Czy moja reakcja była odpowiadnia??

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

slicznotka
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 21 lip 2005, 12:16
Skąd: Polska
Płeć:

Czy moja reakcja była odpowiadnia??

Postautor: slicznotka » 25 lip 2005, 23:41

Witam wszystkich!
Zastanawiam sie nad jedna rzecza, a mianowicie : czy moja reakcja była odpowiednia.
Dzis pojechałam do miasta z moim chlopakiem i jego mama. Jego matula poszla do fryzjera a my siedzielismy w samochodzie. Zauwazylam ze on patrzy sie na inne "dupy". Wiem, ze ma on słabosc do blondynek (a ja jestem btunetka) i mam obawy ze moze mu sie spodobac inna.Zrobiłam mu awanture ze on patrzy na inne... i nie odzywalismy do siebie przez długi czs.
Powiedzcie mi ... czy ta reakcja byla odpowiednia czy moze za ostro zareagowałam??
slicznotka
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 25 lip 2005, 23:46

zalezy ile ze soba jestescie jacy jestescie ale to moje zdanie :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
slicznotka
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 21 lip 2005, 12:16
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: slicznotka » 25 lip 2005, 23:49

Jestesmy ze soba 8 miesiecy. Mamy odmienne gusta. Zrobiłam blad ze tak zareagowałam?? :(
slicznotka
prien

Postautor: prien » 25 lip 2005, 23:58

slicznotka pisze:Jestesmy ze soba 8 miesiecy. Mamy odmienne gusta. Zrobiłam blad ze tak zareagowałam?? :(

To zależy w jaki sposób patrzał na te dziewczyny. Jeżeli czyniąc to był jakby nieobecny w ogóle Ciebie nie słuchał to nie jest dobrze i ja na twoi m miejscu też bym sie zdenerwował :/ Ale jeżeli po prostu odruchowo i przez moment na te blondynki popatrzał to niema sie czego obawiać. Każdy facet tak ma :P
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 lip 2005, 00:02

Facet zawsze bedzie patrzyl na inne laski - musisz sie z tym pogodzic.

To jak z samochodem. Jezdzi tym swoim (dajmy na to) Golfem ale jak przejedzie jakis ladny mesiu, albo Celica po tuningu zawsze popatrzy - choc dobrze wie ze fura jest poza jego zasiegiem.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 26 lip 2005, 00:06

slicznotka pisze:czy ta reakcja byla odpowiednia czy moze za ostro zareagowałam??

Była nieodpowiednia.
Mogłaś zapytać go z uśmiechem dlaczego patrzy na inne laski itp...
Musisz też wiedzieć, że faceci tak już mają i wcale nie jest to wyraz dezaprobaty dla "swojej" kobiety. :)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 26 lip 2005, 00:08

Ej no nie porownuj tego do samochodow... jesli istnieje cos takiego dla faceta jak uczucie to nie patrzy na kobiete jak na samochod :) ale jesli sie przejedzie i stwierdzi ze uczuc nie ma to nie ma ch... wszystkie sa tylko kupa blachy :)

Ale nie mozesz myslec ze zle zrobilas jestes zazdrosna i juz. 8 miesiecy to duzo. Po takim czasie mnozesz czuc sie pewnie lub nie pewnie w zwiazku, jak sie czujesz Ty?

Jak dla mnie nie ma nic zlego w patrzeniu na inne laski, ale spytaj mojej kobiety czy lub jak z tym przesadzam :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
slicznotka
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 21 lip 2005, 12:16
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: slicznotka » 26 lip 2005, 00:09

gargul pisze:Jeżeli czyniąc to był jakby nieobecny w ogóle Ciebie nie słuchał


Patrzyl dlugo, az zniknela poza za jego zasiegiem widzenia.


Maverick pisze:Facet zawsze bedzie patrzyl na inne laski - musisz sie z tym pogodzic.


Zawsze za innymi bedzie sie ogladał?? Moim zdaniem jezeli ma jedna to nie powinnien ogladac sie za innymi... to dziewczyne boli.Ja nie gapie sie na innych i moge to przysiadz.
slicznotka
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 26 lip 2005, 00:10

A to dziwne bo moja tez sie upierala ze sie nie gapi a sam ja pare razy na tym nacialem i dopytalem bezczelnie czemu sie na tego czy tego gapila i ja meczylem meczylem i meczylem az przyznala sama ze jej wpadl w oko bo byl przystojny :) Wkrza mnie czasem jak Wy kobiety udajecie madrzejsze niz jestescie :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Emi1981
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 25 lip 2005, 18:02
Skąd: L.
Płeć:

Postautor: Emi1981 » 26 lip 2005, 00:11

Niestety z doświadczenia wiem ;) ,ze nie ma sensu robić o to facetowi awantur , bo to i tak nic nie da - a jeszcze tracisz [NIESTETY] w jego oczach.
Nie przepraszaj go za to ,ale już więcej nie rób mu tego typu wyrzutów. No i może szczerze na spokojnie pogadaj z nim ,ze ci sie troche smutno zrobiło.

Słyszałam jeszcze o innej metodzie. Znajomy opowiadał jak go jego dziewczyna oduczyła go takiego wgapiania sie w inne dziewczyny, kobiety.
Pojechali kiedyś nad morze i ona jak zwykle patrzył sie na laski :), wtedy ona sie wkurzyła i zaczęła sie ostentacyjnie przy nim oglądać za przystojniakami, zachwycać nimi itd. wszędzie gdzie chodzili razem ona za każdym razem oglądała sie za każdym przystojnym facetem .Podobno to go wyleczyło ... ale nie wiem czy na zawsze ;).
slicznotka
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 21 lip 2005, 12:16
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: slicznotka » 26 lip 2005, 00:12

Hyhy pisze:Po takim czasie mnozesz czuc sie pewnie lub nie pewnie w zwiazku, jak sie czujesz Ty?


To zalezy od chwili. Jak on patrzy na jakas blondynke - sliczna, super figura, to wtedy nie czuje sie pewnie. W wiekszosci momentach raczej jestem pewna w swoim zwiazku. Ale nie moge sie pogodzic z tym ze patrzy na inne. Jezeli sie kocha to nie powinno patrzec sie na inne.

[ Dodano: 2005-07-26, 00:16 ]
Emi1981 pisze:Pojechali kiedyś nad morze i ona jak zwykle patrzył sie na laski , wtedy ona sie wkurzyła i zaczęła sie ostentacyjnie przy nim oglądać za przystojniakami, zachwycać nimi itd.


To nie w moim stylu :( Mam bardzo przystojnego chlopaka i wiele panien na niego leci. Ciesze sie ze mam takiego mezczyzne przy boku... ale jak on sie oglada to ... serce mi boli ...

[ Dodano: 2005-07-26, 00:17 ]
Hyhy pisze:Jak dla mnie nie ma nic zlego w patrzeniu na inne laski, ale spytaj mojej kobiety czy lub jak z tym przesadzam


a kto jest Twoja laska?? moze ma gg to z nia pogadam:)
slicznotka
prien

Postautor: prien » 26 lip 2005, 00:22

slicznotka pisze:
Hyhy pisze:Po takim czasie mnozesz czuc sie pewnie lub nie pewnie w zwiazku, jak sie czujesz Ty?


To zalezy od chwili. Jak on patrzy na jakas blondynke - sliczna, super figura, to wtedy nie czuje sie pewnie. W wiekszosci momentach raczej jestem pewna w swoim zwiazku. Ale nie moge sie pogodzic z tym ze patrzy na inne. Jezeli sie kocha to nie powinno patrzec sie na inne.

[ Dodano: 2005-07-26, 00:16 ]
Emi1981 pisze:Pojechali kiedyś nad morze i ona jak zwykle patrzył sie na laski , wtedy ona sie wkurzyła i zaczęła sie ostentacyjnie przy nim oglądać za przystojniakami, zachwycać nimi itd.


To nie w moim stylu :( Mam bardzo przystojnego chlopaka i wiele panien na niego leci. Ciesze sie ze mam takiego mezczyzne przy boku... ale jak on sie oglada to ... serce mi boli ...

[ Dodano: 2005-07-26, 00:17 ]
Hyhy pisze:Jak dla mnie nie ma nic zlego w patrzeniu na inne laski, ale spytaj mojej kobiety czy lub jak z tym przesadzam


a kto jest Twoja laska?? moze ma gg to z nia pogadam:)

Facet już ma taki odruch. Chociaż ja ja idę z moim Słońcem to jak juz sie patrzę na inne to staram sie to robic dyskretnie żeby nie było jej przykro albo żeby nie myślała że je czegoś brakuje i że może szukam tego u innej. Wydaje mi się że jest to kwestia szacunku do tej drugiej osoby. Wiem że nie bedzie jej miło jak zauważy że oglądam sie za innymi więc staram się jak moge żeby tego nie robic a jak juz robię to tak aby nie widziała :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 lip 2005, 00:23

slicznotka pisze:Zawsze za innymi bedzie sie ogladał?? Moim zdaniem jezeli ma jedna to nie powinnien ogladac sie za innymi... to dziewczyne boli

To jej problem ze jest taka wrazliwa. Ciesz sie raczej ze z nimi nie spi a tylko na nie patrzy.
slicznotka pisze:Ja nie gapie sie na innych i moge to przysiadz.

To facetowi wisi czy jego kobieta patrzy sie na innych - on i tak tego nie zauwazy
slicznotka pisze:Jezeli sie kocha to nie powinno patrzec sie na inne.

Jezeli sie kocha to daje sie partnerowi jakies granice swobody. To juz jest zaborczosc, a czlowiek sie w tym dusi.
Awatar użytkownika
Emi1981
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 25 lip 2005, 18:02
Skąd: L.
Płeć:

Postautor: Emi1981 » 26 lip 2005, 00:26

Nic dodać nic ująć ;) facet z klasą zrobi to dyskretnie.
Pogratulować gargul.
slicznotka
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 21 lip 2005, 12:16
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: slicznotka » 26 lip 2005, 00:26

gargul pisze:Chociaż ja ja idę z moim Słońcem to jak juz sie patrzę na inne to staram sie to robic dyskretnie żeby nie było jej przykro albo żeby nie myślała że je czegoś brakuje i że może szukam tego u innej.


Wlasnie, Ty to robisz dyskretnie. A ja widze jak memu Kotkowi oczy chodza za innymi pannami. Wtedy jest mi przykro.
slicznotka
slicznotka
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 21 lip 2005, 12:16
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: slicznotka » 26 lip 2005, 00:27

Emi1981 pisze:Nic dodać nic ująć facet z klasą zrobi to dyskretnie.
Pogratulować gargul.


Dokładnie!! Tylko pogratulowac. <banan>

[ Dodano: 2005-07-26, 00:28 ]
To jak... uwazacie ze zrobiłam ład taka reakcja i powinnam przeprosic swego Misia za to??
slicznotka
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 lip 2005, 00:30

To zrob cos wtedy by przykuc jego uwage. Chwyc za jajka :D Na pewno poskutkuje.
slicznotka
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 21 lip 2005, 12:16
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: slicznotka » 26 lip 2005, 00:32

Maverick pisze:To zrob cos wtedy by przykuc jego uwage. Chwyc za jajka Na pewno poskutkuje.


Za jajka nie chwytałam... ale szczypalam
slicznotka
prien

Postautor: prien » 26 lip 2005, 00:32

Chociaż czasem mimo moich starań uda jej sie zuważyc że moje oko powędrowało za jakąs inną, ale wtedy staram sie wykręcic jakimś tekstem że miała dziwne buty albo ubrała sie niemodnie, ale broń boże że fajna byla z niej laska :P
slicznotka
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 21 lip 2005, 12:16
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: slicznotka » 26 lip 2005, 00:35

Była kiedys taka sytuacja, ze szla taka max cycata babka.. i moj Kotus powiedział " ale cycki" i az sie ugiał w kolanach na jej widok. Mi sie przykro zrobilo i poleciały łzy. Pozniej on sie wykrecał ze tak nie bylo ... no coz...
slicznotka
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 lip 2005, 00:38

szczypanie jest nieprzyjemne i wkurzajace, a chwycenie (delikatne) za jajka przyjemne. I musi zadzialac - odwrocic uwage. A jak nie to scisnij...
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 26 lip 2005, 00:40

Faceci to wzrokowcy. I trzeba się przyzwyczaić, że tak mają :] Nie ma innej rady... :P
Choć twój kotuś mógłby być nieco delikatniejszy.
Ostatnio zmieniony 26 lip 2005, 00:40 przez sophie, łącznie zmieniany 1 raz.
slicznotka
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 21 lip 2005, 12:16
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: slicznotka » 26 lip 2005, 00:40

Hehe... :0 Moze i racja:) Trzebaby kiedy sprbowac :)
slicznotka
prien

Postautor: prien » 26 lip 2005, 00:50

Nie rób mu scen czy kłotni ale za każdym razem jak tak zrobi to daj mu do zrozumienia że Tobie to nie odpowiada. Moje Słońce raz tak zrobiło i starczyło - ale ilość takich bidź ców zale zy od osoby. Porozmawiaj z nim na poważnie i postaraj się wyjaśnic wszystko co Cie dręczy.
Awatar użytkownika
Głęboka Purpura
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 86
Rejestracja: 10 lip 2005, 11:50
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Głęboka Purpura » 26 lip 2005, 00:57

Maverick pisze:
slicznotka pisze:Ja nie gapie sie na innych i moge to przysiadz.

To facetowi wisi czy jego kobieta patrzy sie na innych - on i tak tego nie zauwazyi.


O nie, ja jestem na to uczulony i widze to doskonale:)
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore..."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 lip 2005, 01:01

Za ostro!
Ja pitolę.
Myslenie, ze jak kocha to tego nie i tego tez i tamtego tez nie robi/mysli/czuje itd to głupota.

Daj mu do zrozumienia, ze mógłby być subtelniejszy chociaz w tym, a nie latac z wywieszonym ozorem.
Ale tego efektu nigdy nie zwalczysz. Więc się przyzwyczaj.
I go kurna nie przepraszaj. Jak będziecie o tym gadać to powiedz, że może za ostro za reagowałas, ale on się zachuje jak ostatni cham momentami bez taktu.

Mój się nie ogląda.
Mnie to czasem szokuje.
Pamiętam, ze jak siedzieliśmy w maju na błoniach to zauważyłam dziewczynę z bardzo ładną figurą. Trudno było jej nie zauwazyć, bo tylko jakies spodnie miała i topik pod sam biust. Mówię mojemu "patrz!taką figurę to bym mogła mieć!" a ten jak głupek się rozgląda. W końcu jak szła tuż obok nas to niemal musiałam jej palcem dotknąć żeby zauważył. Rozwaliło mnie to. <rofl3>
Ja się lubię popatrzeć. Nie wiem czy to dyskretne czy nie. Raczej tak, bo wyrzutów nie słyszałam jakoś.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 lip 2005, 01:01

No to mi to wisi.
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 26 lip 2005, 11:49

Maverick pisze:
slicznotka pisze:Ja nie gapie sie na innych i moge to przysiadz.

To facetowi wisi czy jego kobieta patrzy sie na innych - on i tak tego nie zauwazy

Hm... zależy od faceta. Mój akurat na to zwraca uwagę :)
Ślicznotko, może awantury od razu nie trzeba było robić, tylko podyskutować o tym, co Ci się nie podoba i jak się czujesz. Tak jak Ci tu piszą - facetowi mimo woli oczka będą latać na boki. Ale skoro już tak się dzieje, to też jestem zdania żeby to robić dyskretnie. Kogokolwiek by się to nie tyczyło. Bo takie uporczywe gapienie się jak sroka na cudze jaja, albo - co gorsza - oglądanie się za kimś podczas gdy się jest ze swą partnerką/partnerem, jest nie na miejscu.
Kiedyś mi tu ktoś na forum napisał, że facet to "koneser kobiecego piękna". Po prostu zauważa się u kogoś atrakcyjność, wdzięk, urodę, styl - i to się może podobać. I tylko podobać. Nic więcej.

Była kiedys taka sytuacja, ze szla taka max cycata babka.. i moj Kotus powiedział " ale cycki" i az sie ugiał w kolanach na jej widok

Trzeba jednak przyznać, że Twój facet powinien być subtelniejszy. Bo tego typu zachowań nienawidzę i są jak dla mnie nietaktowne :/
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Głęboka Purpura
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 86
Rejestracja: 10 lip 2005, 11:50
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Głęboka Purpura » 26 lip 2005, 13:17

moon pisze:Mój się nie ogląda.


Ja też tak mam, widocznie należymy do mniejszości
"If you’re leaving close the door.

I’m not expecting people anymore..."
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 26 lip 2005, 15:04

Moj tez sie nie oglada za innymi.
A jak ja tylko spojrze na jakiegos kolesia(rzadko)ktory ma fajna/dziwna fryzure lub ubior to jeszcze slysze hasla "co..podoba Ci sie :>?" Wkorza mnie to czasami. Bo ja juz wole patrzec na fajne laski niz kolesi :).

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 608 gości