Dziewictwo

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 06 kwie 2004, 19:04

A co to niby jest? Tobie sie wydaje, ze milosc to sie rodzi niewiadomoj ak dlugo, ze to juz dojrzale uczucie itd. Ale milosc ma naprawde wiele twarzy i jadna z nich jest wlasnie ta mlodziencza i szalona. Na dojrzala przyjdzie czas.


zgadzam sie z tym!!!!! a krzys to albo tak masz na codzien albo tylko tutaj wszystkich pouczasz i myslisz ze pozjadałes wszystkie rozumy!!!!!!!!!!! jak ktos sie z toba nie zgadzasz to piep**** ze jest głupi i nie zna sie na zyciu i za jakis czas sie przekona ze jest tak jak mówisz WYLUZUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niekoniecznie musisz byc tym który wszystko wie najlepiej!!!!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 kwie 2004, 20:52

zgadzam sie z tym!!!!! a krzys to albo tak masz na codzien albo tylko tutaj wszystkich pouczasz i myslisz ze pozjadałes wszystkie rozumy!!!!!!!!!!! jak ktos sie z toba nie zgadzasz to piep**** ze jest głupi i nie zna sie na zyciu i za jakis czas sie przekona ze jest tak jak mówisz WYLUZUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niekoniecznie musisz byc tym który wszystko wie najlepiej!!!!


Nikogo nie nazwałem głupim ! i nie piepsze !!, czy jak tam to se ujełaś ! i nie mówiłem też nikomu ze sie na zyciu nie zna !i tez nie mówie ze ja wiem najlepiej to Twoja swobodna interpretacja , zreszta błędna!Zresztą jak bys troche chciała pomysleć nad moimi postami to byś zrozumiała o co mi chodzi .Pewnie ze nie wiem wszystkiego najlepiej , i nie zawsze musi byc tak jak mówie - ale moze byc i tak!Skoro jesteś mądrzejsza to wiec jak bedzie ??? według Ciebie !????
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 06 kwie 2004, 23:05

Mnie sie nic nie wydaję !! wiem jak to jest jak sie ma 18 lat bo sam tyle miałem .


chociazby to no i co ze miałes 18 lat kazdy jest inny i nie koniecznie to co ty myslałes w tym wieku mysli kazdy inny 18-latek!

Młodzi czesto robia to co robia mimo ze kazdy z najblizszych mówi inaczej , i znowu kolejna mma znajoma wyszła za mąż za debila , człowieka złodzieja , gnoja kryminaliste oszusta itd.


tego pesymizmu to az za duuuuuzo!!!!mówisz tak jakby na swiecie nie było juz porzadnych ludzi, pewnie ze i takie sytuacje sie zdarzaja (nie ukrywam tego) ale na miłosc boska nie tylko młodzi robia takie błedy czasem 30 40 latki pakuja sie w takie "chore zwiazki" choc i im najblizsi mówili ze cos tu jest nie tak!!!! ogólnie z twoich postów mozna wyczytac tyle ze młodzi to nic nie powinni robic bo w wiekszosci zrobia źle! to kiedy maja zaczac podejmowac wazne decyzje????potem moze byc za późno!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 kwie 2004, 09:25

To tylko Twoja nieprawidłowa interpretacja tego co ja pisze ! NIC WIECEJ !mASZ TAK WĄSKI TOK MYSLENIA , ZE NIKOMU SIĘ Z TOBĄ NIE RÓWNAĆ !
POZDRAWIAM
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 07 kwie 2004, 11:25

Mi sie wydaje ze ona ma calkowicie odmienne zdanie, zreszta bardzo dobre i trafne :P

Pozdrawiam, cham i prostak :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 kwie 2004, 13:51

Po pierwsze to mozecie dyskutowac, nawet wyzywac sie ale z umiarem! :)

Po drugie to cos Wam opowiem (100% na faktach)
Byla sobie pewna gosciara po 40tce (chyba, albo starsza ciutke). Poznala jakiegos kolesia i sie strasznie w sobie zakochali tak ze koniec. Ona byla jak na swoj wiek atrakcyjna, miala 2 chaty, a on nic. On w ogóle to byl z bialorusi czy skads tam. No, i otworzyli firme, ona wniosla do niej 1 dom jako siedzibe, a on mial kase, ale jakos sie migal (nie mial). No i potem cos tam bylo, ze oona swoja chata cos poreczyla, kredyt chyba. Moj tata powiedzial jej, zeby ona mu dala 3 czyste kartki do podpisania i zeby je potem gdzies schowala. A ona, no cos ty, przeciez on nic nie zrobi, wielka milosc itd. Co sie okazalo. On ja pozniej tepil jak cholera, ona na czworakach biegala, strzelal do niej nawet (w ziemie kolo niej lub w powietrze). Miala syna w policji ale to ciota byl i nic nie zrobil. On wzial kase i uciekl. Okazalo sie ze nie pierwszy raz. Kontakt z tata dawno zerwala, bo byla jego klientka (biuro ksiegowe) i zrezygnowala. Po jakims czasie sie spotkali i powiedziala ze wszystko stracila, ze byla rok w zakladzie psychiatrycznym etc... I powiedziala tez "zyje dzieki tym trzem kartkom co mi kazales dac mu do podpisu"...

Dorosla dojrzala kobieta...

Ps: A tak w ogóle to to jest topic o dziewictwie :d
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 07 kwie 2004, 14:34

Nie za wiele zrozumialem :D ale wkoncu jestem cham i prostak :D o co chodzi z tymi kartkami? Podpisala mu pozyczke w banku, testament i obiady na rok? :P hyhy wiesz...Ci ludzie to nie mysla...wiazac sie z bialorusinem :D hyhy
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 07 kwie 2004, 16:12

ludize jak sa zakochani to sporadycznie mysla...hyhy;)
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 07 kwie 2004, 16:35

Odkąd jestem tak zakochany, to... więcej myślę o przyszłości :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 kwie 2004, 21:17

Hyhy pisze:Nie za wiele zrozumialem :D ale wkoncu jestem cham i prostak :D o co chodzi z tymi kartkami? Podpisala mu pozyczke w banku, testament i obiady na rok? :P hyhy wiesz...Ci ludzie to nie mysla...wiazac sie z bialorusinem :D hyhy


NO WŁASNIE - NIE ZA WIELE ZROZUMIAŁEM, BO CI SIE POMYSLEC NIE CHCE! , I CHAMSTWO , ALBO PROSTACTWO NIE MA TU NIC DO RZECZY ! ZANIM COKOLWIEK NAPISZECIE POMYSLCIE NAD POSTEM ! ;)
A wracając do tej pani a raczej do tego co ja spotkało , to tylko dlatego iż wczesniej nie miała do czynienia z fałszem itd , bo gdyby miała, to by wyciągneła byc moze wnioski !! dobrze ze posłuchała chociasz jednego z tych co to mądre jej rade dali !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 07 kwie 2004, 21:26

mASZ TAK WĄSKI TOK MYSLENIA , ZE NIKOMU SIĘ Z TOBĄ NIE RÓWNAĆ !


no i prosze to jest moje zdanie a ty mi juz wmawiasz ze mysle jakos dziwnie (ze prawie nie mysle).

ona ma calkowicie odmienne zdanie, zreszta bardzo dobre i trafne


dzieki ze zauwazyłes ze jest to moje zdanie i ze nie widzisz w tym zadnych oznak zaniku myslenia u mnie:)
Jaga
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 24 lut 2004, 13:18
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Jaga » 07 kwie 2004, 21:47

A wracając do tej pani a raczej do tego co ja spotkało , to tylko dlatego iż wczesniej nie miała do czynienia z fałszem itd , bo gdyby miała, to by wyciągneła byc moze wnioski !! dobrze ze posłuchała chociasz jednego z tych co to mądre jej rade dali !


Nie wierzę, że żyła w próżni przez 40 lat. Zwykle mądre rady na takie przypadki nie działają, niestety. Wydaje mi się, że to jakaś silna, oślepiająca potrzeba miłości i kropka. Krzyś, chodzi o to, że pesymistyczne wizje miłości, którymi tu nas często raczysz, znają wszyscy. Każdy ma rodziców, ciotki, wujków, sąsiadów... Każdy wie, jak różnym ludziom rózne zwiazki się układają. To co piszesz nie jest dla nikogo czymś nowym, a Ty nam tu to wykładasz, jakbyś Amerykę odkrył. Wiadomo, ze są dobre zwiazki i złe.
Może napiszesz lepiej, skoro jesteś taki doswiadczony, czy masz receptę na dobry związek. Bo tylko piszesz i piszesz, a jak to przez sito przepuścić, to tyle w tym mądrości co w serialu tv.
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 07 kwie 2004, 21:55

Może napiszesz lepiej, skoro jesteś taki doswiadczony, czy masz receptę na dobry związek. Bo tylko piszesz i piszesz, a jak to przez sito przepuścić, to tyle w tym mądrości co w serialu tv.



popieram! i absolutnie nie chce sie z nikim sprzeczac ale po prostu mozna by to forum wykorzystac w taki włansie sposób by innym radzic nie tylko pouczyc i wytykac ciagle błedy. Moze powrót do pozytywistycznego hasła pracy dla ludu i nad ludem okazałby sie całkiem pozyteczny :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 kwie 2004, 09:23

Skoro odbieracie to jako seriale Tv to zalecam wyłaczenie odbiornika , nie chce by po przeczytaniu mych postów ktoś sie denerwował !wystarczy nie czytać , albo umiec to robić ! ;) :)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 08 kwie 2004, 10:27

uffff,juz myslałam ze czeka mnie tu niezłe kazanie z twojej strony krzys:) no ale widze ze jednak potrafisz pisac tak by nikogo nie urazic. A przy okazji dałes rade to juz cos ;)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 kwie 2004, 11:51

Ciesze sie ze odetchnełaś :P ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Jaga
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 24 lut 2004, 13:18
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Jaga » 08 kwie 2004, 19:54

Ja też odetchnęłam:) Krzyś już chyba nie ma do mnie cierpliwości i spasował;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 kwie 2004, 21:20

Nic podobnego ! nie mam tewraz czasu by sie rozpisywać !! :P
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Cieszy mnie to wszystko nie bardzo :]

Postautor: Krzych(TenTyp) » 27 lis 2004, 02:24

Krzyś i Maverick RULA
po prostu są boscy.


Ale z tego co tu jest napisane to wywnioskowałem ze najlepiej by było odrazu oddać swoją Ukochaną do domu publicznego a samemu iść na dziwki a po roku. Zabrać ją z tamdąd i dopiero zacząć związek.Bynajmniej tak wskazuje aluzja pewnej pani. Krzyś natomiast wydaje mi sę bardzo doświadczony lecz nie każdy go potrafi zczaić. Daje do myślenia ale rodzą się z tego same pesymistyczne myśli. Bardzo dużo mówiliście ale w 60 % nie na temat co dla mnie było tylko stratą czasu czytanie tego tematu.....
Widzę ze dziewictwo nie jest ważne tylko doświadczenie w sexie gdzieś w dal odpłyneło to co sie naprawdę liczy.....
Może za młody jestem na ocenianie takich rzeczy lecz faktem jest że ten temat powinien czegoś uczyć w czymś pomóc a nie dołować i wprowadzać w błąd często młodszych od nas czytelników hehe.



To tylko moja ocena [raczej obiektywna i sprawiedliwa]

POZDRO 4 ALL
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 lis 2004, 17:04

Kazdemu wolno miec swoje zdanie !!!! :564: czytałes chyba zbyt szybko bez zastanowienia sie ! :547:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 27 lis 2004, 18:10

W pełni szanuję każde zdanie w tym topicu lecz zrozumiałem je tak jak potrafię.I zgadzam się z toba iż każdy jest inny i inaczej postrzega świat...
Tylko że nie znalazłem w tu nic dla siebie i jak doczytałem do końca poczułem niedosyt i napisałem co uważałem za słuszne.Przecież każdy ma to prawo:)
A czytałem uważnie ze zrozumieniem :] nawet sobie kawe zrobiłem zeby nie zasnąć....

POZDRO 4 ALL
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 lis 2004, 18:17

No to gratuluje wytrwałosci ! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 407 gości