tej chwili . Ciesz sie życiem. Czasem też obowiązuje przysłowie Jak machomed niechce przyjść do góry to ona przyjdzie do niego ;)
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Klepass
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 31 sie 2005, 21:22
Skąd: Wyjebkowo:p
Płeć:

Postautor: Klepass » 02 wrz 2005, 22:26

Dzieki wam pocieszyliscie mnie!! A i jeszcze jak sie ubierac zeby podobac sie dziewczynom??
kanapka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 28 maja 2005, 21:34
Skąd: stąd.
Płeć:

Postautor: kanapka » 02 wrz 2005, 22:34

wyczyść paznokcie, myj się dokładnie, używaj antyperspirantu, czesz się rano, uśmiechaj się.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 wrz 2005, 22:58

Klepass pisze:zycie mnie po prostu drazni niedosc ze problemy na podworku

Po takim tekście Ty sie dziwisz?
Nie chcę byc tu wredna czy coś, ale tylko zdziecinniała starsza dziewczyna od Ciebie chyba by mogła byc.
Bo kiedy mi koles wypala z tekstem o jakimś "podwórku" czy tez podwórkowych kumplach to traci i to ostro, bo stwierdzam że gnój jest. Tak jak dla Ciebie twoje rówieśniczki są niedojrzałe tak i ty dla mnie po tym jednym poście robisz takie wrażenie.

Szukaj wśród siebie i się uśmiechaj. Baw się, obrastaj w doświadczenia, dorastaj aż w końcu na jakąs trafisz sensowna.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 02 wrz 2005, 23:10

Klepass pisze:I teraz pytanie co mam robic zeby zdobyc jakas dziewczyne



Najlepiej nic specjalnego nie rub. Jak szukasz to nie znajdziesz, a jak nie szukasz to pewnie tez nie znajdziesz tyle tylko ze zaoszczedzisz nieotrzebych nerwow i glupiego myslenia. Jak spotkasz kogoś własciwego kto ci bedzie odpowiadał to wszystko samo sie potoczy, bez twojej szczegolnej uwagi. Oczywiscie nie mowe tu o totalnym spoczęsiu na laurach. Po prostu nie szalej ale wykożystuj każda nadarzajaca sie okazje...

Ps: wiem co mowię :D
Awatar użytkownika
CichyPL
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 110
Rejestracja: 14 sie 2005, 17:44
Skąd: ŁDZ
Płeć:

Postautor: CichyPL » 02 wrz 2005, 23:24

To zalezy od tego w jakich kregach sie obracasz, jakich masz przyjaciol. Osobiscie lubie ubierac sie w New Yorkerze na lato (Nie wiem, czy w Twoim miescie jest), a ciuchy zimowe kupuje w reserved. Przede wszystkim jednak dbaj o swoj wyglad. Dziewczyny zwracaja uwage z reguly na poziom "czystosci" faceta. Moja rada: co bys nie nosil, niech to wyraza pewnosc siebie i swiadomosc wlasnej wartosci. To dziewczynom sie podoba :)
She's my angel, she's my lover, she's my very best friend... KC
Klepass
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 31 sie 2005, 21:22
Skąd: Wyjebkowo:p
Płeć:

Postautor: Klepass » 02 wrz 2005, 23:55

Moon sluchaj chyba Ciebie to tylko zdenrwowało !!!!! natomiast innych jakos nie !! a co do dziewczyn te jedne sa takie a drugie takie !a wiec sorka jezeli Cie w jakis sposob urazilem tym swoim tesktem
Awatar użytkownika
CichyPL
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 110
Rejestracja: 14 sie 2005, 17:44
Skąd: ŁDZ
Płeć:

Postautor: CichyPL » 03 wrz 2005, 00:00

Tekst " problemy na podworku" wg mnie tez zabrzmial tak troche dresiarsko-lawkowo, ale jezeli jestes na tym forum, to pewnie nie jestes emocjonalnym troglodyta, tylko normalnym, sympatycznym facetem (nawet jezeli chodzisz w dresie ;) )
She's my angel, she's my lover, she's my very best friend... KC
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 wrz 2005, 00:05

Potrzeba czegoś więcej żeby mnie zdenerwowac. ;)
Ja Ci nie pisze tylko tego jakie to we mnie odczucia wzbudza (tego typu wypowiedź) ale jednoczesnie mówię jak by to zostało odebrane przez moje znajome i znajomych. W sumie to i tak ja to lepiej odbieram, bo się nie śmieję. <aniolek2>
Awatar użytkownika
Anielica
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 30 sie 2005, 23:13
Skąd: from my soul
Płeć:

Postautor: Anielica » 03 wrz 2005, 00:25

Klepass a czy ty jesteś tak samo dojrzały jak te dziewczyny starsze od ciebie??

I czy ty podobasz się swoim rówieśniczkom??
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 03 wrz 2005, 00:27

Moon pisze:W sumie to i tak ja to lepiej odbieram, bo się nie śmieję.

...boś zaprawiona na forum :D

Spoks, Gostek, masz DOPIERO 17 wiosen. Czy kumasz tę nawijkę? Za kilka lat pogadamy ;)
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 wrz 2005, 01:12

Anielica pisze:Klepass a czy ty jesteś tak samo dojrzały jak te dziewczyny starsze od ciebie??

A skąd on ma to wiedzieć?

[ Dodano: 2005-09-03, 01:13 ]
On sięmoze czuć jak dojrzały 40latek, co nie oznacza ze tak jest.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 03 wrz 2005, 07:28

Tekst " problemy na podworku" wg mnie tez zabrzmial tak troche dresiarsko-lawkowo, ale jezeli jestes na tym forum, to pewnie nie jestes emocjonalnym troglodyta, tylko normalnym, sympatycznym facetem (nawet jezeli chodzisz w dresie Puscic oko )

A ty co .. Zapomniał wuł jak cielęciam był pewnie rok temu jeszcze w piłe rżnołeś z kumplami na podwurku. A jak nie to nawet sie nie wypowiadaj w tym temacie :P
cubasa pisze:Spoks, Gostek, masz DOPIERO 17 wiosen. Czy kumasz tę nawijkę? Za kilka lat pogadamy Puscic oko

Pogieło cię już totalnie....
Emocjonalniei jest na takim samym poziomie jak ty pacanie !!
moon pisze:On sięmoze czuć jak dojrzały 40latek, co nie oznacza ze tak jest.

Zna swoją wartość i to sie liczy, i nie zważa na śmieci na podwurku.

Bronię chłopaka bo wiem jak to jest życ za małolata w gettcie. I jak trudno się wyrwać z tamtąd .
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
kattia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 117
Rejestracja: 15 sie 2005, 13:24
Skąd: ldz
Płeć:

Postautor: kattia » 03 wrz 2005, 09:06

Jako dziewczyna lubie, jak chlopak ubiera sie przede wszystko schludnie. Zadnego chodzienia po 3 dni w jednej koszulce! Poza tym zwracam uwage na usmiech- ladne biale zeby zawsze mi imponuja, i zapach- chlopak powinien ladnie pachniec. Nie zwracam uwagi na metki, ale na styl ubierania sie. Mojego chlopaka dopiero po 7 mieisacach zobaczylam w dresie, bo wiedzial, ze tak bardzo jestem na jego punkcie wyczulona. Wychodze z zalozenia ze dres jest do biegania itp, a nie do przychodzenia w nim na spotkanie z dziewczyna. Poza tym wole jak chlopak nosi koszule a nie powyciagane t-shirty, ale to nie jest bardzo istotne. Mysle ze kazdy chlopak bylby w stanie mi zaimponowac, jezeli bedzie ubrany czysto i zaciekawi mnie swoim charakterem
KC Skarbie!
Awatar użytkownika
Anielica
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 30 sie 2005, 23:13
Skąd: from my soul
Płeć:

Postautor: Anielica » 03 wrz 2005, 11:53

Moon pisze:A skąd on ma to wiedzieć?

skąd? z tego swojego doświadczenia. W końcu musi takowe posiadać, żeby mówić, że jego rówieśniczki są dla niego niedojrzałe, a te strasze są od nich o niebo lepsze...

A poza tym te starsze dziewczyny mają troszkę inne podejście do spraw związkowych niż jego rówieśniczki, którer najchętniej zmieniałyby chłopaków jak skarpetki. A te starsze chyba potrzebują już jakiejs stabilizacji.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 wrz 2005, 13:05

Anielica pisze:A te starsze chyba potrzebują już jakiejs stabilizacji.

Przede wszystkim mają doświadczenie większę i wedze już czego oczekuja.
Krzych(TenTyp) pisze:Emocjonalniei jest na takim samym poziomie jak ty pacanie !!

Nie obrażaj mi tu Cubasy! <bicz1>
Krzych(TenTyp) pisze:nie zważa na śmieci na podwurku.

No raczej na odwrót.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 03 wrz 2005, 15:43

moon pisze:Nie obrażaj mi tu Cubasy! Biczowanie


Bo co ? !

moon pisze:No raczej na odwrót.


Odezwałą sie stałą bywalczyni środowiska :P
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 wrz 2005, 19:35

Krzych(TenTyp) pisze:Bo co ? !

Bom Ciem kopnem ;P

Krzych(TenTyp) pisze:Odezwałą sie stałą bywalczyni środowiska

Nie, po prostu czytam jego posty. ;P

Sorry, ale dla mnie gośc jest conajmniej dziwny, bo 17latek mający problemy "na podwórku" i uważający że życie wobec tego nie ma sensu to jest dziwny.
Tak to sobie gównierze moga gadac.
Poza tym te mendy podworkowo- ławkowe to splunięcia warte nie sa i nikt mnie nie przekona,że sa kimś inteligentnym i wartościowym z prostej przyczyny - gdyby takimi ludxmi byli to by nie mieli "problemów na podworku".
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 03 wrz 2005, 20:11

Krzych pisze:Pogieło cię już totalnie....
Emocjonalniei jest na takim samym poziomie jak ty pacanie !!

tak sądzisz? Ja sądzę inaczej. w wieku 17 lat nie miałem problemów typu: nie chce mi sie zyć. A do 21 lat jeszcze mu troszke brakuje i z niczym nie musi sie spieszyć.
Krzych pisze:Bronię chłopaka bo wiem jak to jest życ za małolata w gettcie. I jak trudno się wyrwać z tamtąd.

No i sobie go broń, ale piszesz tak jakbyś tylko Ty i zalozyciel topicu wiedzieli jak jest w tym "gettcie".
Krzychu wyluzuj <browar>
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Natalia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 24 sie 2005, 12:57
Skąd: Polska :]
Płeć:

Postautor: Natalia » 03 wrz 2005, 20:27

...Don't worry :]
Miłość przychodzi nieoczekiwanie ...
... Na Ciebie z pewnością też czeka gdzieś ta druga połówka pomarańczy <3m_się>
Czasem miłość bywa milczącym wyrzeczeniem[...] lecz bez miłości nie można żyć .
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 03 wrz 2005, 21:14

moon pisze:Poza tym te mendy podworkowo- ławkowe to splunięcia warte nie sa i nikt mnie nie przekona,że sa kimś inteligentnym i wartościowym z prostej przyczyny - gdyby takimi ludxmi byli to by nie mieli "problemów na podworku".

Uwiez ze siła umysłu czasami nie jest wstanie załatwić kilku problemów z podwórkowymi bezmózgami ;P
cubasa pisze:tak sądzisz? Ja sądzę inaczej. w wieku 17 lat nie miałem problemów typu: nie chce mi sie zyć. A do 21 lat jeszcze mu troszke brakuje i z niczym nie musi sie spieszyć.

Widzisz bo oboje byśmy chcieli przezyc to co przezyliśmy jeszcze raz :D A on już teraz załuje ze dzieje się tak jak jest. Więc chce to zmienić tylko niewie jak :? I kmini ba nawet stara sie o pomoc :]
Ps. Nie każdy jest stały emocjonalnie.
cubasa pisze:Krzychu wyluzuj browar!!


Spoko jeszcze mnie nie poniosło :P
Moze cos autor napisze ?
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 wrz 2005, 21:58

Krzych(TenTyp) pisze:Uwiez ze siła umysłu czasami nie jest wstanie załatwić kilku problemów z podwórkowymi bezmózgami

Gdyby człowiek miał głowe tam gdzie potrzeba, znał swoją wartośc to by z szumowinami problemów ŻADNYCH nie mial, bo ich zwyczajnie nie znal.
Krzych(TenTyp) pisze:Ps. Nie każdy jest stały emocjonalnie.

Ja np nie jestem :D
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 08 wrz 2005, 03:12

moon pisze:Gdyby człowiek miał głowe tam gdzie potrzeba, znał swoją wartośc to by z szumowinami problemów ŻADNYCH nie mial, bo ich zwyczajnie nie znal.

Jak ma tyle siły zeby z tym walczyc to hwała mu za to...;. mi rownież ...wygrałem.
Zapytaj sie w jakim stylu :P
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
theBill
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 20 paź 2004, 19:33
Skąd: z Kosmosu
Płeć:

Postautor: theBill » 08 wrz 2005, 13:21

Kłutnia o podwórko ?? moze chciał przez to powiedzeć co innego ... nie wiem ogulnie np: ze nie ma przyjaciół nie ma się z kim dogadać czy pogadać , ale kazdy ma swój pogląd . Ja uwazam stary zebyś zakręcił się gdzieś , moze kogoś poznasz i przypadniecie sobie do gustu . Podejrzewam ze starsze dziewczyny wolą starszych chłopaków i tak wkółko . I tam ktoś wcześniej napisał ,,kup sobie piwko idź gdzieś tam na impreze i jakoś kogoś ,,miłego,, znajdziesz ,, tak mi się wydaje .... proste to na pewno nie jest . <browar>
Z tą panią nie zaczynaj - vódka - ty ją w morde ona Cię na ziemie :>
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 08 wrz 2005, 15:48

najpierw przeczytalam sam temat i wybuchnelam niepohamowanym smiechem. [te życie]
potem przeczytalam o co jego autorowi chodzi i wybuchnelam po raz drugi.

ja po prostu nie lubie glupoty.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 334 gości