Strach w milosci

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 25 sie 2005, 01:40

mj2_87 pisze:Ale niech ktos powie mi bo
widze ze na tym sie znacie jak to mozliwe ze wielcy poeci pisali "ze milosc jest to uczucie
ktorym obdaza sie 2 osobe i chce sie z nia dzielic wszystko do konca zycia"wiec jak to mozliwe ze nagle dochodzi do skoku w bok?jezeli jest sie z kims i nagle .....bumm...juz
jest ktos inny?wiec gdzie ta milosc?co z tymi slowami tych poetow?



Poeci piszacy o milosci, (w szczegolnosci chodzi mi o romantyzm) pisali nie tak jak ona wyglada, tylko tak, jak oni - czesto nieszczesliwie i na zaboj zakochani - ja sobie wyobrazali. Nie bierz na serio tych wariatow ;)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 sie 2005, 09:10

Bo kto nie zastał prawdziwej miosci , bedzie tak pisał o niej , ...gdzieś jest czaeka na kazdego , wiec czekajcie i na nią , ale nie z załozonymi rękami <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 25 sie 2005, 09:36

charlie81 pisze:Poeci piszacy o milosci, (w szczegolnosci chodzi mi o romantyzm) pisali nie tak jak ona wyglada, tylko tak, jak oni - czesto nieszczesliwie i na zaboj zakochani - ja sobie wyobrazali. Nie bierz na serio tych wariatow

Albo ... trzeba poszukać zakochanej w tejże poezji i biorącej ją na serio i chcącej...
eech marzenia <aniolek2>

Andrew pisze:wiec czekajcie i na nią , ale nie z załozonymi rękami

wężykiem i do kajetu
<browar>
;)...
Awatar użytkownika
Aniusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 04 cze 2005, 12:31
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: Aniusia » 25 sie 2005, 15:12

Andrew pisze:Bo kto nie zastał prawdziwej miosci , bedzie tak pisał o niej , ...gdzieś jest czaeka na kazdego , wiec czekajcie i na nią , ale nie z załozonymi rękami


Prawdziwa miłość jest taka jak my !!potrafisz kochać to i Ciebie pokochają !!

Bez wodotrysków
Ale niech słowo kocham jeszcze raz usłyszę, niech je w sercu wyryję i w mysli zapiszę .

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Jerrynep i 329 gości